Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
18. říj 2010

já jsem tu, byla jsem ve škole a dneska celej dééééééén 😀 😀 teda vlasrně néééé na dopravu jsem se ulila k vietnamcům, koupila sjem si plky a podprdu,... 😀 tak zas nic no... 😀

@elidule to je fajn, že je jste v pořádku... 😉 ona si jako mezi nohy dala píštalku a pipinou pískala bo co? 😅 😀
@jiitkka sociálka je na palicu, já jsem vyřízovala rodičák taky dlouho... neřekli mi co chcou a pak najednou tady vám chybí podpis přitele a on v Brně na týden... 😖 oni mají čas na všechno... 😠 tak si zalez do pelecha a snad se ti to nerozjede ten zánět...
@seba adík je bez teploty a je u babíčky, hrozně tam chtěl zůstat, tak tata jel s nama k nám dala jsem mu léky popsala kdy jak a co a Honza ho hodil na zastávku na bus a jel dom... 😀
dneska prej bude vášnivá když nemáme malého doma... a zítra jedu k zubaři... 😝 vůbec se mi tam nechce... 😢

jiitkka
18. říj 2010

@janulle22 oni mají času opravdu až až. Ale mohli by si uvědomit,žei oni semohou dostat do takové situace!! Dobře že malej nemá teplotku už!! Vášnivá u nás nebyla docela dlouho,nějak mě to v těhu nebere... 😝 AMartin se i bojí,aby mi neublížil..Takže mi půstujeme...

janulle22
18. říj 2010

@jiitkka chudáčci to my nepřestali ani v těhu... 😀 jinák vášnivá u nás taky nebyla ani nepamatuju, vždycky šup šup a už se spalo... 😀
no když se dostanou tak maj známe tam a to mají rychleji než my... 😠

janulle22
18. říj 2010

tak se jdem okoupat a zalezem do postele k telce... tak papa...
zítra na mě myslete, jdu zas ek zubaři...béééééééé 😢 😀

jiitkka
18. říj 2010

@janulle22 tak já jsem ani dva měsíce v těhu nemohla, kvůli krvácení...A před 3týdnama to na mě přišlo a chudák se mě bál dotknout...prý jestli to malému nublíží 😉 tak si vášnovu užijte 😀 Přesně tak, mají kdyžtak známé. 😠 ááá zubař,taky se musím objednat ... 😝

elidule
autor
18. říj 2010

@janulle22 jeee, zas ten zubař 😒 ta ať je to rychlý a bezbolestný

@jiitkka no to sis teda užila na úřadech 😲 já musím zaklepat, snad nikdy jsem neměla smůlu na nějakou neochotnou ženskou a nejlepší je tam poslat chlapa, on udělá blbýho, usměje se na tu úřednici, jako kdyby byla jeho jediná spása, ona si to myslí, celá se tetelí a udělá všechno a rychle 😀 😀 aspoň taková naše zkušenost a nejhodnější úřednici, co jsem poznala, je u nás na finančáku a nejhorší na katastru 😠 no všude se někdo najde 😝 😅

elidule
autor
18. říj 2010

normálně, poslední dobou mě začala Justýna kousat 😒 nemyslím si, že by to dělala schválně, v zápalu hraní a boje, nebo když má trošku nervy, tak se zahryzne, ale to je jak od vosy, takovej štípanec 😖 😅 dělaly vám to taky děcka? já jí vysvětluju, že nesmí, že to bolí a ukazuju jí to místo, ale zatím se mi jen směje 😅 😀

jiitkka
18. říj 2010

@elidule No ona je ale příjemná, to je ten problém. Ale vše jí dlouho trvá a ty jejich zákony,co musím prokázat všechno...Nejhorší je,že jeden člověk tam je třeba hodinu a půl...a pak tam čekám dvě hodiny a ona jde na oběd...a pak další... Těhotná,netěhotná...přitom ví,že mám problémy a mám mít klid a čumí tam na mě přes dveře jak tam celkem 4hodiny čekám a to jsem vevnitř byla oproti jiným jen cca 15minut... 😖 Jinak s kousaním bych ráda poradila,ale teprva budu získávat zkušenosti 😀

