Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
11. lis 2010

@elidule ahoj brouku píšu ze školy máme počítače... 😀 prej dneska psat nebudem ale budem hledat jakýsi infirmace na netu. ohe¨romná zábava... 😝 dneska nejdu na dějepis, babča jede do divadla tak nebude hlídání... jo a z učetnictví jsem dostala 1 nebuj poradila, my si radíme navzájem... každá má tahák a jedna má něco a druhá něco, tak si pomáháme... 😀
tak já si jdu teda hrát na to¨že něco dělám...večer tu b udu

elidule
autor
11. lis 2010

@janulle22 teda to je školní morálka 😀
já se láduju dortem, potřebuju doplnit energii, je to trestný zavřít dítě třeba do úložnýho prostoru v posteli?? 😀 😀 a ještě zavřít dveře do ložnice, abych neslyšela, jak furt kvílí 😀

janulle22
11. lis 2010

@elidule 😀 😀 je 😀 😀
tak tam se to neřeší... 🙂 naštěstí...
už jsemd oma a čumim na telku...

elidule
autor
11. lis 2010

@janulle22 co nadělám 😀
co dávají vůbec? přijde mi, že snad nikdy nedávají nic, o Vánocích aspoň budou dávat všechny pohádky (co dávají každej rok po sobě 😀 )

janulle22
11. lis 2010

@elidule byla ulice... 😉 a večer je růžofka... 😀 tak budu čučet je to zajímavé... 🤐 no nenaděláš nic, dát spát a je to... 😉

elidule
autor
11. lis 2010

@janulle22 na ulici jsem nekoukala snad už měsíc, hodně se tam toho asi změnilo, ale podívám se na netu asi na Dokonalý svět, včera jsem to propásla 🙂
už spí, ale poslední dobou je to fakt děs, hrozně se vzteká a dovoluje si na mě - pomoooc 😀 než má člověk dítě, měl by projít speciálním vojenským výcvikem 😀

janulle22
11. lis 2010

@elidule 😀 😀 zvykej si bude huř... 😀 co dělá? no já ju sleduju jen 2 dny v týdnu, když jsem ve škole tak dojedu po ní... 🙂

elidule
autor
11. lis 2010

@janulle22 a když jí vidíš jen dva dny, nepřipadá ti ani, že by v tom seriálu něco zásadního uteklo, že ne?? 😀 takovej pocit jsem měla z Ošklivky Betty 🙂 to jsme s mámou sledovaly, Ošklivka Katka už mě tak nebrala 😝
jak řeknu ne, normálně něco vezme do ruky a jde mě s tím třísknout 😲 a pak na mě dělá tytyty 😀 když je vzteklá a zkouší, kolik vydržím a já si jí nevšímám, tak jí to většinou přejde a jde si třeba hrát do pokojíčku sama, ale to se zas tak často nestává 😖 nejhorší je, že fakt má záchvaty, zvlᚍ když jí něco nejde - to má asi po mě, taky nemám na nic trpělivost a hned mě to štve 😨 ale když je doma taťka, tak je celkem v pohodě a on se diví, čemu já se divím 😅 a teď jak jí rostou další zuby, tak je to ještě horší - je mi jí líto, že jí to bolí, ale na druhou stranu to přece neznamená, že jí musím všechno povolit ne? ☹
Áda má taky ještě vztekací období někdy? platí na něj vysvětlování nebo rázná ruka?

elidule
autor
11. lis 2010

venku je nějakej vítr! u vás taky?

janulle22
11. lis 2010

@elidule já jsem to řešila spíš že dostal na zadek...vysvětlování nezabírálo, ale teĎ občas zabere, ale někdy taky ne... a vzteká se i ted...kolikrát je to na palixi, ale pomáhá nevšímat si ho a odvést ho do pokoje a nebo zaujmout něčím jiným... jen mě teď štve, že venku se chce pořád nosit, jenže on toho využivá ví že ho někdo stejně vezme, ale vysvětlovat pořád dokola mě unavuje a jsem pak vzteklá... 😀

