Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
11. led 2011

@elidule lepší je někam chodit, ale když nemáš hlidání, tak aspon to dvd a schvaluju ti to, je to opravdu super... 😉 se nedivím, že to každej chválí je to užasný pohyb a je to sranda... 😉

elidule
autor
11. led 2011

@janulle22 no i moje máma na ní začala chodit,ale ta cvičitelka to kombinuje ještě s aerobikem a posilováním,ale taky se jí to líbí
to je u vás na vsi,jo? kolik se vás tam sejde?

janulle22
11. led 2011

@elidule nás ve vesnici ne, alOlomouci kam jezdím do školy... jj tam taky včerá byly starší a jak jim to šlo... 😉

elidule
autor
12. led 2011

@janulle22 to může cvičit asi každá generace 🙂
jinak dobrý dopoledne
ráno jsme byly v krámu a stihly jsme to včas domů,začalo pršet a furt tam něco padá,vypadá to,jako by byl už začátek jara

janulle22
12. led 2011

dobré poledne...

@elidule jjj ale já myslím, že jich je hodně málo pač se asi stydijou mezi mladý... ale nechápala jsem byla tam holčina sice byla jak prst a ona se ani nespotila 😕 to jsem nechápala teda...no já byla její opak 😀
v uterý jdu zase a budem chodit uterky a patky, tak jsem zvědavá... 🙂
jsem naučená do chodu, tak se nechám vyvolat a do něminy přeloženej článek 😝 tak jdu si udělát vlásky ... dneska půjdu za dámu do školy- tzn. na podpatkách 😀 😀 😀

fire85
12. led 2011

ahoj holky,tak dneska paráda ,byla jsem u toho zubaře ,v čekárně sem seděla skoro hodinu a v křesle asi půl minuty,koukl mi na ten implantát,řekl že sedí v pohodě a jestli nemám problémy a šla jsem pryč 🙂
akorát jsem tam dorazila už ráno v 8 a bus zpět mi jel až ve 12,tak jsem se cournula po Třebíči a dala si kafe,místo oběda,ten sem nějak nestihla.

sem si koupila kuřecí řízky,smetanu a zeleninu.tak z toho něco vytvořím

@janulle22 zumba dobrý,jo? taky bych to vyzkoušela,ale bojím se že bych to neudejchala 🙂 kámoška jde dneska,tak zítra bude vyprávět

@jiitkka po 6n,tak to je dobrý.a když tě nic nebolí,akorát to máš fakt dost drahý 😠 sem měla jít studovat na zubaře,fakt

@denisa31 ahoj

elidule
autor
12. led 2011

@janulle22 jsi odvážná žena,podpatky a na ledu 😀 teda aspoň tady u nás místama je na chodníkách,já bych sebou švihla i na suchu ale 😀

dneska u mě byla kámoška,termín porodu má za dva týdny, tak si u nás lehla na gauč a drbaly jsme 🙂 má se jí narodit holčička Stázinka 🙂

denisa31
12. led 2011

@fire85 ahoj, vy se snažíte o mimčo, že máš v albu výbavičku...nebo že bys už čekala? Promiň, nestíhám dočítat, určitě už jsi to psala 😉

Já brouzdám po netu a koukám po nějaké "sociální" dovče, jestli teda v létě něco vůbec bude...ale chtěla bych manžela někam vytáhnout

@elidule ta zumba v telce mě taky docela zaujala, hned bych to šla zkusit, já mám zase spíš obavy, že si nebudu pamatovat ty kroky, jsem na tohle dřevo.....ani aerobik mi moc nejde 😝 asi nastudovat doma a pak se jít někam ztrapnit 😉

janulle22
12. led 2011

@elidule hele brouku u nás není ani sníh ani led... 😀 jinak bych taky nevytáhla pařáty na podpatkách, mám se moc ráda... 😀
@denisa31 ty kroky jsou pořád jiný, to si nemusíš pamatovat...jen koukáš co dělá cvičitelka a začneš taky... 🙂

fire85
12. led 2011

@denisa31 ahoj ne ne mimčo nečekáme,plánujeme až tak za 2-3 roky.na jaře začínáme stavět,tak to bude horší s penězma,těžko by jsme to táhli.zatím jsme právě v podnájmu a chceme něco svýho,co nejdříve to bude možné 🙂
jinak výbavičku jak mám v albu,pár kousků doma totiž mám,občas něco na mimčo koupím když se mi to líbí.

