Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
1. črc 2010

mě bylo hrozný horko, tak jsem se šla na ten balkon ochladit - říkala jsem si, kde jsou všichni 😀 😀 jenom v tom bordelu to žilo 😀
já budu asi žehlit zejtra dopoledne, ještě jsem dala něco prát - furt nějaký prádlo a to jsme jenom tři 😕

seba
1. črc 2010

No jo bordel ten pracuje hlavně v noci-se maj dělaj v leže 🙂
Já už mám doma Sarku,tak se jí přes den budu muset věnovat,žehlila jsem u ní v pokojíku-v ložnici spal sebík,v obyváku pepa,tak jsme si pustili na dvd pohádku a povídali si u toho 😨 😉

elidule
autor
1. črc 2010

ještě že máte tolik prostoru 🙂

seba
1. črc 2010

Prostor 😀 když si rozložím prkno,musí Sára ležet na posteli a kocour se vejde jen pod prkno 😀

elidule
autor
1. črc 2010

no ale máte to hezky rozdělený 😀

elidule
autor
1. črc 2010

teď byla ve snídani přehlídka plavek a byla tam jedna modelka, která měla ty plavečky takový malinký a všechno jí lezlo ven a říkala: já jsem už maminka, tak preferuju pohodlí a taky aby ty plavky zakrývaly nedostatky 😅 přitom měla výstavní postavu a ty kalhotky by se vešly do oříšku 😀

elidule
autor
1. črc 2010

já si pořád ještě žádný nekoupila 🙄

janulle22
1. črc 2010

eli tak too teda museli byt plavecky... 😀 to ja bych je mela na chodidlo.... 😀 😀 ada pred chvilkou vstaval tak se nabastime, uz mam taky hladecek...

seba
1. črc 2010

Já nosím taky ještě starý a myslím,že ještě dlouho budu 😠 dneska je opět provětrám,po obídku půjdem na plovku 😵 Sebi už čeká u dveří te´d 😀

janulle22
1. črc 2010

je vy se mate... 😵 uz se tak tesi jo...? to je boriš teda... 😉

janulle22
1. črc 2010

tak co holky jakej jste mely den? ja jsem ani radeji nevylizala ven, ted je ada s dedou venku, koukaji se na pipinky a zalivaj... za chvilku ho nazenu dom a treba usne jak vcera brzy... 🙂 jsem naka nafoukla a unavena... 😒 to je to hnusny vedro...chci aby prsel v noci at se dobre spi...

elidule
autor
1. črc 2010

Jani, já bych taky brala déšť 😒
my jsme se cachtaly v bazénku 🙂 a tak jsme cákaly, že jsme sousedům pod náma na balkoně zalily kytky 😅 snad jsou rádi 😀
teď jsem malou uložila, ale nějak tam řve 😖

janulle22
1. črc 2010

my jdem teprve do vany a pak hned do pelecha at neprosvihnu spaci vlnu

elidule
autor
1. črc 2010

tak už je tam ticho - je to děs, musím jí nechat otevřený okno, to je jasný, ale blízko je pes a ten když začne štěkat a výt, tak to je něco 😠 takže jí vzbudí
já jdu teďkon do sprchy - huráááá 🙂
spací vlna - to je dobrý 🙂 to když Jusťa zívá a vypadá unaveně a žmoulá si oči, tak si myslím, že už bude spát a kolikrát prdlačka 😝 a někdy vypadá dost čile a že to na spánek nevypadá a dám jí do postýlky a usne do minuty 😕 nemám tu spací vlnu ještě nějak vykoukanou

elidule
autor
1. črc 2010

tak zase řev

janulle22
1. črc 2010

eli ja taky moc ne... je to u nas presne u vas jak uvas... jako kdyby byl sebe vic unavenej a ja ho nechala byt sedi s nama do 11 u telky, ale zazenu ho rve jak tygr a hned je tuhej... ale uz usl... 😉 tak ho budu davat v pul 8... kdyz se prosvihne jeho spaci doba, tak nabere dech a pak nechce spat a uz mu to trva...

