Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
11. dub 2010

no to taky a vůbec některý reklamy jsou úděsný,ale na druhou stranu,člověk si je zapamatuje 🙂

elidule
autor
11. dub 2010

jé vidíš loupák,to už můžeme taky? 😅

lamarika
11. dub 2010

Liduš co budeš dneska vařit? Já nevím co mám udělat na oběd. . .

lamarika
11. dub 2010

Já nevím, ale nemělo by v něm být podle mě nic jinýho než v jiným pečivu. Hlavně jde u toho pečiva u lepek a ten je ve všech. Akorát, že loupák je sladkej a má mák na sobě. Já mu ho normálně dávám. Myslím, že když sní půlku loupáku za den, že mu to neuškodí.

elidule
autor
11. dub 2010

asi vyndám prsa (svoje ne teda 😀 ) a udělám to zapečený s nějakou tou omáčkou v pytlíku se smetanou a hranolky - žádný patlání s něčím 🙂
taky zkusím loupák - uvidíme,jak bude šmakovat

lamarika
11. dub 2010

Já asi udělám zapečený brambory 😀 😀 😀 Ještě musím dopoledne trochu doma poklidit, ale jako vždy se mi vůbec nechce 😝

lamarika
11. dub 2010

Loupák ji určo pojede, protože je fakt sladkej 😀 😀 😀

janulle22
11. dub 2010

bre ranecko devcata... tak ty veci vam ukazu az na malym, pac sem je objednala zavazne a proto kdyz hodim link, vam to hodi predni stranu mmb... 😒 hans kdyz bydlel v brne sam tak meli sprchac jen se zavesem, ten zaves se musi namocit a prilepit k te vane ze vnitr a pak to netece tolik ven.. 😀 😀 ada jeste spi, me zas ve 4 vzbudila kocka a ada se vzbudil s tim, ze maminko vstavame... 😅 nastesti jesete zabral,a el kocka asi pujde na pekac... 😠 😀

lamarika
11. dub 2010

http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/... holky co na ně říkáte? Pujdem za dva měsíce na svadbu

lamarika
11. dub 2010

jani teďka koukám, že se ti brzo stane to co mně a zmizí ti z pasu fotka, protože tam nemáš svůj obličej 😝

lamarika
11. dub 2010

Jani co se vaří dneska u vás?

janulle22
11. dub 2010

jak to ze ne...???kocka jako kocka ne... 😀 😀 😀
u nas se vari rajska ze vcera... 😀 😀 nevarim denodenne... 😝 by se me nechtelo...

lamarika
11. dub 2010

Taky pravda 😀 😀 😀 😀

janulle22
11. dub 2010

lami tak ty jsou moc hezkeeeeee 😵 😵 😵 bych je brala taky...bricho mam na 5 mes tak by to slo... 😀 😀
obcas ctu ne tehotenstvi tema- tehotne nastrocne- no obcas nestacim zirat.... 😅 😀

janulle22
11. dub 2010

tak ja teda najdu nakou se mnou at si teda nehraju na neco co nejsem... 😀

lamarika
11. dub 2010

taky jsem tam jednou nakoukla a potom co jsem si přečetla, že sedmnáctiletá maminka tam napsala, že dítko bylo plánované jsem se zděsila a šla radši pryč. Holky si zbytečně odpíraj něco co jim bude jednou moc chybět.
Mně se taky líbí a hlavně je budu moct nosit pak i v létě, protože nejsou moc načančaný. Ale nevím co k nim za boty? Asi bílý co?

janulle22
11. dub 2010

no asi jo a nebo cerveny, ale bily budou lepsi nebudes jak cervena karkulka... 😉
no ted je tam 16leta ze to chteli, nemaj kde bydelt, rosice ju nutili na potrat a ona utekla z domu...no des bes
jsou to trdla...prijit moja dcera s tim, ze je tehu tak ju asi pretrhnu... 😅 moje mama mi nadavala ze jsem ve 20otehotnela a nutila me na potrat.. 😠

lamarika
11. dub 2010

teda úplně jsem zůstala zaskočená kdo to na mě z tý fotky kouká 😀 😀 😀 😀 Pěkná 😉 Jsou ještě moc mladý a hloupý. . . Takhle brzo plánovat dítě je ještě nerozum. Sice rozumově na to třeba mají, ale opravdu jednou budou litovat, že nepočkaly. Já otěhotněla ve 22 letech a i tak na mě moje maka taky koukala, že je to moc brzo 😉

janulle22
11. dub 2010

no hlavne ze za dob nasich mamin, kdo nebyl v 18 vdanej a tehotnej tak byl vyvrhel spolecnosti... ale ted kdyz nekdo otehotni driv tak se najednou umej szit s dobou ze se rodi pozdeji ale v jinych vecech jsou jak za komancu... 🙄 😀

jo ptala jsem se te t chynky a kazdej ma naroky na dite jine, ale prej se musi umet oblict a vyslict 😅 no to nevim jak ada udela, umis si max sundat teplaky a slipy na curani... 😀 to bude asi veseli, mam docela z uterka strach...

janulle22
11. dub 2010

to dite porad spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙄 potrebuju vysat, ale nez se vyhrabe a nasnida, tak bude skoro obed a to se me nechce nic delat pak uz... 😀

lamarika
11. dub 2010

jani synovac se taky neuměl vyslíkat a oblíkat a je ve školece. Oni to musejí umět alespoň shruba, ale většinou ty vychovatelky jim pomáhaj 😉 Já jsem teďka nechala na desetminut malýho s taťkou a šla jsem se vykoupat. Přijdu a malej mi baští voňavku a taťka si brouzdá po netu. Teď když malej dejchne, tak je to jak parfumerie. . .

