Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
8. dub 2010

Ahoj holky, vy jste toho zase napsaly 😀 My teď přišli z venku a jdu nakrmit toho malýho raubíře, pak ještě musím zajet do města, protože už přišel Matesovi konečně větší pytel na spaní. Jinak já jsem Radka 😎 Pak se vám ozvu jak pujde malej zase spinkat 😉
Jani moc pěkný soupravičky 😉

elidule
autor
8. dub 2010

dobře Jani 😀
Adámek bude frajer 🙂
otevřela se mi hlavní strana mmb 😕 u toho odkazu na kraťásky
Radko, a říká se ti Radko? 😀 Mě skoro nikdo neříká Lído - strejda akorát Lído bído 😅 manžel mi pro jistotu říká zlato - aby se nespletl asi 😀

lamarika
8. dub 2010

No jak kdo a jak kdy. Manžel mi říká zlatíčko a nebo miláčku (ty jména jdou zapamatovat fakt těžko 😀 😀 😀 ). Jinak mamka mi říká Ráďo, synovec Radi, tchyně Radko. . .

janulle22
8. dub 2010

tak me doma rikaj janino, tata prdiku to navzajem, tchynka jani janco... 😀 tak my jsme se najedli a asi se pomalu pujdu chystat do skoly... 😝 se em ale taaaaaaaaaaak nece...tak jdu hodit splochanec... 😉

elidule
autor
8. dub 2010

Ráďo,jak to,že ti synovec neříká tetičko 😀
Jani - prdíku - to je dobrý 😀
my jsme po o a vůbec to Justýnce nechutnalo,tak jsem jí dopucla mlíkem 😒 🙂 a půjdeme ven s kámoškou těhotnou,budem se ploužit 😀
do školy by se mi takky nechtělo,když je venku tak krásně

janulle22
8. dub 2010

no snad zetra bude hezky aby sme mohli odpol na dvur... 😉 sice tam sedim jak knedla, ale lepsi jak doma... 😀 malej si aspon pohraje na pisku...
lidus no prvne jsem byla micinka, pak prcek, a z toho vznikl prdík... 😀 😀 ja svym tetam taky rikam jemenm...jen strecovi rikam strejdo.. by me zahodil kdybych mu rekla honzo... 😀

elidule
autor
8. dub 2010

už by to počasí tak mohlo zůstat - nezlobila bych se 🙂
já mám jednoho strejdu,kterýmu říkám jménem,je ode mě pár let,ale jinak všechny tety a strejdové jsou tety a strejdové 😀
já bych taky mohla na dvůr,co patří domu,ve kterým bydlíme,ale seděli bysme asi na pneumatikách,protože celý ten prostor si pronajímá chlápek,co má pneuservis 😀

janulle22
8. dub 2010

tak my bydlime v rodinym domku... tak na dvore je bordel ale vedle domu je cisto...aspon nekde... 😀 tak a ted uz fakt jdu do sprchy nebo to nestihnu... 😉 jeste se ukazu nez odejdu...sem za 5 min zpatky... 😀

janulle22
8. dub 2010

tak holky ja valim do skoly, tak se tu mejte hezly uzijte si krasne slucne odpolodne a vecer jsme tu jak na koni... 😉 papa

lamarika
8. dub 2010

když on synovec těch tetiček a strejčků má moc, tak mi někdy řekne Radi (nebo spíš Ladi) a někdy teto Ráďo (Láďo). Dneska se malýmu konečně vyklubal další zub 😀 😀 😀 😀 Tak u našeho baráku není ani dvorek, ale je tu spousta pískovišť okolo, který obývyjí puberťácký partičky. . . Takže když se na nějaký dostanem, tak jsem ráda 🙄
Mates se vychrní a pak pujdem taky ven. Buď na zahradu k našim a nebo na písek.

Jani nesmíš to s tou školou tak přehánět 😉

elidule
autor
8. dub 2010

ženy,jsem zde 😀 byly jsme na dlouhý prochajdě a pak ještě kámoška šla k nám na návštěvu
Gratulejšn Matýskovi k zubu,my furt na králíka 😀 (ale zespodu)
tady je taky docela dost pískovišť nebo hřišť,ale přesně,maj to osídlený jiný ☹ ale najdou se tu hezký a udržovaný (zatím),taky budeme mít kam chodit se vyblbnout
............ a vůbec nevím,co bude k večeři!

