Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
25. říj 2010

@janulle22 čuus 🙂 teda ty se ale flákááš 😀 ale když šlo o matiku, tak to se dá odpustit 😀
novýho nic asi - teda aspoň u nás 😅

janulle22
25. říj 2010

@elidule njn když já jsem debil na matiku, 😀 😀

seba
25. říj 2010

😀 Jani-co to čtu??Ale já taky zdrhala-matika mi neva,ale např.patolka mě nebavila,byla jsem tam třikrát a pak se nakonec nechala vyzkoušet za celý pololetí 😀
Seba už spinká,Sára se chystá,čekám až zavolá tatík a zabalím to taky

elidule
autor
26. říj 2010

dobrý den celý den 😀
dopo jsme byly venku a rukavice, šály a stejně jsem mrzla 😖 ale koupila jsem Jusťuli krásnou čepici za hnusný peníze
co děláte, gde steee?

elidule
autor
26. říj 2010

@seba patolka jako patologie? to musí být zajímavý, ne?

jiitkka
26. říj 2010

@elidule Venku už to opravdu stojí za prdek... 😝 Já jsem zalezlá doma, přehrabuju věci,co bych šoupla na aukro... Hadry co už neunosím a jsou nové některé... A náladu mám dneska nabodu mrazu... ☹ 😝

elidule
autor
26. říj 2010

@jiitkka jak to? tím počasím? co spodek? lepší?

jiitkka
26. říj 2010

@elidule spodek pořád ¨stejné,děkuji za optání. No počasím ani snad ne...ale den blbec, taková smutnící nálada...Mamka pořád v nemocnici,jak to bude nevíme...Kamarádka se mi včera odstěhovala, od toho jejího debila k mamince a to je cca hodina cesta autem,ale to ani jedna nemáme..Tak bůh ví jak se budeme vídat...A že jsem tu pořád sama...

elidule
autor
26. říj 2010

@jiitkka no někdy to člověka tak padne, jak se sejde víc starostí najednou ☹
a mamka jak se drží? nepropadá depresím, už je dlouho v nemocnici, viď? 😒
s tou samotou to znám, v těhotenství, jak už jsem byla doma, tak manža pryč, kámošky netěhotný v práci nebo se jim nechtělo se se mnou někde koulet na procházku, na návštěvu neměl nikdo čas 😝 já ho měla spousty a nevěděla, co s ním, už jsem měla všechno nachystáno, zabaleno, vyžehlíno, připravíno a to jsem měla pár týdnu do porodu, to ty máš dýl 😖 já měla aspoň to štěstí, že bylo léto, krásně, sedla jsem do auta a celá zpocená dojela k našim na zahradu k bazénu - jééé, jsem si tenkrát stěžovala, jak mě všechno bolí a je vedro a tak a přitom, to byla paráda 😀

jiitkka
26. říj 2010

@elidule teďka 22.ho to bylo už půl roku,co je v nemocnici...je to prostě strašný! vím,že to jednou bude dobrý...ale kdy..za měsíc,dva, pět...A to bych ji chtěla mít u porodu,ale tímhle tempem jejího uzdravení to nestihne a budu tam sama.. Byla jste některá sama u porodu?? Já vím že to sama zmáknu,musím že jo...ale bylo by mi strašně smutno, asi bych tam bulela jen lítostí, né bolestí... Já ještě nemám skříň pro malého, ani prášek,...takže ještě neperu,snad už příští měsíc.

seba
26. říj 2010

Ahojky-dneska nestíhám,měla jsem tu tchýni 😠 a za chvíli máme jít na trénink,to zas budu vymrzlá ☹
Jitu-já byla sama u obou porodů a nevadilo mi to-je fakt,že byly rychlý 😝

janulle22
26. říj 2010

ahoj holky tak jsme doma, dneska jsem si vyspávali do 9 a pak to byly dostihy teda... 😝 😀 zubař mi vyvrtal dva kazy a bez injekce jsem malem prolezla křeslem jak sem se do něj zavrtávala bolesti,.. 😀 no za 14 dní znova... 😝

@jiitkka já byla s Honzou ale nakonec jsem rodila císařem a tam ho nepustili... ale od 5 do 1 jsme byli spolu a pak sem šla na sál a on čekal venku ... takže jsem skoro rodila sama... 😀 ale je lepší tam někoho mít, jednak jsou na tebe hodnější a taky když něco potřebuješ a tak... mi držel kapačku a já si vesele hopsala na baloně... 😀 ale zvládneš to i sama... 😉
@seba nezávidím ti tu kosu... není tam moc fajn, i když u nás svítí slunko, tak už nemá takovou sílu.

