Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
3. lis 2010

@janulle22 třeba tvořit různé části těl zvířátek a pak to lepit, podle toho co jak patří. 😉 Já si vařím oběd- fr.brambory s nivou,smetanou,salámem, cibulkou a brokolicí... a jinde na diskuzy mi skazili na to chuť,že by se to neměl v těhu! 😠 ☹ Ale to bych žrala asi jen suchej chleba! 😠 😝

janulle22
3. lis 2010

@jiitkka hele tak zase zručná nejsem... 😀 😀

elidule
autor
3. lis 2010

čus ženy 🙂
Jíťo, jen si dej, nebudeš přece o tom chlebu jenom 🙂

my byly na očkování a málem jsme malou s doktorem ani neudrželi 😕 😅 to je hrůza, co tam vyvádí a to ještě nakazila brekem jednoho malýho chlapečka, jeee ten chudáček plakal, ale jeho maminka to naštěstí vzala s humorem, jiný nejsou tak vlídný kolikrát 😒
cestou domů mi zblajzla půlku párku v rohlíku a byl klid - příště vím, co vzít do ordinace 😀

já jsem s neteřema barevný papíry stříhala - sluníčko, kytičky a podobný a pak jsme to lepily na bílý papír, docela je to bavilo

jiitkka
3. lis 2010

@elidule Dala jsem si!! 😉 No jako názory žen, že co jedí uzeniny, ochutnají syrové maso(třeba když dělám sekanou),apod že nejsou normální a pomalu si neváží života miminka, mě fakt točej teda!! 😠

elidule
autor
3. lis 2010

@jiitkka jéé, tos mi připomněla, že mám dlouho chuť na tatarák 😀

jiitkka
3. lis 2010

@elidule 😀 😀 😀

elidule
autor
3. lis 2010

@jiitkka já bych nebyla dobrým vegetariánem

elidule
autor
3. lis 2010

nemohla jsem jinak - dala jsem do pelechu tu naší cácorku, a je tuhá 🙂 už byla tak mrzutá a od pěti plakala, taky toho přes poledne moc nenaspala 😖 snad to pojme už jako noční spánek

janulle22
3. lis 2010

tak jsme obtiskli pár lístku, ůpak maloval a nakonec jsme vyrobili čerta a anděla... u anděla ho to už nebavilo... 😖 😀 tak si mamínka vyhrála sama... 😀 zétra asi umyju okna a rozhodla jsem se že ušiju nějaký hezký vánoční ubrus aji na židle a tak... 😵

elidule
autor
3. lis 2010

@janulle22 ježiš nezahanbuj, jsi nějaká akční 🙂 okna jako předvánoční úklid?
no a je fakt, za chvíli Mikuláš
objednáte Ádovi nějakýho čerta nebo vyrazíte do ulic?

jiitkka
3. lis 2010

@elidule já též ne 😀 Jako nemusím maso každý den, někdy i dva-tři dny bez něj přežiju, ale abych ho neměla vůbec, to ne-e!! Taková krkovička na pivní marinádě s cherry rajčátky a žampionky - mňáááám!! 😵

janulle22
3. lis 2010

@elidule no chtěla bych do Olomouce myslím, že se rozvěcuje stromek zároven s čertama a nebo je to zvlášt? tak ted nevím... objednávat nebudem ale asi pojedem někam do města... 😉 jj okna jako vánoční úklid, dokud je ještě teplo...no azbytek postupně... 😀 se zase nepředřu... 😀

janulle22
3. lis 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38771792&tab=0

ty prostřední dvě látky budu objednávat, červenej bude ubrus a na tom ta druhá jako prostírání... bude se to k sobě hodit?

jiitkka
3. lis 2010

@janulle22 osobně bych volila jen jeden vzorek - jen na jednom, druhé čistě barevné. Pravděpodobně by byl lepší hladký,nevzorovaný podklad. Ale to je asi tím,že jsem aranžérka 😅 Jinak oba kousky moc pěkné! 😉 😵

janulle22
3. lis 2010

@jiitkka jak čistě barevné..?