elidule
autor
11. lis 2010

@janulle22 tak u nás zatím přes zadek ani přes ruce vůbec nezabírá, to potom na mě dělá to tytyty 😀 a asi jí to vůbec nebolí, i když si kolikrát říkám, jestli jsem to přes ruku třeba nepřehnala, ale jí to asi neva 😅 😕 a vysvětlování? u mýho to nesmíš, maminku to bolí 😀 na mě zvysoka prdí 😀
děcka jsou vyčůraný, co? 😀

janulle22
11. lis 2010

@elidule to si piš že jsou, zkoušej to na nás, ale víš jak babičky ho vždy ponesou i děda... 😖 a já se můžu uvztekat... 😀 teď zas chlastá jak duha a bude mokrá postel... 😠 naněj to taky ze začátku nezabíralo... ale teď už jo... 😀

janulle22
12. lis 2010

dobré ránko...
tak maej je ve školce... je tam teda docela kosa a fouká a navíc prší... 😝 to je teda počasi... už aby sněžilo a ne tohle... 😀
jak sjte se vyspali? malej zas mokrej nevím co mu je... 😒 takovou dobu v pohodě a teď zas.... 🙄 chjooo

elidule
autor
12. lis 2010

@janulle22 dobrý ránko 🙂
a není to jen tím pitím večerním, pak to nemůže asi udržet
my jsme spaly do jedenácti a pak hurá, jsme vzhůru a v podstatě do jedný brek a vztekání se - si myslela, že si s ní o půlnoci sednu ke kostkám nebo co 😀 ale pak po tý jedný už to celkem šlo - uspala jsem jí na klíně na křesle v obýváku 😅 hlavně, že pak usnula, mě se tááák už chtělo spát 😀

elidule
autor
12. lis 2010

jo, v tomhle případě snad už taky sníh 🙂 jak máme starý okna, tak jsem slyšela, jak ten vítr profukuje 😒

janulle22
12. lis 2010

@elidule no teda tak to jsi měla veselou noc... 😅 mě by asi švihlo, já jsem tohle zažila jen jednou nebo dvakrát...a víckrát už bych nechtěla... 😀 no je pravda, že včerá večer glgal jak kačena a jeste jsme mu dali velkou peřinu že se pořád odkopává, tak jestli je mu pod ní moc teplo, že ho to čurání nevzbudí, nevím jak si to vysvětlit... 😖
nasi měli taky starý okna a normálně když fučelo, tak nám vlála záclona... a v baráku kosa jak prase ... zlaty plastáky... 🙂

elidule
autor
12. lis 2010

@janulle22 no to je možný, teplíčko, plnej močák - tak to šlo samo - taky se někdy vzbudím v noci a honem honem na záchod a říkám si, že to je na poslední chvíli 😅 😝 😀
tady začali ty okna měnit a jen na pár bytech a už si to asi zase rozmysleli a nic se dál dít nebude, hlavně, že chtěj zvedat nájem 😠
ja to jsem jí ještě blbec ráno sama nechtíc vzbudila 😖 - jsem jí chtěla přikrýt a jak mě zahlídla, tak už spát nechtěla 😀
já si po o schrupnu s ní a je to 🙂 snad bude spát aspoň dvě hodiny

janulle22
12. lis 2010

@elidule dneska mu dám jeho peřinu a uvidím jestli to pomůže, leda že by byl nachlazenej, ale nekašle, nesmrká tak to asi taky nic... 😅 člověk si ani nezdřímne... babča tu pořád oxiduje... 😀 tak já vystartovala aby to nevypadalo že jen chrápu... 😀
aha to já jsem dělala že spím aby se mu nechtělo brzo vstávat... 😀 a teď ho budím do školky... 😀

mi došel dalšídárek k vánocům avon pro rodiče, tak jsem spokojená... ted ještě aby došel zbytek... 😉
koukaa jsem se na vaření a dělal tam španělský ptáčky měl uvařeno za š min... 😀 😀

elidule
autor
12. lis 2010

@janulle22 taky jsem chtěla napsat, jestli není nastydlej
tak si taky nezdřímnu 😀 už rozmrzlo maso, tak budu muset připravit řízky a brambory na odpoledne, až nám dorazí "hlava rodiny"
na ty ptáčky jsem taky koukala 😀 - já nesnáším dělat věci na sádle - sádlo jako takový mi nevadí třeba na chleba nebo tak, ale jak se na něm něco smaží, tak mi děsně smrdí 😝 a mě by určo tak nedržely ty ptáčci 😀 já bych je musela omotat kilometrem nitě 😀 😀

janulle22
12. lis 2010

@elidule 😀 😀 tak yjsem si říkala, že to asi bez párátek nepůjde 😀 😀 však maso by počkalo a i manža... 😀 to by tak jestě hrálo aby se zlobil... 🙂
mám nákou depku... 😒

elidule
autor
12. lis 2010

@janulle22 aspoň nebude dělat bordel v kuchyni 😀
z čeho? co se děje? to chce někam vyrazit. jak vůbec dopadla ta sobota? jsem to nějak asi překoukla, šla jsi s těma holkama vlastně?