Já tedka vylezla z vany, prolejvám se půllitrákama čaje jak divá, zabalím se do deky a na pc juknu na novou řadu zoufalek - teda mají na netu zatím první tři díly. To já miluju tenhle seriál 😉 Tak dobrou noc přeju 😵

seba
19. říj 2010

Ahojky 😉
Lidu kousání jsme měli taky,přešlo ho to před nedávnem 😒 teď už sámříká koóśnout nesmííí 😵 ale do Sáry se ještě občas zahryzne 😝
Jani-jaká byla noc?A přeju bezbolestnýho zubáka 😉
Jitu-pomohl čaj?

elidule
autor
19. říj 2010

@seba tak já se obrním trpělivostí 😒 hlavně, aby se to odnaučila 🙂

dopoledne budeme asi doma, mě se tak nikam nechce, jak je venku zima a šedivo 😖

janulle22
19. říj 2010

dobré ránko děvčata... 🙂
@elidule jj dneska by mi měl jen vrtat kaz, tak to není tak hrozný, ale zleží s čím ještě se vytasí... 😅 😀 ale bojím se i tak... 😖 sice tam jdu už lehčeji, než kdysi, ale pořád strach je no...
@seba noc byla jako za mlada... 😀 😀 😀 díky, bude injekce, tak to bude bezbolestné... 😀
@jiitkka odpočívej a buď v teple... 😉 já v těhu u zubaře nebyla 😅 strach byl silnější než razítko v průkazce.... 😀 jsem strašnej strašpytel... 😅

seba
19. říj 2010

Tak my už byli u školy a v knihovně,teď jsem dala vařit polívku a musím poklidit vyžehlený prádlo ☹ pak bych měla ještě vytřít atd-ale nechce se mi.lákají mě knížky 😀

janulle22
19. říj 2010

@seba já číst teď knížku tak u ní pěkně usnu... 😀
já za chvilu povalím k tomu žubaři, pak na město vybrat almužnu a uvidíme co si pořídím... 😅 k našim na oběd a domů... zítra budu zkoušená z dopravy, tak bych se asi měla naučit ať si nezkazím tu jedničku z písemky... 🙂
chjooo mě se tak nic nechce, to je hrozný... 😝 😠

jiitkka
19. říj 2010

@janulle22 Já bych zas k zubákoj klidně šla,ale já na to nemám peníze...to je 750,- jedna dírky a vím,že tam asi tři mini mám...a radši za těch 750,- koupím něco malému! Asi půjdu po porodu, no já nevím ... ještě jsem tam nevolala...
@seba čajík pomohl 😵 Sice to ještě malonko cítím,ale už na záchodě ok. Tak jsem ráda. Taky jsem za 4hodky vypila asi 3litry 😀 Ale mě to nedělá problém, já stejně piju okolo 3-5litrů denně - vodu,čaje. 😉
@janulle22 přežij to u zubáka!! 😉

Jinak dobré ránko 😉 nebo dopolko spíš 😀 Já se vyhrabošila v půl10 s pelechu a jsem ráda,že dneska jen do vesničky přilehlé pro rohlíky a na poštu a nikam nemusím. Až ve čtvrtek. Urovnám si věci do "konečně" složené nové skříně, poklidím, uvařeno mám kuře na paprice od neděle... venku je to hnus fialovej 😝 šedo,vítr....A to hlásej první sníh tento týden... 😝

elidule
autor
19. říj 2010

@janulle22 jeden kaz - to už bude dobrý a pak máš na dlouho pokoj 🙂

já teď uložila malou, dělám si špagety, tak se snad v klidu najím konečně
dneska jsem s ní dělala houpy houpy v leže na zádech a krásně si procvičuju břišní svaly 😀 akorát já to nevydržím moc dlouho, tak se pak rozčiluje 😀 😀 ale jinak dobrý cvíčo

elidule
autor
19. říj 2010

jinak který jste na mysteriozní horory, tak doporučuju Orphan (nebo taky Sirota) - začátek hroznej, ale skoukla jsem to jedním dechem 🙂

janulle22
19. říj 2010

@elidule no jeden kaz, ale ještě jeden zub je potřeba přeléčit a vyplnit kanálky... 😒 dneska mi nevrtal ten kaz ale dal mi tam vložku na ten rozvrtanej od zánětu, tak konečně nebudu vyrejpávat jídlo... 😀 no a ještě si musím nechat odstranit zubní kámen a hurá na rovnátka... 😉

@jiitkka prosím tě kam to chodíš, že platíš 750kč? já platím za bilou plombu asi 350kč...jinak nic, ani injekci když chci k vrtání... u jiného se plati aji 150kč za injekci...