můj tata dneska malýmu koupil čepku zimní a rukavice a větší auto... 😵 jsou nějak při penězích... 😀
koncem listopadu půjde moje mama na dovolenou a já budu dělat místo ní... tak si aspoň vidělám 3 tis...i když od rána do večera mě asi jebne... 😀

jiitkka
26. říj 2010

@seba snad mě rychlí taky čeká 😉 mamča je oba měla šup šup a byly jsme se ségrou venku 😀
@janulle22 jéé ty zuby zas...

No pokud by byl chlapák doma,tak se mnou bude alespoň v první době porodní...ale jelikož je doma dva dny v týdnu ze sedmy tak pochybuju...Mamča pokud bude doma,půjde stopro ona...A kdyžtak bych řekla jedné kamarádce letité...ale ta může být v práci... No uvidí se 😉 zmáknu to tak i tak 😵

janulle22
26. říj 2010

@jiitkka ¨ještě pořád... 😝 a za 14 dní znova... 😝 jo to zvládneš i sama... 😉

janulle22
26. říj 2010

@jiitkka honza je taky většínou přes týden v Brně, ale kdybych mu zavolala že rodím, tak sedá do auta a jede, ale nakonec jsem přenášela a porod mi vyvolávali a měla jsem stanovenej den i hodinu, tak si mě tam dovezl... 🙂

jiitkka
26. říj 2010

@janulle22 No já kdybych zavolala,tak Martin jet nemůže... Třeba z Hamburgu, nákladákem 900km...to by určo nestihl 😀 A ikdyby byl v cz někde, tak by nemohl jen tak se sbalit a jet nákladákem do firmy a dom... to by tak jeho šéf mohl dostat několika milionovou pokutu...a Martin by skončil bez práce...

elidule
autor
26. říj 2010

@janulle22 mě vrtá jedině bez injekce, mě vlastně ještě nikdy nedal ani nenabídnul a já si nikdy neřekla, bojím se spíš tý injekce než vrtání 😅
a kdy budeš chodit do školy, když budeš v práci? zameškáš!!

@jiitkka já jsem byla v nemocnici sama, ale asi bych stejně byla, určo by to nevyšlo na víkend, když by byl manža doma 😒 měla jsem tam na začátku švagrovou, která mi přivezla věci, manžel byl v Ostravě - moc daleko stejně 😝
taky jsem rodila císařem, na sále mi bylo tak nějak všechno fuk, bylo mi blbě na zvracení, takže jsem chtěla, aby to bylo užuž 😀

janulle22
26. říj 2010

@elidule no zameškám asi jeden jde... jde o jeden týden snad... ale co už dobré 3000 za 5 dní sice od ráno do večera, ale aspon bude na ježucha... 😉
no tak táta by byl za hodinku a pul za mnou v porodnici a bud by to stihl nebo nee... 😀 ale on se naštěstí může zvednout a odejít...
ja i zvracela na sále... 😀
@jiitkka tak to je blbé no... to chápu... 😒

seba
26. říj 2010

Tak už jsme ženy doma-stále mi je zima-vidím to na svařáček.Sebík už spinká,Sárince to dneska šlo,byla i nominována na halový turnaj kraje 😵 bude tam asi jediná holčina-už ji mají jako maskota,má dovoleno hrát v háčkovaný debilce-prý jim nosí štěstí 😀

seba
26. říj 2010

Jitu-já u Sáry byla v nemocnici před porodem dva měsíce a když to na mě přišlo,tatík už vesele slavil v hospůdce 😀 jemu se dělá zle jen když má jít s dětma na prevenčku 😀 a u Sebíka slavila Sára narozky,tak to měl doma napovel a když to tak počítám ani by se stejně nazpátek nestihl vrátit 😝
Jani-vydělávej-vědomosti neutečou 😀 😀 😀 a penízky se hodí,dneska jsem o dva litry čistá,už přisly dárky k narozkám 🙂

elidule
autor
26. říj 2010

@janulle22 to je fakt, prachy se hodí vždycky 🙂 taky bych dala přednost před školou 😀