jiitkka
12. led 2011

@fire85 přesně, zubaři a ty co dělají rovnátka, ty se mají! Ale já bych na to neměla žaludek...bléééé...to samé kadeřnice,nějaký mastný hlavy s lupama,to by byla moje smrt!!! 😝 😀
@elidule jééé těhulka byla na návštěvě 😵

jiitkka
12. led 2011

Jinak ahojda ženy 🙂
Vstávala jsem dneska v půl11 😀 a stejně jsem byla kantáre. No já chodím spát v půl1 - 2hod a dýl chrupčím. V noci hodně straším = žáha, čůrání, záda, kočičáci.... No padla na mě dneska uklízecí mánie - vyměnit stelivo kočíkům, králíčkovi pelech, vyluxovat, vyprat, pověsit prádlo, suché uklidit, umýt nádobí,zamést, vydrhla jsem vanu, wc, linku, sporák, skleněné stoly...pak jsem skoro padla na hubu už a přijela kamarádka s roční a 4měs dcerou. Je to prdelka 🙂 No luxovat a omýt stoly můžu zítra zas, jak mi to tu zrejdila. Všude po zemy piškotky, závin 😀 😀 Dostaly jsme sluníčko plyšové které hraje krásnou melodii 😵 😵 Tašku ovoce a těhu čajík + 2 krabičky kojícího čajíka. A na půjčo dvě tašky krásných hadříků (něktré jsem hodila do alba) a pak dřevěné vozítko na kolečkách,co jí dělal tchán a je to na první cca 2měsíce. No než se Kubča začne otáčet a lumpačit. Martas ho o víkendu složí, tak jsem zvědavá 🙂 V pátek pokud M.přijede zavčasu a i jeho kolega,tak budeme mít od toho kolegy novej gauč. Koupil ho v létě, odešel od manželky, musel ho vzít k nové přítelkyni a nepoužívá se...tak nám ho za "hubičku"prodá. Takže se konečně k TV rozvalím - máme dvě křesílka teďka. Jen kam s nima... V pokojíčku je krásně uklizeno,ikdyž je volný a teďka se to tam zasejří jima... 😖 No chtěla bych je pak dát mamce mojí, až přijede dom z nemonice. No jdu číst Maminku a nějak k ránu zas hají 🙂 Dobrou noc

elidule
autor
13. led 2011

zdravím 🙂
jakou jste měly noc? my úděsnou 😝 do dvou jsem k malý vstávala snad milionkrát,furt se budila a ve tři vstávala úplně,jako že už nebude spá nebo co,to trvalo do půl pátý,kdy jsem jí uhoupala a zabrala,v půl šestý zase budíček,zase jsem jí "přemluvila" a pak spala skoro do osmi,ale já jak jsem si šla lehnout po týpůl šestý,tak jsem dlouho nemohla zabrat,oči vyvalený do stropu a nic 😀 se těším,až zalehne,půjdu taky 🙂
ven dneska nejdem,furt prší 😒
@jiitkka takových dárků 😵
taky jsem před návštěvou včera utřela stůl,kámoška přinesla nějaký čokoládový muffiny a jak Justýně zasvítily oči,když je viděla,takže stůl taky místama upatlanej a to jsem jí pořád snad utírala ruce,ale jsem to neuhlídala 😀

jiitkka
13. led 2011

@elidule tý jo,tak to jsi měla teda dobrou noc... 😖 No já pořád stejnou měla = záchod, kočičáci mňoukající a lítaji po bytě jak blázni, žáha, záda...klasika. Šla jsem spát v půl2, vstávala jsem v půl10 a šla jsem nakoupit. Teďka vařím vepř.vývar - zeleninka, udělám nudl..odpol.si dám rajskou co jsem měla zmraženou od minula...Peru věcičky Kubčovi, zítra mě čeká žehlení... No jinak ty stoly máme oba skleněný a čiré sklo,takže bych se kopla! A to jsem je tak chtěla,koupila jsem si je sama a teďka...při představě jak je budu čistit 10x denně až Kubča bude šmátrat. No úúúžasný 😒 😀

elidule
autor
13. led 2011

@jiitkka to by ses učistila,stačí jednou večer,až malej usne 😀 já to tady taky u nás vždycky pofackuju,až když Jusťula zalehne,protože to je jako kdybych jí úklidem před ní přímo vybídla,aby udělala znova bordel 😒 😅
odpoledne jsem si nelehla,půjdu spát dřív večer
ježiš s těma vašima kocourama bych asi nevydržela 😀