elidule
autor
8. dub 2010

dám si chleba - tím nic nezkazím,že? 😀

lamarika
8. dub 2010

Taky hlásím návrat 😀 Se mu na písku zase moc líbilo, ale máma truhla až na písku zjistila, že má boční kapsy na prdelce páč mu dala obráceně tepláčky 😅 Já budu mít na večeřu meloun a teď se láduju ledňákem co jsem si koupila 🙂
Mates už má nahoře 4 a dole 2, teď mu tam teda konečně roste 3. A mezi těma vrchníma má teda bombastickou díru 😀

elidule
autor
8. dub 2010

achoooj 🙂
ledňáke - to jako salátem? nezdá se ti,že jíš nějak zdravě? 😀
já dneska koupila jahody a normálně i tak chutnaj 😀
to já mám mikinu a ona je tak dělaná,že má vystouplý švy schválně a vždycky se najde nějakej chytrák,co se zeptá,jestli jí nemám naruby 😠
Justýna se vzbudila po odpolední chrupce,najedla se a furt jen kňučí a kňučí a mydlí si očička ☹
Dej mu tam polštářkovou žvejku jako v Denis sousedovi v tom filmu 🙂

lamarika
8. dub 2010

no, tak to by na tu žvejku skoro bylo 😀 Kdepak salátek. Já myslela ledňáka jako zmrzlinu 😀 😀 😀 Já právě vůbec nejím zdravě, tak jsem se rozhodla, že si pořídím parní hrnec a začnu v něm pěkně vařit a to by bylo abych nezačla papkat zdravěji 😉 Já mám zase jedno tričko a ono je okolo krku a na rukávech nastřihlý. Jednou jsem si ho vzala ke kadeřnici a pak až mě dostříhala, tak se chudák zděsila a chtěla mi ho platit 😀 😀 😀

lamarika
8. dub 2010

Justýnka pujde alespoň dřív spinkat 😉

elidule
autor
8. dub 2010

😀 já si pak říkala,že to bude ten nanuk asi - já radši mrože 😀
to je taky dobrý - jsi měla říct: to byste se nedoplatila paní 😀 třeba by tě stříhala do konce roku gratis 😀 - to mi připomíná,že jsem nebyla u kadeřnice asi milion let 😕

elidule
autor
8. dub 2010

Justýnek řádí a furt že ble ble ble 😀 to jí jde

lamarika
8. dub 2010

já byla teďka po 5 měsících a to jen na zastřihnutí, protože jsem měla strašný konce. Na půl hoďky jsem dala malýho ke tchánovi a pak si ho hned vyzvedla. Další den na mě malej začal vyplazovat jazyk. . . Pěkným kouskům ho ten děda učí 😠

lamarika
8. dub 2010

Ten náš raubíř mi zase pořád říká nenenenenene. Teď už ale spokojeně spí 🙂

elidule
autor
8. dub 2010

jo a žehlila jsem a necejtím záda ☹ ale je to hotovson 🙂 mít trojčata,tak žehlím asi furt,žehlíte všechno? nebo jen skládáte?

lamarika
8. dub 2010

Dřív jsem žehlila všechno jak šílená. Teď šetřím čas a chuti pořád víc ubývá, takže už jen něco. Nedávno jsem potkala jednu maminku u gyndy co čekala každým dnem dvojčata a měla ročního chlapečka. . . V tu chvíli jsem se úplně zhrozila abych nečekala dvě. To bych se někde viděla. Naštěstí tam je jen jedno 😅

lamarika
8. dub 2010

Liduš jen se tě zeptám. Jak jsi na tom byla když jsi se vrátila domů z porodky? Nosila jsi normálně bez problémů malou?
Já jsem měla teda pořád bolesti a nějaký nošení malýho nepřipadalo v úvahu. Natož nějaký uspávání na rukou

janulle22
8. dub 2010

ahoj hoolky... tak jsem doma, malej nespi...chjoooo... ve skole su za debila ... takze super den... 🙄

lamarika
8. dub 2010

jani jak to? Něco se nepovedlo?

janulle22
8. dub 2010

jo debilni obcanka... su totalni magor 😠

lamarika
8. dub 2010

ale kdepak 😉 Nepovedlo se dnes, povede se příště 😉

elidule
autor
8. dub 2010

Ráďo,bolelo mě taky,ale šlo to,horší pro mě bylo vstávání z gauče nebo z postele,vstávala jsem z boku 😖
tady se už taky spí 🙂
děda taky učí blbosti 🙄

elidule
autor
8. dub 2010

A co říkala mudra ještě? Vše ok?

lamarika
8. dub 2010

Já jdu až za dva týdny, tak uvidím