janulle22
12. lis 2010

@elidule nešly jsme pač jedna to odvolala že je jí blbý že její manžel o víkendu dělá na jejich bytě a ona chodí na akce, jako na jendu stranu ju hcápu, ale jsme 3 kamarádky už hodně dlouho a vidíme se tak jednou za půl roku, tak mi to bylo líto... jako do hospody jsme šli jako banda, ale nebylo to ono... 🙂 depku ze sebe... 😀 😖 klasika já ju z něčeho jiného ani nemám... ☹

elidule
autor
12. lis 2010

@janulle22 jo takhle, tak se snad sejdete brzo a napravíte to, zapaříte 🙂 já bych tak někam šla 🙂
jak to? co se ti nezdá na sobě?

janulle22
12. lis 2010

@elidule no snad jo no... přitom bydlíme od sebe par km... 😒 no moje co dycky... kiláááááááááá 🙄 si dycky řeknu že s tím něco udělám ale hovno... za par dní mě to přejde... ☹ fakt na palicu...proste celkove jsem na sebe basraná 😖

elidule
autor
12. lis 2010

@janulle22 to mi povídej, přesně vím, o čem mluvíš ☹ taky to vydržím maximálně tejden a hovno hovno slavný soude 😝 😖 nemám vůli - kdysi jsem měla jednu poradkyni na telefonu a ta mě fakt držela, volala mi každej druhej den a já jí hlásila, co jím a kdy a ona mi radila a já se držela, nechtěla jsem před ní vypadat blbě a lhát mi nešlo 😅 ale to stálo dost peněz, to si teď nemůžu dovolit ........ u mámy v práci dělá ženská, která předcvičuje zumbu a všechno jinýho možnýho a teď si bude dělat certifikát na poradkyni v oblasti hubnutí a zdravé výživě, pak se na nás vrhne prej 😀 já nad sebou potřebuju bič .......... taky někdy propadám depresi a zoufalství, teď v zimě ani ne, všechno je zakrytý, ale až se zase bude blížit jaro, tak se ty stavy zase dostaví 😒

janulle22
12. lis 2010

@elidule ty poradkyně jsu drahý no a stejně hovno poradí a peněz v hajzlu... 😀 já bych potřebovala aby bydlela u mě a vařila a chystala jídla... 😀 to máte s mamkou dobrý, třeba za to ani tolik nebude chtět... 😉 manžu už máš doma?a kam se ztratila seba?

elidule
autor
12. lis 2010

@janulle22 to mě taky neba, chystat jídla dopředu a furt vymejšlet, aby to bylo dietní a zdravý 😖
taky jsem si říkala, kam se poděla?? 😒

elidule
autor
12. lis 2010

jo jo, už je doma, ale moc se dneska neužijem, půjdu po zprávách asi spát 😀
co vy? jste kompletní?

janulle22
12. lis 2010

@elidule já se ti ani nedivím, taky bych šla po takové noci...nejsem kompletní, dojede až zitra ráno a bude spat po noční, takže jako by tu nebyl a spolu budem tak od 3...večer chce jít do hospody, ale mě se nějak nechce...malej spal po obědě, tak se mu nechce spát, tak mi slíbil, že mi pomůže s uklizením, tak jsem zvědavá... 😀

elidule
autor
12. lis 2010

@janulle22 ještě nespííím 😀 ale už se chystám, jsme si pustili strašidelnej film, tak jsem musela dokoukat 😅 ale už mažu, zítra jedeme k našim na návštěvu, tak písnu od nich 🙂
jen běž se pobavit, domů můžeš odejít vždycky, kdyby bylo nůďo
už máte douklizeno? 😀