Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

axi81
28. dub 2010

Lami, zabiju tě!! 😠 Dva párečky už se ohřívají...ale dám si je bez chleba! 😅

axi81
28. dub 2010

Holky, doporučte mi nějakou fajn romantickou komedii, kterou jsem ještě neviděla...nevím, co s večerem a potřebuju zvednout náladu... 😔

elidule
autor
28. dub 2010

Alex,když já znám romantiku,ale se samýma smutnýma koncema 😖 to je blbý,to ti moc nepomůže
já se doktora taky chci zeptat na to očkování,až to bude možný,taky necháme naočkovat,přece jenom,těch klíšťáků hnusnejch je 😠

lamarika
28. dub 2010

vypni blesk

Jen si pošmakuj. Stejně to všechno stáhneš korzetem 😉 Mně taky všichni říkali jak jsem strašně hubená ve svatebních šatech a to jsem tam měla ještě 4kg navíc.

Já má ráda Seznamte se, Jou Black. Jenže to není komedie a už jsi to určo viděla. Teď mě nic jinýho nenapadá

elidule
autor
28. dub 2010

ale hezký je "Padesátkrát a stále poprvé"s Adamem Sandlerem

lamarika
28. dub 2010

a nebo teďka ta nová Marlie a já

elidule
autor
28. dub 2010

nebo "A co když je to pravda"

elidule
autor
28. dub 2010

Radu to neznám

elidule
autor
28. dub 2010

teď se sousedi zase pohádali,ale ty na sebe tak řvou,já nechápu,jak spolu můžou bydlet,taková Itálie

elidule
autor
28. dub 2010

já jsem manželovi nikdy neřekla ani,že je blbej

lamarika
28. dub 2010

Já ještě taky ne, ale manža to teď zkouknul v práci a strašně se mu to líbilo. Hraje tam Owen Wilson a Janifer Aniston, celkem dobří herci. Já myslím, že neznám A co když je to pravda

axi81
28. dub 2010

A co kdzž je to pravda jsem neviděla a zrovna před pár dny jsem si to stáhla. 🙂 Tak to zkusím 🙂 Párky už jsou zblajznuté a je mi z nich blbě. Asi se půjdu osprchovat a pustím si ten film 🙂

Lami, nejde to ani bez blesku. Zkusím to ještě zítra za denního světla. My máme blbé žárovky 😒

elidule
autor
28. dub 2010

Owena Wilsona mám moc ráda,v tomhle filmu hraje Reese Whiterspoon

lamarika
28. dub 2010

Taky máme takový. Já nemám ráda sprostý nadávky mezi partnerama a vůbec v rodině (manželovu sestru tam nepočítám). Přijde mi to jako urážka toho vztahu a naprostý ponížení. Taky mi je proti srsti když někdo někoho oslovuje příjmením. Jako třeba tchyně říká tchánovi Štancle jak kdyby neměl jméno. To se vždycky ježím

elidule
autor
28. dub 2010

no,koukni na to,mě se to celkem líbilo
ty párky se vstřebaj 🙂

lamarika
28. dub 2010

Axi to bude tím, že ses ošidila a nedala si k nim ten chleba. Třeba ti to za toho denního světla pujde

elidule
autor
28. dub 2010

no tyhle se posílají do míst,se až divim 😲 😀 teď se zase ta holka sbalila a odjela,takhle je to vždycky,strašná scéna,ona odjede,chvíli je klid a pak zase přijede - že je to baví

elidule
autor
28. dub 2010

já teda samotný uzeniny nemůžu,nevím proč,nechutná mi to,nesním ani salám,i když je to třeba výběrová vepřová šunčička 🙂 nešmakuje mi to bez pečiva

elidule
autor
28. dub 2010

tchýně taky tchánovi říká příjmením a on jí kolikrát stará čarodějnice (ale holky,v tomhle s ním souhlasím)

