Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
15. dub 2010

aj byla nedavno poprve a super, libilo se tam me i malemu ani nechteli jit decka dom... 😉 nenni to ale na caste chizeni, ale jednou za cas, kdyz neni co delat je to supe.r..

lamarika
15. dub 2010

U nás je jedno a je to až na druhý straně města ☹ To je asi největší důvod proč jsem si to rozmyslela a taky bychom tam chodili jen kdyby pršelo, protože jinak jsme venku
Jani prosím tě, to tě neučili jak jdou dni po sobě? Že po středě následuje čtvrtek a né pátek? 😀 😀 😀 Nepřišlas o nějakou písemku?

lamarika
15. dub 2010

Holky znáte twilight ságu?

elidule
autor
15. dub 2010

Radu,něco mi to říká,to je nějaký seriál? 😅

elidule
autor
15. dub 2010

tady se spí konečně

janulle22
15. dub 2010

lami aj do toho centra jedu hodinu busem... 😉 no ucili ale ja mela za to ze je patek.. ne to ne, nic jsme dneska nepsali

elidule
autor
15. dub 2010

mě ty dny strašně splývají a vlastně je mi to fuk,co je za den,jen si musím psát na barevný výrazný papírky data,kdy jdem k doktorovi a tak,mám sklerozu 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

no hodinu busem by se mi asi nechtělo 😔 já tady ale naštěstí dojdu všade pěškobusem 😀

elidule
autor
15. dub 2010

uspáváte?

lamarika
15. dub 2010

Akorát jsem dala malýho spinkat. Seriál to není, ale jsou to 4 knihy, který na sebe navazují. Teď podle nich byly natočeny dva díly, ale stojí to za shlédnutí 😉
Já mám diář, kde si taky všechno musím psát a už se mi bohužel párkrát stalo, že i tak jsem na něco zapomněla. Na tohle jsem strašná a od tý doby co jsem na mateřský, tak ani nevím co je za datum ☹

elidule
autor
15. dub 2010

jo počkej,to je o tom upírovi?

já když jsem ještě byla v práci,tak jak se blížil odchod na mateřskou,lidi se strašně divili,co se to se mnou děje - byla jsem roztržitá,zapomínala jsem na věci,který do tý doby byly pro mě samozřejmostí a podobný věci ☹

lamarika
15. dub 2010

jojo, je to ono 😉

člověk jak kdyby měl alzahaimra, co? 😝

elidule
autor
15. dub 2010

tak jsem viděla teda jen jeden díl,jsem ani netušila,že jsou dva,vidíš to 🙂
líbil se mi ten hlavní hrdina 🙂 v nějaký časopise hos rovnávali ms hlavním představitelem Muzikálu ze střední (nevím jak se jmenuje -Zac nějak dál 😅 ) a že se víc líbí právě tenhle,ale mě se teda víc líbí ten z toho Stmívání 🙂 ................... když otočím trošku hlavou,mělo by se mi spíš líbit to,co se tu vedle mě válí na gauči a sleduje zprávy 😀 😀 😀
kolegyně z práce se mi dřív smála,ale teď jak je těhotná,taky už má v hlavě úplně jiný myšlenky

elidule
autor
15. dub 2010

budu si to muset po sobě přečíst a opravovat - blboň 😠

janulle22
15. dub 2010

tata mi poskrabal a namasiroval cele telo a ted se kluci koupou... 😉 ja jsem taky nevedela co je za den natoz za datum... 😅 jen materskou jsem vedela... 😀 ale co jsem ve skole, tak mam vetsi prehled... 😉 dneska jsem to ale nejak nepobrala...jsem byli s adou pred barakem a dojela tchynka a rika ty jsi se vyprdla na skolu? a ja sok vzdyt ej patek a ona ne je ctvrtek...tak sme se tomu zasmali a tim to haslo... 😀 busy mi ujeli a hans me nechtel hodit... se nedivim 20km a z5... 😖 tak aspon jsem s klukama..
hodinu to mam i do skoly je to stejne mesto...adu tov buse bavi a v tramvaji tez, tak nepojedem autem, ale kvuli adovi busem at ma zazitek... 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

já chci taky masáž ☹

lamarika
15. dub 2010

no, to je borec pěknej 😀 😀 😀 Ten můj taky kouká na baby pořád, tak mně se taky může někdo líbit, ne? Nejvíc mě vždycky naštve když mi řekne, že ta Fergie z Black eyed peas je strašně sexy a že jí to strašně sluší. Když se kouknu na ni a pak na sebe, tak si teda přijdu dost uboze. Jediný co mě uklidňuje, že jeho žena jsem já. Teď jsem si zase četla těhotné nástoročné a chytala jsem se za hlavu. . .