elidule
autor
1. črc 2010

kdo se v tom má vyznat že jo? - u nás je to jednoduchý, chce se mi spát, jdu a spím a je to 😀
já jsem teď doslova uhoupala malou na klíně, řvala jak tur, až se zajíkala, tak jsem jí dala napít a odpočívala na mě, až usnula 😅 no ale hlavně, že spí už, jako každovečerní rituál bych si to teda neuměla představit 😅

janulle22
1. črc 2010

no eli ale jsou maminky ktere uspavaji timhle stylem,.. jen budou chuderky az je buou odnaucovat... 😅 muj odstrasujici pripad byla sestrenka kdy 5 lety syn spal s nema v posteli... 😀 takze malej s nama spal jen kdyz byl nemocnej... 😉 jako spi s nama v lozunici ale ne snama... 🙂
eli zacinam vic a vic verit, ze se to povedlo... 😅 porad se pozoruju a zjistuji ze mam snad skoro vse krom zvraceni... 😀 uz sem asi blazne... 😀

seba
1. črc 2010

Ahojky kecandy 🙂
Jani kdy budeš testíkovat? 😉
Tak my se navrátili skoro v osm,Seba už je tuhároš a Sára drásá nervy 😠 jakmile se víc unaví tak je protivná na pěst 😝 těším se na pubertu,dneska v bazénu balila dvanáctiletý kluky 😖 😲
Jinak Jani Sárinka se mnou spal až do druhýho porodu 😎 ale je pravda,že jsme to udělali my jak jsem šla do práce a ona byla stále u někoho na hlídání,chtěla mít mamku aspoň v noci a mně to nevadilo 😀

elidule
autor
1. črc 2010

já uspávala na rukách do dvou měsíců asi nebo tak nějak a pak už mě bolely ruce a vůbec - jsem si říkala, že takhle to na věky nepůjde a kolikrát stejně i po hodině chození po bytě neusnula 😖 a přitom když o tom zpětně přemejšlím, tak ona to vůbec nevyžadovala, neplakala v postýlce, jen prostě byla vzhůru, ale já pitomec myslela, že jí musím nějakým způsobem uspat 😅 a ona přitom chtěla jen mít klid 😀

tak Jani rychle test!!!!!!!!!!!!!!!! ať můžem gratulovat 🙂

elidule
autor
1. črc 2010

hele já jsem lezla mámě kolikrát do postele a to jsem už byla velká - táta odjel a tak jsme kecaly v posteli a bylo to fajn

janulle22
1. črc 2010

ja sjem spavala vedle nasich v postylce a nad ranem jsem dycky skocila na mamu... a ada mi delal to samo... 😀 nastesti uz ma svou postel 😉
sebi tak to je teda sikulka ze uz tak mlada nabalovala... 😀 😀 😀 to se v puberte asi zblaznis... 😅 ale treba bude hodna... 😉
no zetra si ho jedu koupit, nasla jsem na netu, ze test vyjde az 12-14 po opl takze jeste mam cas...nejakej ten den... 🙂 ale porad se utesuju tim, ze je to proste blbost aby jsem otehotnela... kdesi jsem narazila ze holcina psala, ze ji dr rikala, ze pokud zapomene prasek tak okolo 7 dne od zapomenuti dojde k ovu... to by na nas +- den sedelo kdyby to tak bylo... 😀

seba
1. črc 2010

Jani ona už v pěti nám večer oznámila,že má o půlnoci jít ven,že ji pozvali kluci 😀 tatík málem padnul

janulle22
1. črc 2010

sebi 😀 tak tata at si poridi brokovnici at muze amanty strilet... 😀 asi to bude potreba 😀

elidule
autor
1. črc 2010

Sebi, ať si taťka pořídí aspoň kulomet na kluky 😀

janulle22
1. črc 2010

eli- 😀 😀

elidule
autor
1. črc 2010

Jani, nemáš se s přítelem "loučit" a mazlit a máš mu říct jen to "čau" a bylo by to bez možnýho překvápka 😀 😀

elidule
autor
1. črc 2010

myslíme stejně 😀

janulle22
1. črc 2010

eli no jo no... co uz ted... 😀

elidule
autor
1. črc 2010

já jsem ve čtyřech před panelákem čapla jednoho kluka ze stejnýho paneláku a šli jsme k naší babičce 😀 asi dva kilometry pěšky a nikomu jsem nic neřekla - dostala jsem vejprask ................... a když ho teď někdy náhodou potkám (jednou za uherskej rok), tak si říkám, proč zrovna jeho 😕 😅 😝