jiitkka
13. led 2011

@elidule kocouři přes den chrápou a padne 23h a začíná rodeo 😀 honěj se po bytě, ten nejmenší mňouká, když si s ním nikdo nechce hrát, lítají přes vše možné 😀 No a s tím nemladším to je jak s miminem. Chodí za mnou a mňouká,chce se pořád mazlit, nechá se chovat jako miminko v náručí... mám přípravu na Kubíčka 😀 😀 Asi máš pravdu, že budu uklízet až večer,že jinak to nebude mít smysl 😉

elidule
autor
13. led 2011

@jiitkka nebojíš se,že budou na malýho žárlit? dokážou tohle kočky vůbec?

elidule
autor
13. led 2011

@jiitkka stejně to bylo fajn,jak bylaJustýna malá,jen si ležela na zemi na dece nebo byla v lehátku,kam jsem co dala,tam jsem to taky našla 🙂
minule jsme hledali Vaškův telefon tím,že jsem ho prozváněla,byl v šuplíku s ponožkama 😀

jiitkka
13. led 2011

@elidule dokážou žárlit až až. Nejstarší Mourek,to je můj mazel. Může kdekoliv chrápat a jakmile volám jiného kocoura tak okamžitě přijde ke mě a mazlí se, pořád spí se mnou v posteli,do koupelny nemohu zavřít dveře ani když jdu na wc,by se zbláznil jak skáče na kliku že chce jít za mnou... No musím se jim všem pořád věnovat stejně,až tu malej bude a bude to ok 😉 No včera jsem to viděla u té kamarádky dcerky - všude lezla,vše otevírala,mačkala, pc mi vypla,tužky poházela všude...no mazec 😀

elidule
autor
13. led 2011

@jiitkka u našich nedávno Justýna rozlila takovou karafu s vonným olejem - ježiš to byl puch 😀 ale já jsem říkala mamce několikrát,že to musí si někam uklidit a ona že ne a takhle to dopadlo,neuhlídaly jsme 😝 😀
teda už vidím,jak Kubíka chováš a ten Mourek ti visí za drápky na kalhotech 😀 😀 ne promiň,mě ta představa rozesmála,ale samozřejmě ti tohle nepřeju 🙂 já měla kocoura,kterej na mě nebyl takhle fixovanej,ale každopádně víc na mě,než na kohokoliv ostatního,ale nepronásledoval mě 😀 na druhou stranu,to je hezká taková zvířecí oddanost,my měli psa a ten byl oddanej jen,když jsme měli v ruce buřta 🙄 😅

jiitkka
13. led 2011

@elidule 😀 no tyhle jsou i bez buřtu 😀 No ten Mourek je velkej závislák na mě, Mišel to je miminko kňouraví a majkynek má všechno na háku,chodí se jen tak 2x za den mazlit,chce si pořád zas hrát s provázkem,nebo myšičkou a je jedinej, kterej se nebojí cizých. Jinak to jsou poseroutkové 😀
Týjo,to muselo být aroma z té karafy 😝 😀 Já minule schodila Martasovi vodu po holení celou skoro a bylo málem po mě 😀 No ono ty děti jsou zvídaví, to se vše pak musí dát stranou 😉 Ale co,dejme tomu tohle,upatlaný stoly,apod...ale hlavně budu muset dát pryč čistící prostředky, kytky, bacha na sporáky...zrovna včera jsem četla, že ročně je 1500 dětí popálených díky sporáku, ohni, spolknutí něčeho, čistící prostředky... Ach jo,to je hrůza a přitom stačí vteřina nepozornosti 😖

fire85
13. led 2011

@jiitkka ahoj náhodou to máš fajn,že ti kočky zpříjemnujou den a i noci,co? 😉 já jsem tu ted sama,sice jen odpo a večer ale i tak.ale jen do středy
je mi nějak divně dnes,asi jsme nevyspalá nebo co.jednou mám hlad,pak zase nemám chut vůbec na nic,je mi blbě,to je hrozný.sem taky přemýšlela jestli nemůžu bejt těhu,HA už rok neberu a chráníme se tak nějak no 😒
ted bych teda nechtěla vůbec,ale tak co,asi bych byla ráda nakonec.když vidím jak některý nemůžou mít děti ☹
ale já neljépe až tak za dva roky,nemáme pořádně kde bydlet,teda máme ale je to tu děsně malý.