lamarika
15. dub 2010

Taky bych brala masáž 😉 Ten můj mi masíruje sem tam chodidla a to je lahoda 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

Vašek vždycky koukne na nějakou kóču,podívá se na mě a pak řekne,fuj ta je ošklivá a hubená,tu bych doma nechtěl,myslí si,jak to dobře nezaonačil a já mu pak řeknu,takže radši máš doma ošklivou a tlustou,jo? 😀 pak chudák neví,jak z toho vybruslit 😀
já mu udělala pedikůru a taky mě čeká namazání nohou,jenže on u toho kolikrát usíná 😠

elidule
autor
15. dub 2010

co tam řešej? taky se mrknu

elidule
autor
15. dub 2010

tam jsou opravdu sedmnáctileté,co jsou smutné,že na testu nenašly ještě dvě čárky 😲 ............. já když jsem si dělala test,tak jsem se po výsledku rozbrečela,bylo toho na mě hrozně moc,prodávali jsme dům,teprve jsme zajišťovali další bydlení,problémy v práci a s manželovými rodiči,jsem si sedla na vanu a bulela jsem 😀 pak přišel muž,kouknul na test a bulel taky,a já se ho zeptala: a ty brečíš proč? a on,že štěstím 😀 tak to ze mě trošku spadlo,ale stejně to byl pro mě šok 😅

axi81
15. dub 2010

Ahoj holky! 🙂

Eli, tak jsem to tam jen prolítla pár stránek...no comment...holky jsou prostě mladé. 😔

elidule
autor
15. dub 2010

Apolenka už taky spí?

axi81
15. dub 2010

Jojo, to je tuháček už od 19. Zkoušíme poslední dobou bez dudlíka a dnes to bylo bez pípnutí 🙂

elidule
autor
15. dub 2010

nějak nechápu,jak se v některý diskuzi píše,že ten zakladatel diskuze si vymýšlí a patří do nějaký skupiny,co si říká k213 nebo nějak jinak 😒

elidule
autor
15. dub 2010

jste šikovný - my máme jednoho v puse,druhýho v ručičkách,třetí je na polštářku a čtvrtý na poličce nad postýlkou 😅 😀

axi81
15. dub 2010

To jsem nikde neviděla. Je fakt, že já ty diskuze až tak moc nepročítám...

axi81
15. dub 2010

Včera jsem byla na návštěvě u kamarádky, ta má malou dceru, 8mi letou. Apolence donesla na hraní panenku chou-chou, která měla k sobě připevněný na šňůrce ten panenkovský dudlíček (jen takovou tyčinku misto toho silikonu). Apolenka se jí na to přisála a žužlala a žužlala jak o život... 😀 Mohla jsem se smíchy potrhat. Přes den je úplně bez dudlíku, na noc ho dávám, jen když se třeba vzbudí, aby zase rychle usla nebo když nemůže usnout a řve.

elidule
autor
15. dub 2010

dudel jako dudel 😀 😀
mě teď strašně kouše do prstu neo se naučila štípat,ale kolikrát v nestřeženým okamžiku mi sáhne po dolním rtu,třeba když se směju něčemu v televizi a úplně mi s ním kroutí 😅 - to mám místo botoxu 😀 😀 😀 akorát že tímhle tempem budu mít rty jak nějakej křovák 😲 😀

axi81
15. dub 2010

Super!!! Mě zatím je strká prstíky do pusy, nosu a uší. Hlavně v puse je to super, když se těmi nehtíky zaryje do dásně... 😀