@seba to je dobrá teda 🙂
svařák si udělám asi zítra a koupím si do něj mandle a pomeranč 😵

elidule
autor
26. říj 2010

@janulle22 to je fakt, prachy se hodí vždycky 🙂 taky bych dala přednost před školou 😀

@seba to je dobrá teda 🙂
svařák si udělám asi zítra a koupím si do něj mandle a pomeranč 😵

seba
26. říj 2010

Lidu-mandle-to neznám 😵
JJ-zatím ji to jde a hlavně ji to baví 😵 😵 😵

elidule
autor
26. říj 2010

@seba no jo, oloupaný mandličky 😵 to mi chutná a jak to chytne ještě chuť toho pomeranče 🙂
nosí punčocháče vůbec? nemá modřiny na nohách? 😒

seba
27. říj 2010

Dobré ráno,Sebík nepochopil,že jsou prázdniny a vstával v šest 😝
Dneska jedeme k našim 😉
Lidu na zápasy mají chrániče,na tréninku ne-takže občas modráky má 😒

janulle22
27. říj 2010

dobré ránko děcka... 😉
my dneska spali do půl 9 a to ho vzbudila rýma jinak by jsme asi ještě chvilku spali...
jen je to práce v hospodě to by mi ani tak nevadilo, ale ty ožralý xichty moc nemusím... budu dělat pondělí útery, středa čtvrtek volno a pak celej víkend. dělávala jsme tam přes prázdniny...když nebyl malej... 😉
poradte co vařít z vepřového a aby to bylo s rýží?

elidule
autor
27. říj 2010

@seba my jsme taky málem vstávaly v šest, ale ještě jsem jí ukecala 😀

@janulle22 umíš čepovat? já to nikdy ještě nezkusila
vepřový moc neděláme a když ho máme, tak uděláme výpečky se špenátem , nedá se z toho udělat ptáci jako z hovězího?to jde s rejží ne?

elidule
autor
27. říj 2010

jsme byly venku a v krámu a tam bylo lidí 😕 pak mi došlo, že je zítra svátek a plno lidí si udělá prodloužený víkend

jiitkka
27. říj 2010

Dobré dopoledne, tak jsem volala na sociálku a paní mi sdělila, že všechny podklady už má, ALE že zatím nemá čas mou žádost vyřešit a jelikož probíhalo soc.šetření (což probíhá u každého) tak na to mají 60dní. tedy až do 30.11. No asi klepne pepka!!!!! 😠 😠 😠 A že ikdyž jsem těhotná a díky tomu čekání tam beru ATB na močové cesty,tak mě nemůže brát přednostně,že by ji tamty ukamenovali(víme kdo). Takže já jak blbá,tak budu každej měsíc stepovat a modlit se,abych nevystydla a zas neměla antibiotika v těhu! A teďka musim čekat,až mi něco daj a do té doby budu chodit bez bundy zimní a bot teplých,taky parádička!!
@janulle22 udělala bych čínu- rychlovka i dobrota 😉 Já pomáhala občas v herně kamarádce, bývá tam i disko a to bylo něcíčko kolikrát. Vožralové, malý smradi co platěj tisícovkama, úchylná keci...i Martin z toho byl akorát na nervy 😀
@elidule Já půjdu odpolko do krámku a snad bude alespoň chleba 😀
@seba No jo, však jsou prázdniny 😉 Ono děti vstávají pořád brzo viď?? Já abych se na to připravila 😀 😀 Ale mě to neva, ale Martin ten bude čučet, že mu zkončí vychrapávání do 12hodin. Ikdyž on spí jak zabitej i v hluku...ale postýlka bude vedle postele 😀

janulle22
27. říj 2010

tak dělám vepřový na štávě jsme našla na mmb... 😉 snad to bude poživatelný... 😉

@jiitkka a teď si nemůžeš nic koupit? já teda nosím pořád botasky, ale dneska se jedu kuknou po kozajdách, ale mám tlusty lítko, takže mám omezenej výběr 😀 a bundu mám z předlonsska bundokabát... 🙂 ale toužim po tom flaušovým kabátu... 😀
@elidule jj umím točit pivo, ale ze začátku to bude asi masakr... 😀 si u nás v hospodě točím jen kofolu a to je jiné... 🙂

janulle22
27. říj 2010

@elidule jj jde to ale já měla vytaženou pečeni a to je malinký masenko a to bych moc nazavinula... 😉