no tak jsem se vyppovídala,ani to nečtěte,je to nudný 😀

elidule
autor
13. led 2011

@jiitkka no právě,jako snažím se mít oči na šťopkách,ale furt jí taky nevidím a sporák jí třeba vyloženě přitahuje,kouká na něj a na mě,dělá tytyty 😀 a říká pálí,ale stejně si tam chce šáhnout 😒 každou chvíli si přiskřípává prsty do šuplíku,sedivím,že nemá ty konečky úplně placatý ,do zásuvek jsme dali všude záslepky,protože se lžičkou se tam furt chtěla šťourat,no hrůůza 😅

@fire85 hele,švagrová žije s přítelem a třemi dětmi v garsonce,tak to budete míturčitě víc životního prostoru 😀 kámoška taky žije s přítelem a roční holčičkou v garsonce,oni teda ale už budou to bydlení měnit,už se to prej nedá 😒 se teda nedivím
udělej si test 😵

elidule
autor
13. led 2011

@fire85 jinak já když jsem zjistila,že jsem těhotná,tak se to nehodilo vůůůůbec,stěhování a do malýho,v práci potíže,nevěděla jsem,jak na tom budeme s penězma,navíc ty dvě čárky na testu se ukázaly po našem "udobřování", kdy před tím hrozil na 90 procent rozchod,tak jsem si ani nebyla jistá,jestli tohle je právě vhodná doba a řešení naší situace 😅 no prostě jsem si říkala,bože teď neeeee 😀 ale pak se mi to rozleželo a začala jsem být ráda a těšit se a uklidnila jsem se, hlavně mít podporu v tom druhým,tenkrát mi Vašek řekl,že ať nepomýšlím na nějaký kraviny,kdyby panikařil jako já,tak nevím 🙂 ale teď jsme moc rádi,že to takhle všechno dopadlo 🙂

fire85
13. led 2011

@elidule tý jo tak to maj drsný jak se můžou vejít 5 lidí do garsonky a ještě jsou to děti ty tři?no koukám všechno jde když se chce 🙂 mají můj obdiv,já bych asi byla na nervy 😀
to máme,máme 34 m2 a jsme dva....
test asi ne,stejně by to asi nic neukázalo ne? mám to dostat až příští sobotu...tak je asi asi brzo...
porad,jsi zkušenější 😉

fire85
13. led 2011

to jste se teda pořádně udobřili 🙂 s následky na celej život 😀 myslím to samozřejmě v dobrým

elidule
autor
13. led 2011

@fire85 tak to máte malinký teda, to jo 😒
a to nevíš,já už jsem to tady kdysi psala,že ona má ještě další tři děti,ale ty žijou s jejím bývalým manželem v jiným městě 🙂 já třeba nechápu,jak se k nim do tý garsonky může nakvartýrovat třeba na víkend ještě tchýně 😝 😀 já si neumím představit spát s tolika lidma v jedný cimře 😖
jéé,tak to já nevím,kdy se to ukáže, já si myslela,že pozitivní výsledek se může ukázat třeba pár dní po početí
já si dělala test,když jsem si uvědomila,že jsem to měla dostat před dvěmi týdny,ale já tomu nevěnovala moc pozornost,já měla cyklus strašně rozhozený a zpoždění i deset dnů bylo ještě u mě v normě 😖 a navíc jsem se zabývala jinejma věcma právě a blba mě to vůbec netrklo,že bych mohla být těhu 😀

elidule
autor
13. led 2011

@fire85 😀 😀 to je fakt,já se přestala zabývat aspoň otázkama nás dvou a zaměřila se na to podstatnější

elidule
autor
13. led 2011

@fire85 jo hele,tak jsem četla na netu,že správně by se měl test udělat buď po vynechání mestruace nebo 14 dní po předpokládaným početí

fire85
13. led 2011

@elidule je ona má ještě daší tři děti,jo? no malej byt sice mají ,ale zase maj hodně dětí 🙂
no taky si nedovedu představit tolik lidí třeba na spaní, to je jak na nějaký ubytovně 😀 😀

tak to sis dělala test pozdě,tak to už tam bylo vidět,to jo,no já myslím že 14 po potencionálním početí to ještě ani není,tak uvidím příští týden.ale jestli mi bude takhle blbě ještě pár dní,tak to nevydržím a testnu dřív.
no jinak pokud bych ted do toho vlítla,tak by jsme po porodu bydleli u přítelových rodičů,v zimě ,ale v bytě s nima a pak už nad nima a sami 😀 to jsou představy

jdu chrnět dobrou