Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
5. kvě 2010

tak my od tchýně zatím dostali kačenu do vany s přísavkama na mejdlo,tak jsem to někam uklidila nebo už asi vyhodila a pyžamo velikost asi 110, já od ní ale stejně nic nechci,vyčítá to ještě za rok,jak nám něco koupila 😝 ať si to nabouchá 😀
brzo bude mít narozeniny,už asi vybírá,co si nám řekne,abysme jí koupili - neangažuju se

Alex,hlavně,jestli ten monolog bude mít nějakej účinek a ne aby tě jen připravil o nervy 😒

Jani,já též 🙂

elidule
autor
5. kvě 2010

Radu cos to včera psala do jednoho příspěvku: myslím,že tam bylo: "o jakou diskuzi jde" - k čemu to patřilo? jsem se chtěla zeptat už včera a zapomněla jsem 😅

denisa31
5. kvě 2010

ahoj,

koukám, že drbete tchýně, tak já už žádnou nemám, což je škoda, byla super, ale přesně co popisujou holky je moje matka, malá od ní dostala jeden overálek za 300 Kč když se narodila a od tý doby pořád poslouchám, jak to bylo drahý a komentáře typu,že nic kupovat nebude, že já si to určitě umím sehnat levnějš na netu atd. Ale aby přispěla, to jí taky nenapadne. Ale já už to neřeším, aspoň nemusíme být nikomu za nic vděční.

elidule
autor
5. kvě 2010

těch dobrejch tchýní je málo,nebo přibejvá špatných snach 😀
já jsem říkala manželovi,ať až se někdy zeptá jeho máma,co má malý koupit třeba k narozkám,že raději nic,protože když si jí teda řeknem o pleny,tak nám začne vykládat,že nemá peníze,nedá 420 kč na plínky,raději jde k vietnamcům nebo do "39" a koupí za stovku kravinu,kterou vyhodíme .............. ale něco koupila 😀 když nemá peníze,tak ať nic nekupuje a je to,my se z toho nezblázníme 🙂 ale když má ona narozeniny,volá manželovi,jestli na ní nezapomněl a že by chtěla tohle a že to je v tom a tom krámu a stojí to tolik a tolik 😀 to jí blbý není a nejsou to zrovna levný dárky
mě mamka nezapomene vždycky něco vrznout,když se tam stavíme,snaží se rozdělit vše mezi tři vnoučata,někdy když třeba zapomene něco koupit,tak se tím tak stresuje 😅 říkám,že je to fuk,až si někdy vzpomene a bude chtít a bude při kačce,ať koupí,ale nemusí přece,ale ona se snaží být spravedlivá a pak jí to mrzí,že bráchovým holkám koupila a naší ne

lamarika
5. kvě 2010

Liduš byvili jste se o nějaký diskuzi, ale já jsem neměla tucha o který. Teď zpětně už nemám tucha vůbec 😅

Moje mamina je na tohle celkem dobrá. Všem se nám snaží dávat pro děcka stejně. Ne, že by to počítala přesně na koruny, ale když nějakýmu koupí např. bodyno, tak těm dalším taky něco koupí.

denisa31
5. kvě 2010

malá dostala k prvním narozkám obálku se slovy, že nemají čas někde lítat a něco shánět, mají zahrádku, psa....když jsem jednou potřebovala hlídat, tak nemohla, protože pes by byl chudák doma sám...od tý toby si neříkám, takže my žijem prostě tak, že babičkyl nemáme, ale podrobnosti by byly spíš do jiný diskuse, ale vidim, že je to všude stejný, akorát je to na budku, že když je manžel v práci,t ak se bez malý nikam nehnu, protože třeba s kočárem taky jela matka jednou když se malá narodila a to my ji ještě za hodinu přivezla, že už musí ject, bydlíme v bytovce, takže jsem se stejně musela oblíct a dát s malou ještě kolečko než bude vyspalá

denisa31
5. kvě 2010

to jsem asi začla já s tou diskusí, jak jsem sondovala co dělají vaši chlapi, když se tu téma jmenuje týden bez tatky, tak jsem myslela, že je máte taky týden v tahu, ale u vás je to spíš nepravidelný, ono si člověk nevybere

elidule
autor
5. kvě 2010

Radu aha,já taky nevím právě 😅 😀 tak to neva

mamka je na tohle háklivá,protože to vidí u svý tchýne,naší babičky,ta nadržuje jen jedný vnučce a to proto,že ona umí dobře brečet na jejím rameni 😀 my ostatní si před babčou nestěžujem,nemá důvod nám něco dávat,ale tamta je pro ní chudák

elidule
autor
5. kvě 2010

Deni,ty bydlíš na vesnici nějaký?

