Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
11. dub 2010

ty první jsou parádní 🙂 na golfky taky docela drahý 😕
no tak já uvidím,jaká bude manipulace,že jsem si to blbec už nevyzkoušela už při nákupu 😠 (jsem myslela nevím na co)

lamarika
11. dub 2010

ale na golfky prdím, ty zas tolik nepotřebuju. Ten sporťák co máme mi stačí a je fakt skladnej. Spíš teď budu šetřit na sourozeneckej kočár. Ten už mám taky vybranej. Vám sem hodí hnedka link 😀 😀 😀 😀

lamarika
11. dub 2010

to jo, drahý jsou. . . Ale já jsem takovej magor, že u těch levnějších pochybuju o stabilitě atd 😝 😝 😝

elidule
autor
11. dub 2010

já už se tak těším na teplo a až bude malá sedět,vyndáme tu tašku a vyletníme

lamarika
11. dub 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28926084&tab=9
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31558929&tab=8

Víc se mi barevně líbí ten červený. Nejradši bych ho už koupila, ale mám strach, že mi nebude tam chtít malej jezdit a utratím peníze zbytečně. Na druhou stranu si nedokážu představit jak s ním dvě hoďky šmatlu v zimě venku nebo jak mi mrzne na skatu. To mu bude teprv rok a půl

elidule
autor
11. dub 2010

mě se líbí víc ten první
to jo,ještě asi tak dlouho nevydrží na svých,radši ať si má taky kam sednout

janulle22
11. dub 2010

ten cervenej je fakt o dost hezci... 😉 ja bych se toho nebala, pac on treba ujde kus cesty, ale pak budou bolet nozicky a radi sedej potom... 😉

elidule
autor
11. dub 2010

manžel říká,že nám ten náš kočár stačí,že je rychle skladnej a lehkej 😕 že on to musí vědět,když ho dává do auta tak a nemám už o čem přemýšlet 😅 😀

lamarika
11. dub 2010

Taky si říkám, že není tak drahej (novej stojí 14.000,-) a na to že už po někom je, tak je v perfektním stavu (myslím ten červenej). To teda já mám sporťák víc používanej. Takhle by se mi ho ještě třeba podařilo za 6.000,- nebo za 5.000,- prodat.
No uvidím, poklábosím o tom s manžílkem. Doufám, že si o tom nebude chtít poklábosit až za dva měsíce 😎

lamarika
11. dub 2010

Liduš a co máte vlastně za kočár?

elidule
autor
11. dub 2010

nemůžu ho na netu najít 😠

elidule
autor
11. dub 2010

ale snažím se

lamarika
11. dub 2010
lamarika
11. dub 2010

akorát teď se dívám, že je tam nějak divně nafocenej, protože je tmavě šedej a ta zelená je taková jakoby žluto-zelená

elidule
autor
11. dub 2010

http://www.kocarky.cz/kocarky-patron.html
ten úplně dole,akorát v těch barvách,ve kterých jsem dávala předchozí odkaz

elidule
autor
11. dub 2010

jak je ta tmavě červená,tak my ho máme v oranžovošedý

lamarika
11. dub 2010

já mám dojem, že máte stejnej jako sousedi u nás a ten je opravdu dobře skladnej 😉

elidule
autor
11. dub 2010

akorát že nás stál v celé té výbavě 13000,těch 8790 je asi bez toho lůžka a autosedačky a všech těch blbostí okolo

janulle22
11. dub 2010

ten ej taky krasne ale ta cena uz neeee 😀
no nic holky ja se pro dnesek loucim, zitra je skola a jsem jakasi zmozena z toho jak jsme zmokli je mi porad zima a boli me skeble... 🙄 tak to jdu zalomit...
zetra jsem tu na znacce hend rano ranicko.... 😵
dobrou noc...

lamarika
11. dub 2010

Dobrou noc a pěkný sny 😉 🙂

elidule
autor
11. dub 2010

http://www.kocarky.cz/vpatron-2010/fenix-4-r/fe...
no nevypadá zas až tak mohutně neskladně,já ho tady ve městě ale v různejch obměnách docela často vídám

elidule
autor
11. dub 2010

no táta nám taky říkal,že by to za kočár nedal,ale co si pamatuju,tak mě se líbil vzhled a ty technický věci zajišťoval muž 😀 takže mu budu asi věřit,že golfky nebudou třeba 😀 a Radu tys mi taky podala dobrou zprávu,tak můžu klidně spát 😀 my totiž chceme teďkon kupovat autosedačku a to taky nějaký prachy shrábne že 😝

Jani dobrou 🙂

elidule
autor
11. dub 2010

a to byl zlevněnej ze 16000 😕 ale jedná známá z práce říkala,že si koupila kočárek snad za 25000 😲 to už je moc

lamarika
11. dub 2010

tady je v takový oranžový nebo takový nějaký podobný

lamarika
11. dub 2010

Liduš tak to tě uklidním. Ten náš vyšel na 17.000,- a to jsem ještě za 2.000,- kupovala k němu fusak. . . Ta cena byla jenom díky tomu, že jsem ho kupovala na veletrhu. Jinak přez Net by mě vyšel na 21.000,- a tady u nás v obchodě na 25.000,-

elidule
autor
11. dub 2010

ony ty barvy pak "naživo"vypadají vždycky jinak
tohle asi nebude o moc lepší ☹

lamarika
11. dub 2010

ale je to ta stejná barvička co maj ti sousedi

elidule
autor
11. dub 2010

týýýý jo,to teda drahota 😲 ale když chce člověk kvalitu,musí si připlatit 😔

elidule
autor
11. dub 2010

vybírali jsme i aby se to hodilo pro kluka,máma teda tvrdila,že je to červená 😕 já tvrdila,že je písková 😀

elidule
autor
11. dub 2010

jinak jsem s ním moc spokojená