jiitkka
3. lis 2010

@janulle22 no píšeš, že to jedno bude ubrus a druhé prostírání, tak já bych hladký=čistý podklad (ubrus) dala jen jedno barevný, bez vzorků a navrch bych dala to zdobené prostírání 😉 Ale to je jen můj názor 😉

janulle22
3. lis 2010

@jiitkka jo takhle, já si dneska asi sedím an vedení... 😀 😀 jasný já to beru, ale mě se to líbí, takže třeba to bude vypadat hezky... 😉
jdu to zkusit zalomit... noci jsou děs porád mě něco škrábe v krku tak kašlu takovej suchej kašel... 😖 piju pak chodím čurat děs 😀

jiitkka
3. lis 2010

@janulle22 na odkašlávání je dobrej Mucosolvan,nebo cibule+med 😉 A na klidné spaní bez kašle myslím stoptusin(nebo Tusin)

elidule
autor
4. lis 2010

tak to já si ubrus koupím 😅
ale ty vzory se mi taky líbí, ......... těším se celkem na Vánoce 🙂
už si musím rozmyslet, co budeme péct, nechci toho moc, jen tak na stůl aby bylo a aby se to hlavně nemuselo po svátcích vyhazovat 😒

a jinak dobrý ráno, tady prší, je hnusně a vítr ☹

janulle22
4. lis 2010

dobré ráno...
dneska noc klidná bez kašle... 🙂

@elidule já peču našu klasiku- medvědí tlapky, linecké, vodí hnízda, rohlíčky, tatrankové koule, perníčky... 🙂 a vyhazuju každoročně... 😀
@jiitkka už je to dobré... 😉
u nás taky větr a pod mrakem zatím neprší...
dneska očekávám balíček tak jsem zvědavá... objednala jsem malýmu zubaře a stavebnici... ještě koupíme asi most k dřevěné vláčkodráze, ale to nevím jestli už nebude moc dárků... 😀

janulle22
4. lis 2010

balíček dorazil... 😵 už mám 3 krabice hraček na skříni... kam dám zbytek dárků, to teda netuším... 😅 😀
mě se tak nic nechce, to je katastrofa, čumím na mmb zas bych utrácela... 😀

elidule
autor
4. lis 2010

@janulle22 tatrankový koule, jo? to zní dobře, tatranky můžu 🙂
no jo, chlebíčky, chuťovky, obložený talířky, brambůrky, do toho ještě cukroví 😀 my máme rádi plný stůl 😀
to bude mít malej bohatýho ježíška, já pro malou ještě ani nevím ☹

janulle22
4. lis 2010

@elidule jj jsou výborný... 😵 no tak chlebíčky, jednohubky jsou i u nás... 😀 nic moc velkého nekupuj, my nakoupili blbostí a maleho nic nebavilo krom lega... 😀 a vlastně ještě auta... 🙂
tak sem hovno udělala... 😒 nesnáším atb,ale strašně pomohli za den byla bolest v krku lepší a druhej uplně bez bolesti...

elidule
autor
4. lis 2010

@janulle22 no já si myslím, že ona stejně není a nebude ještě v tom věku, kdy si to bude úplně uvědomovat ty hračky a to okolo, co se děje, spíš jí budeme furt odhánět od stromku, aby na něm něco zbylo 😀 😀
tak to budeš do soboty fit a můžeš zapařit 🙂

janulle22
4. lis 2010

@elidule jo už mi je fajn... 😵 takže akce asi bude... 😀 no to adu taky lákalo...ale on tam nechal jen obaly... 😀 a ja si jako děcko pamatuju, že jsem to opatrně rozbalila a vzala bonbon a obal nechala tam aby mi mama nenadala, že jsem hned vše sežrala a pak chodila a jen promačkávala papíry, to byla prča 😀 😀

janulle22
4. lis 2010

tak už trénuju na soboty... 😀 kazeták na plný kule a máma se vlní do rytmu... 😀 😀

elidule
autor
4. lis 2010

já chci takýý diskošku 😀

janulle22
4. lis 2010

si pust rádio a můžeš pařit... 😀

elidule
autor
4. lis 2010

@janulle22 by sousedovi spadnul lustr, kdybych já začala 😀 😀

janulle22
4. lis 2010

nebuj tchýni se taky nic nezbořilo... 😀 😀 😀 tak jsem 2,5 hodiny žehlila... 😝 bolej mě z toho záda...ještě poskládat plky a ponožky... to nesnáším... já si to dávám do ruliček ale Honza to musí mít na půl... 😠 😀