Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
7. čer 2010

jojo, dostali 😝 Teď už nás ta sranda nemine 😀 Dokonce jsme pozvaní i ke stolu
Liduš a ty jsi předtím neměla sklokeramickou desku?

seba
7. čer 2010

Tak jsem šla vyndat prádlo z pračky a ono to nějak blbě vyždímalo,takže se voda rozlila po koupelně,no už to je udělaný a já teda půjdu vytřít a vezmu i chodbu,bo tam je písku jak na pískovišti 😠
My jsme o víkendu pozvaní na zapíjendo,včera se kámošovi narodila holčička 😉 ale půjde manža sám,za prvé nikoho tam moc neznám,děti se samy asi neohlídají .Tak jsem tatíkovi dala propustku pod podmínkou,že mi na víkend koupí nějaké dobré vínečko a já si raději dám skleničku v klidu. 😎
Tak jdu vytírat 😖

lamarika
7. čer 2010

Sebi to je dobrej kompromis, ten by se líbil i mně 😉 😀
Holky myslíte si, že mají v Deichmannovi kvalitní obuv pro takhle malý prcky? Mají tam takový pěkný kecky co by se mi líbili pro Matese a cena je taky dobrá, ale nevím co ta kvalita 😕

elidule
autor
7. čer 2010

no měla a vařilo se mi na ní dobře, ale každej říká,že ta sklokeramika je pomalá,ten plyn je šup šup horký,že si na to budu těžko zvykat a tak 😖
mě se tam taky líběj botičky,mají moc hezký, ale srovnání co se týče kvality taky nemám

denisa31
7. čer 2010

ahoj holky,
jani já to myslela tak, že ten velkej co má tři metry v průměru nemůže být prohřátej, takže když už tak bych dala do malýho nafukovacího, jinak v létě budeme taky chodit normálně na bazén, to je jasný
eli, já myslim, že máte s nočníkem ještě moře času, mě doktorka v roce řekla,že můžeme pomalu začít, říkala jsem si, že začneme v roce a půl, koupila jsem nočník ať si ho jolanka okoukne, ani jsem nečekala, že to půjde tak hladce

denisa31
7. čer 2010

http://www.detskydum.cz/detail/nonk-chicco-524901/
máme tenhle není hrací ale je větší od 18 měs, tak aspoň vydrží a je pěkně tvarovanej, malá na něm sedí jak v křesílku, Jolanka nepotřebuje hudbu, si zahraje sama když pustí vodopád 😀

denisa31
7. čer 2010

lami v Deichmanu mají dobrou značku Elefanten, myslim, že ty jsou ale spíš dražší, ostatní nevim

elidule
autor
7. čer 2010

já si říkala,že zkusím v létě,bude nahandíra,budeme sedat častěji na nočník, uvidím,jak nám to půjde, snad už taky bude sama sedět 😖
ten je hezkej 🙂

denisa31
7. čer 2010

jj, eli léto je na učení super, ale ani já s tím nespěchám a vy jste kort ještě o půl roku mladší tak to nemusíš zatim hrotit

mě se taky líbil a na chicco není ani drahej

seba
7. čer 2010

V deichmanu boty kupujem a zdají se mi fajn,já potřebuju sandálky oboum-tak musíme asi o víkendu někam vyrazit.
Lami-v tomhle mu povolím 😀 já si to pak vyberu jinak 😝

denisa31
7. čer 2010

seba a na kolik tam vyjdou tak sandálky? mě to přijde levnějš í v lékárně než v obuvi a kvalita je asi stejná

lamarika
7. čer 2010

Deni ten je pěknej 😉 A jakou máte barvu?
Tak myslíte, že mu ty kecky tam mám koupit (ale nejsou to ty elefanty)? Taky bych potřebovala pro malýho sandály, ale žádný se mi zatím nelíbili a říkám si, že to ještě s tímhle počasí počká 😉 My máme zatím takový ty boty něco mezi sandálama a botaskama, tak to mu stačí.

elidule
autor
7. čer 2010

jo jo Deni,taky jsem překvapená,že na tuhle značku to není drahota 🙂

lamarika
7. čer 2010

Mně ty sandálo kecky z lékárny vyšli na 600,- a známá má úplně stejný ale jinou barvu z deichmanna za 300,- 😝

seba
7. čer 2010

Lami-bezva cena,v sobotu tam zajedem,já bych ty kecky koupila
teď právě dumám,že asi Sebovi budu muset pořídit nějaký obyč na odrážedlo,aby neoddělal ty hezký.
Tady se ještě stále spinká 🙂 kéž by mu to vydrželo!