lamarika
28. dub 2010

Tohle dělá můj chlap. Vidím na něm,že ho něco štve, tak se ptám co se děje a on, že nic. Je pořád strašně nepříjemnej, zkazí náladu i mně a pak se pohádáme kvůli banalitě, která by se ani nemusela řešit kdyby to vysypal hned. Pak se se mnou přestane bavit, protože už je v koncích a řekne, že to nemá cenu, sbalí se a odjede pryč. Jednou se taky takhle sbalil a hrál si na hrdinu, že se nevrátí domů. V jednu v noci mi psal a škemral aby se mohl vrátit domů,protože hrdina chtěl spát v autě ve čtyřech stupních pod nulou. Přijel, omluvil se a bylo po problému, kterej on hnal až kdoví kam

elidule
autor
28. dub 2010

holky,takhle dneska malá usnula po obědě - to je poprvý tak,jinak spí na zádech nebo na boku 🙂

axi81
28. dub 2010

Eli, ta závorka byla dobrá!! 😀

My se pro jistotu doma ani nehádáme. Ťuk ´tuk ´tuk 🙂 Ne, že bychom se nechytli, ale ani jeden nejsme hádací typ. Spíš je dusno, které se snažíme nějak vyvětrat. Mám všeobecně problém mluvit ve vztahu o tom, co mi vadí, Filip ne. Tak se snažím se to učit, jinak mě jednou převálcuje. Je dost dominantní. Ale zlatý. Když už ho něco štve, řekne to. Já se stáhnu do sebe, jsem zaražená a nevytáhne ze mě slovo. Poslední dobou se ale fakt snažím se překonat. Vím, že to je "investice" do budoucnosti.

elidule
autor
28. dub 2010

jéé,takový "extrémy"my naštěstí nezažíváme,ale jednou jsem se málem sbalila já a to když muž přišel zase opilej domů,to jsem byla těhotná,naštvaná,nemohla jsem spát,bolely mě ukrutně záda a navíc ty hormony že 🙂 no sedla jsem si,napočítala do desíti a ráno jsem vše viděla jinak a taky jsme si o tom promluvili a dobrý,ale jsem to spíš já,kdo dělá v návalu zlosti nebo lítosti unáhlený rozhodnutí 😔

axi81
28. dub 2010

😀 Eli,krásné povlečení!!

axi81
28. dub 2010

Nesnáším, když se Filip opije. Naštěstí to není moc často, ale on je vždycky takový macho, že to je fakt na rozchod. Až do druhého rána, kdy z něj mám většinou už jen srandu, ale musím se tvářit důležitě a dát mu to vyžrat. 😀

elidule
autor
28. dub 2010

děkujeme 🙂 s vílou Amálkou se krásně usíná 😀

elidule
autor
28. dub 2010

tak manža se taky nějak moc neopíjí ani to není častý,ale když jde,tak neumí přitáhnout v rozumnou dobu - jenže,co je pro mě rozumná doba,to je pro něj samozřejmě nerozumná doba 😀

elidule
autor
28. dub 2010

s tou tchýní - když tchánovi skáče do řeči,tak on jí řekne,mlč ty stará čarodějnice a ona se naštve a jde se zavřít do svýho pokoje a on má od ní klid celý večer 😀

lamarika
28. dub 2010

když on je přesńě takovej jako Axi a já zase jako její přítel. Když je problém, tak ho řeším a on néééééééééééé. Pak to u nás vypadá jak v Itálii. I když poslední dobou se nehádáme, protože si říkám, že mi to za to nestojí a dusím to. Jenže zase mě taky štve, že tenhle stav jde jen pokud já budu držet pusu a krok a jeho nechám dělat si co chce. Jako třeba tenhle víkend. V pátek sice přijede dřív, ale děda s babičkou mají narozky, tak budem u nich. V sobotu budu lítat jak hovno na lopatě abych nachystala oslavu na odpoledne a v neděli když bychom mohli být s polu, tak musí jet s kamarádovým autem do brna do AAA a odpoledne tchyně, ža by potřebovali pomoc přestěhovat obyvák, takže bude zase tam. Ta neděla se mi ani trošku nelíbí a kdyby chtěl a já se vztekala, tak by se nic z toho nedělo,ale jelikož se s ním nechci zhádat, tak jsem ticho

lamarika
28. dub 2010

malej spinká na bříšku od tří měsíců, jinak mi neusne. Ale malá je kouzelná 😵