Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
17. čer 2010

Sebi, ale to není tak daleko, to máte dobrý, že to můžete takhle si dojít 😉

seba
17. čer 2010

Ona to je stezka pro cyklisty a bruslaře a chodce,otevřená vloni-je to podél řeky a chatovou oblastí,máme ji od baráku dvacet metrů a tesko je na jejím konci 🙂 chodím tam skoro každý týden,je to dobrá procházka.

seba
17. čer 2010

Já mám pro malou plínky a chci něco ještě dokoupit,tak pokoukám.Dneska sem jí viděla a hned bych si ji dala k sebíkovi do kočáru a vzala dom 😀

lamarika
17. čer 2010

U nás jsou teď v akci plínky, tak jsem koupila malýmu na měsíc dopředu a nevím jestli muještě nějaký (třeba na další měsíc) nevzít. Tak sebi raď, ty už jsi zkušenější

lamarika
17. čer 2010

no sebi budete si muset pořídit vlastní a pak si ji klidně můžeš vzít a jít kam chceš 😀

seba
17. čer 2010

Radu-já měla plínu nakoupený na půl roku dopředu,jakmile byla akce brala jsem třeba deset balíků 😀 teď tam mám ještě pár a budu už kupovat tak po dvouch,chci aby byl už brzy bez 😵

seba
17. čer 2010

JJ,já bych brala další hned,ale nevím,nevím co tatík 😎 musím na něj opatrně,říkala jsem,že do čtyřiceti uvidím,pak už ne 😝
Seba stojí u dveřía řve Sáááva škoááá ííít-malej diktátor 😵

lamarika
17. čer 2010

Já právě plánuju to učení na ten nočník, ale nemám právě vůbec představu o tom jak rychle se to dítko naučí, tak abych pak těch plínek neměla větší zásobu jak v obchodě 😀
Teďka maj akci na huggiesky a k nim dostáváš losy a něco vyhráváš. Zatím jsem teda vyhrála jen ubrousky, ale maj tam i hrací zvířátka od Lamaze, tak snad už budu mít štěstí 😉

lamarika
17. čer 2010

Tak šup šup, asi ti nic jinýho nezbyde 😀 😀

seba
17. čer 2010

právě hlásí ee-hovho,takže jdu přebalit a pak letíme...zatím

elidule
autor
17. čer 2010

my jsme byli v krámu pro víno, dorazí kámoška na návštěvu a nemám tady ani ň 😝
dneska mě navštívila sousedka odnaproti z bytu a je moc milá, tak jsme se seznámily a prohlídly si byty a rovnou mi dala klíče,že v pátek přijdou opisovat stavy z vodoměru a že nebude doma, tak ať je pustím 😀 a řekla mi něco o poměrech tady v paneláku, tak všem muselo zvonit v uších 😀
a venku je híííííííííííííííc 😝
já asi zůstanu u těch pampersek, není z nich vůbec opupínkovaná na prťce a to z předchozích byla, i když jsem jí mazala a jsou takový elastický a docela voněj 🙂 tady mají na huggiesky taky akce, taky jsem třeba koupila po několika balících, ale na pampersky nic ☹

janulle22
17. čer 2010

tak holyk tak jsem se krasne projela busem a uz jsem doma.. ve skole jsem byla jedina, ani ucitelka nebyla v nemcine...tak jsem sla za tou z psych a uz me uzavrela, ale ze by odpovedela na meila to neee... jsem tam jela jen kvuli tomu... 😠
tak jdem skrabat s tchynkou zed a pak parnakem zkusim koupelku poziglit...zera mame frmol, tak at toho nema tolik...

janulle22
17. čer 2010

eli my meli pampers slyp and play a byla jsem spokojena a na ne meli akce hodne v globusu...

elidule
autor
17. čer 2010

to se už úči flákaj, jo? 😀 baby jedny
když mi globus máme daleko, ale mohli bysme si udělat vejlet 🙂 už dlouho nás táta nikam nevyvez 😀

elidule
autor
17. čer 2010

Jani, tak to si pojedeš už jen pro vízo?

janulle22
17. čer 2010

hele kouje na akcniceny.cz a zadas letaky a zadas si mesto a kterej obchod chces a ono ti to vyjede letak... 😉 tam cumim porad...
no spis uca dosla ve tride nikdo a tak se otocila a sla dom... 😉
jeste je skola v pondeli, ale to kaslu a nejdu a ve stredu pro vizo a bumbat... 😀

janulle22
17. čer 2010

tak holky mam jednu 3 dve 2 jinak same ... 😀 no to by chtelo nejakou odmenu... 😀

elidule
autor
17. čer 2010

Jani, zasloužíš si odměnu a řádnou 🙂 copak si přeješ? co dostaneš od manžílka? já bych dostala hubana a větu typu: tak si něco kup, víš že jsem bez nápadu 😀

janulle22
17. čer 2010

no eli tata mi rekne si neco kup stejne mame spolecne penize... 😀 takze jak u vas...sem mu to psala tak psal co bych chtela, ze on nevi... 😀 jdem skrabat zed... 😝

elidule
autor
17. čer 2010

tak návštěva odešla, jdu do spršky, co děláte děvčata? Janča škrábe asi pořád? 🙂
už tu dlouho nepísla Axi

janulle22
17. čer 2010

ëli pred chvilkou jsme doskrabaly a sla jsem se s adou osprndat a uz haja... dneska vstaval pred 7 tak uz byl na ranu
😀
ted mi voala tata z prace tak jsme pokecalki za okolo pul noci je doma... 😵

elidule
autor
17. čer 2010

budeš na něj čekat?

seba
17. čer 2010

Ahojky-taky mám nejraději pampers sleep and play.Huggies mi moc nevyhovovali,prcek byl opruzenej ☹
Výlet se vydařil-koupila jsem dvě bodýčka a lahvičku učící,pak jsem nám koupila oříšky-ty nám z teska chutnaj a vínko,Sáře pomazánku palivec,sobě hermelínovou a malýmu housky 😀

seba
17. čer 2010

jani tak honem vanu,příprava a čekat na tatíka 😉

lamarika
17. čer 2010

holky už jsem tu. Jsem byla se známou na véči v palačinkárně 😵
Nám zase nejvíc právě vyhovujou huggiesy. U pampers se mu pořád lepí pinďour na plinu a když byl menší, tak se z nich vždycky prosral až na záda 🙄
Nám přijede táta až zítra ☹

janulle22
17. čer 2010

eli cekat nebudu po ruzovce jdu chrapat on me stejne vzbudi, neumi chodit potichu 😀
sebi ja v noci spim a nic jineho... 😀 a okoupana uz jsem... 🙂
me uz padaj oci... 😝

janulle22
17. čer 2010

kde jste????????,uz spite?

elidule
autor
17. čer 2010

já nespím zatím 😀
Radu palačinkárně? tam nabízej tisíc druhů palačinek? 🙂

janulle22
17. čer 2010

tak ale ja uz jdu, ruofka mi zkoncila tak mizim do pelecha... 😉
zetra narocny den, tak dobrou holky,,, 🙂

elidule
autor
17. čer 2010

tak já jdu asi taky 🙂
tak čůůůs

elidule
autor
18. čer 2010

nazdar při pátku 🙂 ............... já bych tak spala, to si neumíte představit ☹ ................... no vlastně umíte 😅