lamarika
7. čer 2010

Já bych je chtěla na písek a když vidím jak ty drahý mrchy okopává, tak si říkám, že nějaký levnější by mu neuškodili 😅

janulle22
7. čer 2010

tak jsme se nabastili... tata dovezl rizecky a karbenatky...jsem udelala brkasi a okurkovej salatek...mnaaamkaaa....ted se mi nechce nic delat... musim se namalovat a tak... dneska zase skola...

denisa31
7. čer 2010

lami já bych asi do nich taky šla, pokud mají pevný opatek a žirafu, tak budou dobrý, ta cena se mi zdá taky neuvěřitelná, i když na to u bot fakt až tak nekoukam, máme teď taky z lékárny za 600 😝 a že je malá oddělá někde na písku je mi jedno, schovávat je stejně nebudu a za chvíli jí stejně budu zase kupovat nový
nočník máme oranžovej, růžovou nemusim, jsem původně chtěla zelenej, aby mi ladil do koupelny...

lamarika
7. čer 2010

Deni ty máš zelenou koupelnu? Já mám zelenou kuchyň 🙂

seba
7. čer 2010

já mám kuchyń taky zelenou 😀

axi81
7. čer 2010

Ahoj holky, u nás taky zelená kuchyň! 😀

Jinak mraky a teplo a máme za sebou krásný víkend. Jen malá je furt nachrblaná, tak už mě to i kvůli ní trápí.

Sedím v práci, před sebou kopu papírů a nic se mi nechce. A samozřejmě nestíhám... 😝

Jak se daří naší těhulce? A nemocným dětem? Všichni už zdraví? A co naše studentka..? 🙂

lamarika
7. čer 2010

Tak ještě holky řekněte, že máte oranžový obyvák a žlutou ložnici nebo děcák a podezřívám vás z toho, že jste u nás šmírovaly 😀 Jsme na nějaký podobný vlně nebo co 😀 😀 😀
Axi vyprdni se na to a dej si nohy na stůl 😉 Jak to, že jste nejeli na nějakou svatební cestu nebo že nemáš nějakou dovču?
Mně se daří dobře, ale Mates už zase mluví jak kačer 😒

elidule
autor
7. čer 2010

teď jsem přišla z venku a jsem spocená jak dveře od chlíva 😝 fuuuuuj
zelenou mám ráda,ale nesetkalo by se to u nás s pochopením,kdybych jí chtěla do bytu,manža jí moc nemusí 😀
no Axi? cestu za exotikou nějakou 🙂

elidule
autor
7. čer 2010

jinak jsme koupili pampersky,protože huggiesky nestíhají 😝 už snad pokolikátý jsem musela malou převlíkat,vždycky jí to proteče,pije sice trochu víc,ale přebaluju často a stejně jak se vyčůrá nebo má řidší kakání,tak je to z plíny venku

lamarika
7. čer 2010

Liduš já jsem dneska nechala malýho bez pliny aby si ho provětral a během 5 minut se pohrčel 😒 a to měl plnou plinu. U nás se zase víc uchytily huggiesky, protože pampersy nestíhají a lepí se mu na pinďoura 😒

elidule
autor
7. čer 2010

no my jsme už jednou pampersky zkusili a když kajdila a bylo to řidší,tak odvedly tekutinu a pak měla ty hovňouse jak beton suchý 😒 měsíce už používáme huggiesky,ale teď je to venku každou chvilku,tak já nevím,ještě jsem nezkusila ty baby love,ale to bych musela do DM a to je daleko 😅

elidule
autor
7. čer 2010

jsem chtěla napsat,že jak ty bobany byly suchý,tak to nešlo ze zadku vůbec

lamarika
7. čer 2010

To se nám taky občas stane, ale většinou už jen výjimečně, protože Mates kadí většinou pravidelně každý ráno po snídani a ke všemu tak krásně tlačí a smrdí, že to nejde přehlídnout a jdu ho hned přebalit 😝
Jsem Matese nemohla nahnat dneska do postele a teď ještě chrní. Jsem zvědavá jak ho budu náhanět večer. Ke všemu bych potřebovala aby už pomalu vztával, protože chceme jít na véču a ještě musím odvést Matese k moji mamce 🙂

lamarika
7. čer 2010

Tak už je vzhůru, tak se mu jdu věnovat 😉

elidule
autor
7. čer 2010

tak Jusťa teď tak týden kadí snad 5x denně 😨
a je pěkně protivná momentálně,odpoledne spí tak už jen 45 minut a pak už od pěti do šesti je ukňouraná