Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
12. srp 2010

moc hezké pyžámko 😉 Jdu si lehnout..sedím u pc a sotva vidím na monitor...a mám nějaké křeče v podbříšku- asi děloha zas blázní 🙂

jakoubka
12. srp 2010

@jiitkka -jj,běž si i s mimískem odpočinout 😉 🙂

janulle22
12. srp 2010

@jakoubka nevis jestli je v olympii nejaka akce? HM?CA?

jakoubka
12. srp 2010

@janulle22 -v Hm nevím a v Ca jsem něco zahlídla 😉

leontynka15
12. srp 2010

Ahojte teda vy jste toho zase načmaruchali to ani nestíhám přelouskat.
Sárinka si teda uživá,já to znám manžel má taky astma právě proto šel pracovat do zahraničí ,musel mít změnu vzduchu tady měl pořád záchvaty a co je pryč tak nepoitřebuje ani fukary.
@janulle22 jo musela jsem s nehtíkama na brambory ,ale dala jsem si rukavice a dobrý ,žádná pohroma se nekonala.
Jinak mimčo by mělo být až po novém roce ,jak veliké to nevíme ,ale požadavek je 0až3roky,takže v tomto věkovém rozmezí a bude to tedy holčička.
Všem děkuji za gratulace už se nesmírně těšíme.
Jdu douklízet a pak mizím ke kadeřnici a ke kamošce na pokec.

janulle22
12. srp 2010

@jakoubka v so jedem tak jestli si mam brat moc penez... 😀 jakej pouzivate kyslicnik na rany?byla v telce nejaka reklama na to a zeje pro deti a nestipe... jenze nevim jak se jmenuje 😅

jakoubka
12. srp 2010

@leontynka15 -gratuluji k holčičce a Domča je moc pěkný kluk 🙂 😉

@janulle22 -Jani,hoooooodně peněz 😀
Vím o jakým mluvíš,ale název neznám 🙄

Máti jela vyměnit Kubovi teplákovku do Olympie a samozřejmě,že ji nechala doma 😀

janulle22
12. srp 2010

@jakoubka tak to je teda dobra... 😀 😀 😀 se projede dvakrat no... 😀 joo kdyz se dari tak se dari 😀
budu muset pohledat na netu... ☹ uz jsme objednali palvky malymu... snad mu budou...on je takova zizalka... 😀
gate ma 92 a trika 98 😅

jakoubka
12. srp 2010

@janulle22 -Kuba má plavky z Tesca za 140Kč 😉
Kuba je ještě žížala než Áda 😉 My kalhoty 98 -104 a tričko 92-104 (záleží jaká značka)

janulle22
12. srp 2010

@jakoubka no ale mate vetsi gate nez my... 98 jsou mu fakt dost velke a jde to na nem silene videt... 😅 a 92 jsou mu tak akorad, takze dokupujem gate... 😀

jakoubka
12. srp 2010

no 98 má délkově oki,ale pas mu musím brutálně stáhnout ,jinak by vypadl 😅

janulle22
12. srp 2010

@jakoubka no to je stejne jak u nas a na boku mu to trci... 😀

denisa31
12. srp 2010

@jiitkka já nakupovala na laclik.cz - všechno oblečení na novorozence fakt za pakatel a pěkně za jedno poštovné, asi tak do půl roku Jolanky jsem nakupovala jen tady, nikdy nepřišel žádnej hnusnej hadr, pak už se mi ty větší věci nelíbily a taky jak už je malá větší, tak mě víc baví vyrážet do města a obrážet akce v Tescu, CA atd jak tady psaly holky, nedávno jsem koupila malej 3body za 75 Kč 🙂 A pak určitě ten Mimibazar, ten já donedávna vůbec neznala a to byla velká škoda!

gabinicee
12. srp 2010

Tak já taky neměla drahej kočárek do pěti tisíc se koupit určitě dá a pěknej jetej bych moc nedoporučovala připadá mi že dnešní kočárky nic nevydrží a věci jsem taky nakupovala u větví nebo v tescu tam jsou fakt pěkný dnes tu máme taky pěkně ale fouká tak jsem zvědavá co to přinese.

elidule
autor
12. srp 2010

fuj, venku je hnusně 😝

janulle22
12. srp 2010

@elidule jak hnusne?

denisa31
12. srp 2010

@gabinicee tak já bych teda na malou u větví nic nekoupila, nekupuju tam ani pro sebe,ale to je každýho věc, nic proti, já si myslim,že je lepší značkový ze sekáče než levnej aušus, hlavně tam holky nekupujte hračky, protože to jsem viděla v práci když dělala ČOI testy a to bylo fakt něco.... 😝

@elidule tady taky leje, malá spí...pohoda

janulle22
12. srp 2010

@denisa31 bohuzel, kazdy nema na znackove obleceni... 😒 a ze sekace bych zas nekoupila ja.. 😀 buh vi kdo to mel na sobe a pod...

elidule
autor
12. srp 2010

@janulle22 hnusný dusno, čekám, že něco přijde

@denisa31 mě se líbí věci z takka

janulle22
12. srp 2010

@elidule u ans se prad schovava slunicko a zas vykukuje..premyslim jestli jit s malym an ten bazen... 😖 mame to za barakem, tak kdyby neco jsme hned doma... fouka takze z vody nam bude pekna zima...aale asi zabalim deky a vyrazime... 😀

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 Deni, vy spíte už jen takhle odpoledne?

denisa31
12. srp 2010

@janulle22 já to nemyslela proti vám, taky nemám na rozhazování, ale myslim, že když se to vyvaří tak je to v pohodě, kdybych měla kupovat na malou všechno nový, tak mi jebne 😝 bundy, kalhoty, ...vždyť já dobře vím, že to stojí ranec

@elidule jojo bouřky od západu...u nás už to je

denisa31
12. srp 2010

@elidule mě to v takku přijde drahý, to samý koupím v CA za míň, ale hodně v Takku nakupuju na sebe

denisa31
12. srp 2010

@elidule spí jednou denně tak hoďku a půl, ale usíná si jak chce, většinou kolem oběda

elidule
autor
12. srp 2010

@denisa31 já jsem se v takku zaregistrovala do nějakýho toho klubu bo co to je, tak čekám, že budou v září slevy 😵
taky na sebe tam občas něco koupím
no já jí budu dávat taky kolem oběda už a odpo ne, protože odpoledne je to boj s usínáním, někdy usne, někdy ne, ale pak je v pět hotová a chce spát a to je zase brzo 😅

janulle22
12. srp 2010

@denisa31 vsak v pohode... 😉 kazda mame svuj nazor... 😉 je na kazdem co udela nebo na co ma 🙂 ale nez ze sekace kupovat po buh vi kom, radeji novy ausus 😀 a u vas uz jsou bourky jo? 😕

denisa31
12. srp 2010

@janulle22 spíš přeháňky než bouřky, ale zatáhlo se pěkně...malá odmítá jezdit v kočáru, chce jen v tříkolce a to je pak risk jít někam dál

janulle22
12. srp 2010

@denisa31 tak plastenku s sebou kdyby nahodou... 😉 tady celkem ok asi vyrazime at se trochu vyradi ve vode... jen nevim jak poberu dusu, balon, lehatko a veci... 😀

denisa31
12. srp 2010

@elidule to je ta akce jak ti pak chodí sms na mobil když jsou slevy? to má neteř
mě dneska přišla šeková knížka z dm drogerie se slevama, jste tam taky v klubu? Já tam nakupuju docela dost na ty kupony