nakoupila jsem si 6 nových kalhotek... 😀 potřebuju obměnit spodní prádlo... 😉 chtěla jsem rifle, ale na velrybu toho moc nemají... 😝

jiitkka
19. říj 2010

@janulle22 cože?? Tak málo??? 😨 to já vždy za minidírku - bílá plomba okolo 700 - 900,-. Za tmavou okolo 300,-. No jiná zubařka neměla místo a to jsem u ní ještě protekčně!

janulle22
19. říj 2010

@jiitkka tak to zírám teda, to si ještě můžu pískat... 😀 za černou neplatím nic... 😉

tak sme došli ze schůzek...tak budeme pořádat ples, takže začínám hubnout ať si můžu koupit hezký šatečky a né z noze co my bude 😝

seba
20. říj 2010

Dobré ránko 😵 já za zubáka taky neplatím nic 😀
Jani -příjemný hubnutí-taky bych potřebovala zhubnout tu pneu na břichu 😝

janulle22
20. říj 2010

@seba dobré ránko s tím hubnutím to nebude tak horký 😝 zas mi to vydrží jen chvilku, jsem strašnej lajdák... 😠
jinak dnešní noc děs, malej se pořád budil a pobekaval, tak sme si ho vzali do postele, to byla největší chyba.... 😀 začal se rozvalovat, tak jsme se odstěhovala na zem... 😠 pak mě vzbudil Honza at si jdu lehnout do postele že jde spát do obyváku...malej chrápal, takže jsem se nevyspaala 😒 večer asi padnu za vlast... 😀

jiitkka
20. říj 2010

dobré ránko. 🙂 Hernajs, co to máte za zubaře?? Tady se platí všichni a to ještě nemám toho nejdražšího! 😝 U nás prší, je ošklivo... Den zralej na to, nikam nevylézat,což mě se dneska podaří 😵 Odpoldne přijede kamarádka,tak se těším - s 6měs.Lexíkem 😵 Jinak poklidím, nádobí,a tak....

janulle22
20. říj 2010

@jiitkka spíš co ty to máš za zubaře... 😀 to u nás je kosa teda, ale neprší.... dneska vylíst musím mám školu, samo nic neumím... 😒 a vím že budu zkoušená z dopravy... no zkusím to nějak ukecat... 😀 jdu uvařit roštěnou to bude mnamka... 🙂

jiitkka
20. říj 2010

@janulle22 Mnamky roštěná 😵

janulle22
20. říj 2010

@jiitkka dneska nevím, se mi lehce přichytlo masenko... 😀 😀

seba
20. říj 2010

Taky bych si dala roštěnku 😵 😵 😵
Tady je pod mrakem,deset stupínků 😒 vylézat musím-těším se na prázdniny až nebudem muset vstávat 😵
Dneska přijede mamina,navečer musíme dopsat úlohy a slíbila jsem nějakou hru,taky se potřebuju podívat na netu po dárkách,mám na to měsíc

janulle22
20. říj 2010

@seba já už mám garaž na ceste, pracovní ponk taky, doma mám sevu a malou rozkladací motorku a ještě něco přikoupíme... ještě, že máme jen jedno dítě... 😀
tak mě kámoška překecala na aerobik k nám ve vesnici, tak to asi půjdu rozbalit tam... 😀

elidule
autor
20. říj 2010

nazdar ženský 🙂

@janulle22 na jakej to jdeš ples vlastně? já je nemusím, šaty, boty na podpatku, make-up, vlasy - moc starostí pro mě 😀 😀 já raději jednoduchý vesnický zábavy
jak to, že budeš zkoušená z dopravy? vždyť jste nedávno psali, ne? nějak honěj známky?

včera jsem v krámu potkala toho nejukecanějšího chlapa od nás z bejvalý práce, jsem úplně zapomněla, co jsem chtěla koupit 😀

janulle22
20. říj 2010

@elidule to tě tak učaroval? 😀 😀 no on chce za pul roku dvakrát zkoušení a jednou písemku a bere to podle abecedy už jsem měla být v pondělí ale to jsem šla po tamanech 😀 😀
tak já valím... pááá a večer na aerobik... 😵

elidule
autor
20. říj 2010

@janulle22 když já nedokážu rázně říct, že nemá čas 😅 😀 ale vysvobodil mě nějakej jeho známej, talk se tenhle chlap přeorientoval na něj a já mohla jít 😀
aerobic závidím, taky bych chodila, doma mě to neba podle kazety - je to furt to samý 😝