Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
15. čer 2010

Holky,hlavně,že byl chvíli klid-líčila jsem tatíkovi,co se dělo v noci a on skoro o ničem neví-jen se divil,proč malej spal u nás v posteli 😝
Tak už mám půlku vyžehlenou,chtěla bych to dodělat než se malej vzbudí,dneska má k obídku buchtičky s krémem a já vodu 🤐

janulle22
15. čer 2010

jeee mnam buchticky s kremem asi je udelam takynekdy... 😵
ja za chvilku valim na bus pro mylaho a doufam, ze uz dosla materska jinak me jebne 😀 uz se mi to krati za chvilku na pracak... 😖 se mi tam ale vubec nechce....
tak ja se zatim loucim pak se zas ukazu

lamarika
15. čer 2010

Ahojky holky, že ti chlapi vždycky všechno zaspí, co?! 😝
My byli dopo venku a malej mi na chvilku usnul a teď se mu nechce do postele 😒
Jani ty už musíš na pracák nebo se tam jen jdeš pozeptat po práci?

elidule
autor
15. čer 2010

já mám ráda jen ty buchtičky,ten krém nemusím 😀
u nás se spí už hodinu a půl,takže počítám,že bude po klidu za chvíli,ale taky ještě povalíme ven, já jsem dneska chtěla zaplatit nájem, tenhle první měsíc musím složenkou a manžovi ještě nepřišla vejplata na účet 😠 to už je třetí měsíc za sebou,kdy to chodí později, co ty účtařky tam vyváděj?

elidule
autor
15. čer 2010

jinak včera večer mi manža roznesl ty inzerátky na úklid,tak jsem zvědavá,jestli se někdo ozve, s tou hypernovou jsem to vzdala, popravdě, dělat sobotu a neděli od osmi do rána do šesti večer za 3000,- tak to teda ne, možná řeknete že nejsem skromná,ale do toho nejdu, raději víc šolichů na dopoledne na víkend, nechci mít zabitý celý víkendy

lamarika
15. čer 2010

Liduš z vlastní zkušenosti si spíš myslím, že to není chyba účtařek, ale že jim nějaký zákazník nezaplatil včas a oni neměli na výplaty. Jo a Liduš jak je to u vás s tou vlhkostí? Už je to lepší?

lamarika
15. čer 2010

Dáváš si inzeráty na úklid? Přijeď k nám 😀 😀 Tady je pořád co uklízet 😀 A jak to budeš dělat s Jusťou když budeš uklízet?

elidule
autor
15. čer 2010

ta vlhkost jde dolů, jak je teplo,tak pořádně větrám a je tady i líp, není tady vlezlá zima už, večer už se tolik nenabaluju, to ten první týden,jsem myslela,že tady zmrznu 😅
no ta jejich firma přešla pod jiný vedení do jinýho města, ale to už je od předminulýho roku a bylo to vždycky ok, teď je to takový zpožděný, je fakt,že podklady pro mzdy jim dělá holka,co to musí pak předávat do toho jinýho města,tak jestli se jeden mistr s vejplatou zasekne,pak to asi zdrží taky všechno, ale nechci bejt nespravedlivá k účetním,to ne 😀 akorát daně manželovi dělá moje mamka, protože ta jejich účetní není zrovna moc ochotná a když jsme ještě vyřizovali rok,kdy jsme do daní dávali úroky z hypotéky a penzijního připojištění a jiných takových věcí,řekla mu rovnou,že se tím zabývat nechce, že toho má moc, ať si to dělá sám 😒 tak jsme se podle toho zařídili, přitom o nic nešlo, všechny smlouvy jsem jí okopčila a dodala, asi se jí s tím nechtělo počítat,ale nebyli jsme určitě jediný,tak toho měla asi hodně

elidule
autor
15. čer 2010

no já si to potřebuju domluvit,jestli teda bude nějaká reakce, na sobotu nebo neděli,až když bude manža doma 😒 teta mi tady ve města nabídla jednu "uklízecí" práci,bylo by to na dvě hodinky denně,ale právě,kam bych dala Jusťulína ☹ jedině sebou - posadit mezi smetáky a hraj si 😀 😀

elidule
autor
15. čer 2010

Radu, kolik bys mi nabídla? 😀
já se musím informovat u kámošky,co si takhle přivydělává,kolik za to bere, protože bych ani nevěděla pořádně,o kolik si říct 😕 ona chodí dvakrát týdně uklidit dům jedněm podnikatelů a má za každej úklid 500, to by se mi taky líbilo docela a nepředře se tam, oni se v tom domě moc nezdržujou,tak tam ani neudělají nepořádek 😀

lamarika
15. čer 2010

Liduš dáš Jusťu na hadr a bude za tebe vytírat 😀
Já vůbec nemám právě představu jak je něco takovýho ohodnocený a jestli se bere od hodiny nebo za práci 😕
Jinak já bych ti tak akorát nabídla oběd a kvčo 😀

elidule
autor
15. čer 2010

doufám,že ke kávě i sušenku 😀
tady, jak se plazí po lině, tak taky vlastně vytírá - má praxi 😀
já jsem na netu nic nenašla o takový práci, každej to shání sice,ale to mi moc nepomůže 😖