janulle22
11. dub 2010

to je hodnej tatinek... 😖 tak ada uz je vzhuru tak mu jdu chystat snidani...

lamarika
11. dub 2010

já jdu nakoupit a pak vařit 😝

elidule
autor
11. dub 2010

člověk tady chvilku není a co vy nenapovídáte 😀
Jani pěkná fotka v pase 🙂 Adámek je teda spáč - závidím
moje známá - ředitelka školky - říká,že některý děti mají i pořád plínky i přes den,oni to tam tak neřeší,ale nevím,jestli to není tím,že jsou na vesnici a o děti mají nouzi,tak berou "vše" 😅
s dětma brzo - jedna paní už asi padesátiletá mi říkala že ona se vdávala až v 25 a děti taky až potom a kamarádky na ní v té době koukaly jak na exota,prej že i zůstane už na ocet 😀 😀 ale v sedmnácti mi to teda přijde fakt brzo 😀 holt stane se stane se,ale plánovat to 😕 já měla teprve první sex 😅
taťka nám dorazil,celkem v pohodě,já furie hádavá něco začala 😀 ale on nic moc neříká,nehádá se,vysvětlil mi to po svým,proč tam byl takovou dobu a šlus - jel aspoň nakoupit 😀
jo Radu ty šaty jsou krásný - já bych se teda do nich nenasoukala 🙄 já nemám jen břicho,celkově jsem tak prostorově výraznější 😠 ale jo bílou kabelku a botičky ................... já sna šaty měla naposled na základce 😅

elidule
autor
11. dub 2010

francouzský brambory udělám v tejdnu,teď jsem na ně dostala chuť

janulle22
11. dub 2010

eli toz nas nesmis zanedbavat... 😀 no uvidime v utery chci aby tam se mnou sla tchynka, ale nevim esi to nebude vypadat blbe...tchan cosi blekotal, ze to s tou pani ma domluvene, ze ho vezmou, ael deda toho nakeca... 😀 myslite, ze je blbe aby sla se mnou tchynka? 😅
no jako kdyz se stane tak se stane, ale planovat ot je na me prilis... 😀 ada je taky planovanej, ale vsem jsme rekli ze nehoda, pac ja chodila do skoly, tak by to asi nepobraly... 😀 a ted sou z neho obe babky posrany... 😀 diky bohu, ze to nejsou furie i kdyz ma mama je obcas na odstrel, ale i tak si muzu piskat, kdyz ctu tema tchyne a nebo moje mama je horsi jak tchyne tak si jeste hvizda... 😉
jj ty daty jsou fakt krasny...nevahala bych... 😉
no a jak ti to manza vysvetlil?vydvetlila jsi mu, ze ty taky chces aby byl s malou...?? 😒 ja dycky rikam, na me se treba vyser, ale malymu by ses mel venovat kdyz jsi jen vikendovy tata... to na nej zatim funguje... 😀 ale je to fakt zlato...kazdej mame obcas sve mouchy...ja miluju kdyz je doma tak si zalezu do vany su tam aspon hodinu, shodim medveda umyju paco a jsem jak znovunarozena... 😀 toz kukam, ze jsem se nak rozepsala... 😀 tak uz koncim a jdu pomalu uklizet, neco uz mam, ale jeste vydat a prach a vytrit zem...mazlit sw s tim nebude, jen to poliskam at to vypada... 😀 😀

lamarika
11. dub 2010

tak už se mi to vaří a teď se vrhnu na ten úklid. Ještě mi to ale nedalo a musela jsem vlítnout sem 😀 😀 😀 Jani já si myslím, že na tom nic nebude když tam s tebou pujde tchyně 😉 Klidně ji sebou vem. Jo a ještě jsem se vás chtěla holky zeptat. Jak jste vlastně starý a vaši chlapíci? Mně je 24 a manžílkovi bude letos 29, ale někdy bych mu tipovala stáří 10let 😀 😀 😀
Asi si ty šatky objednám hned jak mi dojde mateřská. . . Už aby to bylo 😅

janulle22
11. dub 2010

tak me je 23 v cervenci 24, malej ma v cervnu 3 a tata ma v cervenci 27 😀 a obcas tez na 10 😀 😀 😀 toz ja taky uklizim a kukam furt sem, jestli jste nektera neco nenapsala.. 😀 ted uz jdu ale

elidule
autor
11. dub 2010

no vysvětlil mi to,že se to tak nějak semlelo 🙄 dobrý ne? dál to nerozpitvával 😝 teď už je doma (nakoupil mi spousty dobrot navíc) a to vám říkám ženy - teď vaří,až se malá probudí,dá jí obídek a já se půjdu sprchovat,aspoň dvacet minut tam ztvrdnu 😀 a pak ho možná vyšlu s malou ven a já budu mít klid taky - potřebuju ty skříně taky uklidit - no skříně - já mám jednu obří skříň a jednu malou komodu 😅 sem se toho stejně víc nevejde!
já si chci taky koupit něco na sebeeee - třeba aspoň kalhoty
Jani,to je normální,že tam půjde babička s váma,si myslím,naše máma kdyby mohla,tak se taky všeho účastní 🙂
mě je 27,Vaškovi bude v červenci 29 (brácha mi řekl,že jsem stará bréca,přitom jemu bylo 30) 😀
tady se dneska jen vyluxuje a utře prach a jinak na vše házím bobek 😝

elidule
autor
11. dub 2010

já sem taky furt čumím - jak závislačka 😀