denisa31
5. kvě 2010

ne já v centru Plzně v bytovce, naši na vesnici

elidule
autor
5. kvě 2010

náš taťka,když jsou stavby a je vše tak,jak má,tak je doma opravdu jen na víkend
já jsem chtěla založit diskuzi pro ženský,který nemaj doma chlapy,ale nebyli by to kamioňáci,tak jsem nevěděla,jak to nazvat 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

v centru,jo? to nemáte moc klidu,co?

elidule
autor
5. kvě 2010

tady deska furt vyjou psi,to se nedá už poslouchat - takhle vyl náš hafan,když sousedům hárala fenka

lamarika
5. kvě 2010

Holky nejste některá pošťačka doufám 😉 Mně už totiž vytáčejí!!!! 😠 Manžovi přišla bunda co si objednal, jenže je psaná na něj, tak mi ji navydaj ani na kartičku co jsem si vyřizovala za svobodna i když jí dám k tomu občanku, kde je napsaný to stejný jméno za svobodna a rodný číslo. Tak jsme chtěla aby prodloužili dobu na poště aby si ji manža mohl vyzvednout a to taky nechtěla udělat 😠

denisa31
5. kvě 2010

tak není to úplně na centrálním náměstí, ale skoro všude dojdu pěšky což je fajn, pod okny teda rušná silnice a my v 1. patře 😝

lamarika
5. kvě 2010

Manža je pryč každej tejden, ale někdy jezdí na 2-3 týdny a to je pak doma 4 dny. Jinak týden doma je jen tehdy když není práce, což je výjmečně a spíš v zimě

denisa31
5. kvě 2010

lamarika tak v tomhle teda smekám, že jste šli už do druhýho prcka, já si právě říkám, že to bude jednodušší až bude Jolanka starši, no snad jo

elidule
autor
5. kvě 2010

moje teta,pošťačka,mi vysvětlovala,že to nejde prodloužit,že jak je to balík za prachy,tak ho musej po nevyzvednudí v daný lhůtě vrátit 😝 dřív to ale šlo,kolikrát jsem volala na poštu a nechali to tam dýl
jinak když to přivezou k nám domů,tak mi to vydaj bez problémů,jen když je to na poště,tak proto musí muž

elidule
autor
5. kvě 2010

já chci taky počkat,až bude Justýnka větší - tím myslím,že už bude určitě školačka,snad nám zdraví dá a bude to bez problémů

denisa31
5. kvě 2010

teda to je blbka, u nás to normálně dávají, tak bych zavolala přímo na tu poštu, je to jejich povinnost to prodloužit pokud to odesílatel výslovně nezakázal

elidule
autor
5. kvě 2010

Deni my budeme bydlet až nahoře,to je v sedmým patře,trošku je mi na balkoně šoufl a představa,že se rozbije výtah,taky není dobrá 😔 ale jinak hezký výhled 😀

denisa31
5. kvě 2010

aha, tak na poště pořád něco mění, pak se v tom vyznej

eli prozradíš kolik ti je? já nemyslela rovnou školačka, ale tak za dva roky možná, zase to nechci moc odkládat, příští rok mi bude 30

denisa31
5. kvě 2010

já bych tak vysoko nechtěla, pro mě tak do třetího patra 😉

tak malá už mi dneska podruhý usnula, vstávala už třetí den v 5,30 ďáblík jeden

elidule
autor
5. kvě 2010

v prosinci mi bude 28

tady je už asi dospáno 🙄

lamarika
5. kvě 2010

My chtěli děti co nejdřív po sobě a popravdě bych chtěla mít do 30 odrodíno a chodit pak ve 40 s děckama na diskošku 😀 Já to beru zase tak, že Mates už nebude v roce a půl zas až takový malý pívo a pak si alespoň děcka vyhrajou. Ale pak to další bych chtěla až nejdřív jak bude Matesovi 6 a pujde do školi aby mi mohl třeba sem tam pomoct, např donýst plínku, pohoupat malý atd. . .

elidule
autor
5. kvě 2010

jo Radu,ty chceš tři prcky jo?

elidule
autor
5. kvě 2010

nebo víc? 😀

denisa31
5. kvě 2010

tak to jsme skoro nastejno,
ono ten kolotoč kolem prcka bude tak jako tak, takže si nevybereš, já jsem tak první dva měsíce byla úplně mimo, nic jsem nestíhala, teď jak je malá starší, tak už mi ten manželovo volnej týden víc vyhovuje, už se nebojí sám hlídat

lamarika
5. kvě 2010

Liduš čtyři, dva a dva 😀

denisa31
5. kvě 2010

my jsme s bráchou přesně o rok, ale dřív byl jiná doba a táta chodil ze škodovky v půl třetí a už měl i nakoupeno 😀 , takže řeči jak matka stíhala mě nerozhodí 😠