Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

to neznám 😀 pobryndaný až za ušima co? 😅
brácha měl klasický tradiční oběd,nic z toho já nejím 😅 polívka s knedlíčky a pak něco s brusinkama a houskovým knedlem

axi81
14. dub 2010

Holky, díky 🙂
Rukavičky určitě ne, to není můj styl, snad ten závoj, ještě uvidím. Vezmu ho a pak se domluvím s kadeřnicí, jestli to půjde s účesem. Chci mít ve vlasech kytku. Chtěla bych smetanové růže...a ženich bude nejspíš v černém obleku. Bílý nevlastní, a má jich jinak tolik, že kvůli svatbě asi nový kupovat nebude. Budu ráda, že ho donutím koupit aspoň novou košili a kravatu 🙂

Lami, je fakt, že malá je vzteklejší, ale spíš, když se jí člověk nevěnuje, když zrovna chce. Pro nic za nic se zatím nevzteká.

Holky, já se do obchodů vůbec nedostanu, tak nakupuju přes net. A většinou úspěšně. Jen ty bazary mi moc nejdou. Nemám na to štěstí. Akorát jednou (a naposledy) se mi podařilo malé sehnat šatičky na svatbu. A jsou fakt krásné a byla i super komunikace. Jsou nové, takže v podstatě šlo jen o tu komunikaci a ta byla super. Ale jednou jsem si kupovala přes bazar značkové oblečení za docela draho a nakonec to značkové vůbec není. Tak to jsem byla na.raná a skončila jsem s tím. Pro malou ještě jo, ale pro sebe už fakt ne.

lamarika
14. dub 2010

Já když dávám Matesovi venku sváču, tak ho vyndávám z kočárku a posadím ho radši na lavičku aby mi nezaprasil celej kočár 😝

axi81
14. dub 2010

My máme kočár zaprasený. Od banánu. 😀

elidule
autor
14. dub 2010

já to zkusím v tom kočáru,obložím jí plínama a dám obrbryndák 😀 na lavičce by jí musel taťka nějak přidržovat,když ještě nesedí ☹ a navíc sebou pořád mele i u jídla,tak ať je radši připoutaná v kočárku

lamarika
14. dub 2010

V černým obleku to bude lepší. Takhle vedle něj totiž alespoň vynikneš. Ono když jsou pak oby v bílím, tak ta nevěsta nějak splívá. . .
Tak ten můj se vzteká když mu něco zakážu, když mu něco nejde, když někam nemůže, . . .
Já přes net nakupuju akorát pro malýho v mimibazaru a mimiaukce a zatím jsem byla vždycky spokojená. Na sebe přes net nenakupuju. Teda teď budu akorát kupovat ty těhu šaty na svydbu, ale to proto, že tady není žádný obchod s těhu hadry. . .
Hlavně jsme měli všechno zakydaný tou polívkou a teklo nám to po bradě jak nějakejm miminům

elidule
autor
14. dub 2010

já si koupila párkrát oblečení z quelle 😔 a vždycky mi přišla jiná velikost,vetšinou větší 😕 tak jsem to dala mamce,tý to bylo a už jsem si nic neobjednala,navíc na těch obrázcích mi to přijde takový pěkný a pak mi to kolikrát přišlo jak aušus 😒

elidule
autor
14. dub 2010

černý oblek se mi taky líbí víc 🙂 akorát můj bratr měl světle šedý,protože nemohl na sebe nic sehnat 😅 je trošku vyšší a ramenatý a kalhoty měl,jako když čeká velkou vodu a když sehnal kalhoty,tak mu nebylo sako v ramenou 😕 chudák,ten vůbec když nakupuje .........

elidule
autor
14. dub 2010

já sebou vezmu pro jistotu ještě mlíko,kdyby nechtěla jíst a dělala blbiny,namíchám drink 🙂

lamarika
14. dub 2010

tak ten můj měl taky oblek, který mu moc nesedl. Je vysokej, ale strašně hubenej, takže se na něj blbě nakupuje. Kalhoty mu byly velký, ale alespoň nebyly krátký. Sako sedělo teda dobře. Vestička opět větší, ale zase mu nebyla alespoň krátká.