seba
15. čer 2010

Tak mám vyžehlíno!!!Doufám,že mám na týden pokoj 😅
Malej buchtičky nechtěl,dal si plněný knedlík ☹
Eli,tak ať se někdo ozve.
Jani napiš pak jak Adík u vašich-byl suchej? 😉

elidule
autor
15. čer 2010

Sebi, snad jo 🙂 dík
vy máte víc chodů k obědu? já bych si taky dala knedlíky - s jahůůůdkama 🙂

lamarika
15. čer 2010

Liduš nějaká sůša ke kavču se taky najde 😉 Možná bych udělala konečně i nějakou tu fafli 😅
Sebi tobě alespoň něco obědval, ten můj zase nic nechce ☹ Trošku už mě to začíná zlobit. Nevím jestli to je třeba zubama a nebo třeba tím, že ho bolí v krku od toho kašlání 😒

lamarika
15. čer 2010

teda né fafli, ale vaflu 😀 😀

lamarika
15. čer 2010

Já knedlík s meruňkama nebo broskvema a tvarohem 😵

elidule
autor
15. čer 2010

jéé, já vafle nerada 😀 ........... jsem to ale nevděčnice co?
no,mohlo by ho bolet v krku,že by pak odmítal jídlo, jak dlouho to už trvá?to nejezení? ale zase na druhou stranu, kdyby mu to dělalo nějakou bolest,to by asi i y šušenky nechtěl? nevím ještě, nakolik jsou děti vyčůraný, my ňaminka ještě nějak nedáváme,sem tam nějakou tu piškotu 🙂

lamarika
15. čer 2010

Liduš já ještě taky nevím jak moc jsou děcka vyčůraný. Jetšě nebyl nemocnej, tak jsme praxi ještě nevyzkoušeli. Nechce mi jíst třetí den, ale mňamky by bral 😠
Jseš teda pěkná nevděčnice! 😠 😀 😀 😀

elidule
autor
15. čer 2010

jsem mrcha vybíravá 😀 si pamatuju,když jsme chodili do školy ještě, tak okolo stánku,kde právě dělali vafle a já si pamatuju ten sladkej "smrad" a vždycky mi z toho bylo tak prapodivně, zato brácha ten si dával a s džemem a plno šlehačky a posypat kakaem, měl to všude potom 😀
no, mě když není dobře,taky nemám moc chuť k jídlu,ale kvůli dobrotě se přemůžu 😀

janulle22
15. čer 2010

tak jsme doma... byli sjme chvilu venku... tata muj jel adovi do tesca koupit slapaci traktor a samozrejme si ho u nich uz vyskemral... 😀 tak uz o jednom darku vi... 🙂 ted kouka na kouzelnou skolku a ja jdu trocha uklidit a zkusim jeste ty fleky tim parnima kdyztak jarovou vodou a kartacem.... 😅

seba
15. čer 2010

Tak já jsem taky vybíravá-sladký moc nemusím,já spíš oříšky,chlebíčky,hubky 🙂
Jdu dělat tatíkovi véču-špalíky na cibulce s vajíčkem-to taky nemusím,já si dám kafčo 😀

seba
15. čer 2010

Jani-traktůrek vem taky s sebou,malýmu by se líbil 😀

elidule
autor
15. čer 2010

my jsme taky ještě byli venku,ale je tam teplo,tak jsme to obešli kolem dokola,koupili přesnídávky a šli domů 😀
jsem zjistila,co Justýnu baví nejvíc: vezmu krabici a naházím do ní všechno,co mi přijde pod ruce a ona si u toho lebedí a kramaří, všechno teda musí i ochutnat, co kdyby to bylo něco dobrýho 😀 a když je krabice prázdná,tak to tam zase naházím a jede od začátku

elidule
autor
15. čer 2010

oříšky ano,ale pak milion párátek na zuby 😠

elidule
autor
15. čer 2010

tak tady se spí,jdu papkat 🙂

janulle22
15. čer 2010

na pracak musim pac mi konci materska...
jsme ted jeste sjely do tesca pac jako ten koberec je siiiilenej... 😝 tak mam dneska o zabavu postarano...

lamarika
15. čer 2010

nejde mi net, tak jsem se napichla pres telefon. Zitra ma u nas prset a ja musim na kontrolu na gyndu a ma to byt na dlouho, tak ma hlidat tchyne. Jenze jdu v blbou dobu, takze dam malyho spinkat a na tu chvilu prijede k nam. Takze dneska mam o zabavu taky postarano, pac musim uklizet aby se z toho neporadku nezblaznila.

elidule
autor
15. čer 2010

Jani,cos na to koupila?
Radu,jak to,že to máš na dlouho? nejsi objednaná na určitou hodinu?

janulle22
15. čer 2010

mam vanis ale mam tam skvrnu od ribizoveho piti a ta nejde dolu... nevite co na to?
uz ma hotovo, ale nikdy vice, bud plovoucka a nebo se zavola firma na to...