Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
2. črc 2010

Ahojky samomluvko 😉 test ještě může být negativ i kdybys byla pozitiv 😀 😀

janulle22
2. črc 2010

sebi psssssssssst to nerikej 😀
u adu jsem taky mela test negativni a byla jsem... 😅

seba
2. črc 2010

Jinak skákat z balkónu-jak to máte vysoko? 😉
My na plovce dobrý,akorát se Sára vždy večer dusí-takže večery jsou prima 😠

janulle22
2. črc 2010

sebi asi 2,5m...to je v pohode... 😀
tak to je je dobre, ze jste se meli fajn... hmm to je blbe s malou, jsem myslela, ze uz se to zlepsilo.. 😒

lamarika
2. črc 2010

Ahojky,

tak Mates se rochnil v bazénku a moc se mu tam líbilo. Jen škoda, že jsem neměla foťák 😒
Sebi tak to máte s tím dušením jak u nás 😠
Jani a nejpřesnější jsou po ránu. U Matese mi taky pořád vycházelo negativní, ale já tomu nevěřila páč jsem je měla přesný jak hodinky a to už mi týden meškaly 😉 A teď ukázal pozitiv už po dvou dnech zpoždění. Tak ještě může být 😉

janulle22
2. črc 2010

jj jeste zkusim rano a pak tomu necham nekolik dni odstup... mam nejakej co jde udelat 4 dny pred ocekavanyma kramka, ale to u me jaxi neplati 😀
uz jsem tomu zacinala verit a malilinko jsem byla zklamana... 🙂

janulle22
2. črc 2010

kde jste jako... to nak flakate ne???

janulle22
3. črc 2010

Dobre rano, tak si pokecam zase zasama... 😀
jedem dneska do Zlina na dostihy a na navstevu ke svagrove... uz se tesim, to bude zase prima den... 😉 akorad se asi upecem... 😅
jdu nas zabalit a okolo 9 vyjizdime.. tak se mejte hezky a vecer se ukazi...
ps- dalsi test negat, tak jsem uplne klidna uz... 😀

janulle22
3. črc 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

elidule
autor
4. črc 2010

nazdar holkýý 🙂
hlásím se od našich, vegetíme a potíme se a funíme 😝 😀 zejtra ale už valíme domů
Jani, no tak uvidíš, třeba ještěěěě ........... 🙂

seba
4. črc 2010

Ahojky,nám nešel net 😖
My trávíme celé dny na plovce,já a seba budeme za chvíli vypadat jak příslušníci utlačované menšiny-Sárinka se hůř opaluje 😎 a tatík byl s náma jen dneska,vydržel tam čtyři hodinky a pak jsem ho raději poslala dom,než se koukat jak se mu tam nelíbí 😠 doma mohl vysát a uklidit 😀

seba
4. črc 2010

Sárinku si vzali před chvílí naši,zítra jedou na koupálko s tobogánama 😅 ,malýmu budu ráno objednávat ten plavací ppás a rukávky na sucháče-stále chce být v hloubce,skákat ze stupínků a nechce kruh a já tam nedošáhnu 😀
Jani testni za pár dnů ještě jednou-já ještě stále očekávám své dny-jako doufám,že se tatíkovi nešťastnou náhodou nezadařilo 😠 😠

janulle22
4. črc 2010

ahojky dneska nebyl cas...
dopol sem uklizela a odpolko jsem jela ke kamosce na bazen... maji velikaaaanskej... 😉 pred chvilkou jsme dojeli a malej uz lezi... zetra jsme doma, tak vuuubec nevim co budem delat... 😅

elidule
autor
4. črc 2010

tak to já zejtra budu doma od oběda a budeme ještě něco kutit doma a manžou a v úterý písnu kámošce a půjdem podrbat 🙂 už mám toho tepla nějak nad hlavu 😅 ale kdyby byla zima a pršelo, tak bych taky nadávala 😀 😝 to je jasný

janulle22
4. črc 2010

sebi co vis treba jo... 😀
ja jsem si rikala, ze taky neco koupime, ale malymu vadi voda na obliceji, dneska se porad chodil utirat kdyz se mu namocila a nevysvetlim mu, ze je to jen voda a slunicko ho hned ususi... 🙂

elidule
autor
4. črc 2010

dneska malá poprvý žuchla obličejem do vody, uklouzly jí nohy 😀 a začala natahovat, pak už jí to bylo naštěstí jedno

janulle22
4. črc 2010

to se mate teda... 🙂 to my sme teda stitivci

lamarika
5. črc 2010

Ahoj holky, nějak nestíhám. Byli jsme celej víkend v trapu. Dneska jak se malej vzbudí, tak zase valíme na plovču. Už se těším 😉

janulle22
5. črc 2010

ahojky...
lami uzijte si to... u nas prsi... tak jsem konecne spokojena... 🙂

elidule
autor
5. črc 2010

ahoj, my jsme už doma, v Děčíně spadlo pár kapek a trošku bouřka, jinak nic 😒 ale doufám, že ještě pořádně zaprší, ať je ten vzduch lepší ☹ jsem furt taková ulepkaná 😝

elidule
autor
5. črc 2010

vidíš vidíš vidíš Jani 😀

elidule
autor
5. črc 2010

a mám spálený záda fajně 😖 jo a koupila jsem si plavky - za celou stokorunu z tesca 😀 😀

elidule
autor
5. črc 2010

jseš tuuu? 🙂

janulle22
5. črc 2010

ty jo tak ty plavky jsou z papiru ne??? 😀 😀 a co mam videt??? 😕

elidule
autor
5. črc 2010

no jako že jsem tady 🙂

elidule
autor
5. črc 2010

néé normální jsou 😀 ale takový úplně obyčejný černý jednodílný

elidule
autor
5. črc 2010

ale neteř se na mě koukala a pak se zeptala: to máš na sobě plavky? 😀 😀 ................. tak to asi úplně na první pohled jasný nebylo

janulle22
5. črc 2010

aha, ja jsems i tam loni koupila nadherny, ale taky skoro 600 😝 to byly moje nejdrzsi plavky... a taky prvni a posledni 😀 😀
no ja jsem tu... 😉

janulle22
5. črc 2010

😀 😀 asi se ji neco nezdalo...

elidule
autor
5. črc 2010

já mám ještě jedny dvojdílný a moc hezký a ty stály snad 1400, kupovala jsem si je na dovču k moři, jenže mi nejsou 😝 🙄 a na to plavání k našim na zahradu to stačí
ale měly tam krásný plavky jiný, to jo a vůbec docela na výběr i hadrů