lamarika
14. dub 2010

jojo, to ji radši vem 😀

elidule
autor
14. dub 2010

tak mýmu se nakupuje dobře,je vysoký a široký tak akorát 😀 oblek taky hned napoprvý - měl černý s bílou košilí a kravatu do růžova, (je tmavej typ,tak mu to šlo) já měla světlounkej kostýmek a kytičku taky do růžova - docela jsme i ladili 🙂 oddávající byl už mírně přiopilý sice,ale šlo to a nejlepší na tom bylo,že nám k tomu obřadu hrál na housle můj učitel matiky,se kterým jsme strašně válčili 😀 já matiku n-e-e-e 😝

elidule
autor
14. dub 2010

Ráďo neměl ty kalhoty jak lovec Pampaliny? 😀

axi81
14. dub 2010

Holky, zrovna jsem udělala čočkovou pomazánku (teda hlavně kvůli malé) a je mňam mňam!! 🙂

Můj je vysoký a u všeho je problém s rukávy. Má nějaké delší ruce. Takže svetry a košile jsou fakt chuťovka. 😠 Já jsem proti němu jak děcko, mám 160, on 2m, takže sranda. 😅

elidule
autor
14. dub 2010

Alex aspoň si tvůj chlap může připadat jako opravdový ochránce 😉
čočkovou jsem ještě nejedla,ale mám ráda čočkovou polívku 🙂 nikdy jsem nemusela drožďovou pomazánku 😝

lamarika
14. dub 2010

No, pásek to spravil 😉
Axi a jak se dělá čočoková pomazánka? To neznám

lamarika
14. dub 2010

tý jo, já jsem asi nějaká divná, ale drožďovou taky neznám

axi81
14. dub 2010

Jo, to von je. Je teda hodně sebevědomý, takže možná i kdyby měl těch mých 160, nebyl by problém. Je to prostě chlap jak má být 😵

elidule
autor
14. dub 2010

ten můj se zase probudil,vstal z gauče a jde se najíst 😅 já se z něj picnu opravdu - ten má život 😀 😀 😀

axi81
14. dub 2010

Drožďovou nedělám. Jednou jsem zkoušela drožďovou polívku a moc se mi asi nepovedla. Já jsem ale hodně polívková, takže jsem ji sjela, ale taťkovi to nejelo.

Čočkovou pomazánku jsem udělala z vařené čočky, trošku nastrouhané mrkve, máslo, kousek tvrdého sýra, Kiri sýr, sůl, kardamon, kurkuma 🙂 Je fakt dobrá. Jemná a sytá.

elidule
autor
14. dub 2010

kardamon? 😅 to je nějaký koření? 😕

axi81
14. dub 2010

Eli, náš taťka je u vás?!?! 😲 😀

elidule
autor
14. dub 2010

my jsme taky polívkový,hlavně děláme na masovém základě,to musí být 🙂

elidule
autor
14. dub 2010

koukám,že jsou napojený telepaticky 😀 😀

axi81
14. dub 2010

Jo, koření, nějaké východní 🙂 Dá se koupit i u nás. Já ho koupila v nějakém stánku.

axi81
14. dub 2010

Musím si dát ještě jeden chleba 😠 😉

elidule
autor
14. dub 2010

taková exotika - kdyby bylo na mým muži,do všeho by nacpal mletou papriku 😅

elidule
autor
14. dub 2010

jen si dej,ať jsme tlustý na tři prsty

axi81
14. dub 2010

Ty jo, já ani před tou svatbou nejsem schopná se omezit. Jsem prostě NENAŽRANÁ!!! 😝

elidule
autor
14. dub 2010

holky,jdu se vyčůrat,vyčistit zuby a spát 😀 jelikož malá jedla v šest,počítám,že mě dlouho ležet nenechá,tak si trošku aspoň schrupnu 🙂
mějte hezký zbytek večera a dobrou noc 😵