Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
5. kvě 2010

tady je školek habaděj a třeba moje známá, ředitelka školky,ta má školku na kraji města a tam bych uspěla vždycky,tam je dětí hroznej nedostatek,

lamarika
5. kvě 2010

My jsme objednaný k zubařce na moje narozky. Jsem nám nadělila dáreček 😀 Malej pujde poprvý, tak jsem na to zvědavá, protože si nenechá šáhnout do pusy ani ode mě natož od někoho cizýho. I zoubky si "čistí" sám, protože si je nenechal od nás.

denisa31
5. kvě 2010

lami, teda pěkná itálie, ale chlapi se musí držet zkrátka

eli, u nás zubař kupodivu v pohodě, pak chvilku začla nabírat, tak se zubařka ještě radovala jak tam hezky vidí, dostala obrázek a byla zase vysmátá. Včera jsme taky po očkování dostali obrázek medvídka a zabral, si připadám jak mám velký dítě 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

už taky jdu do pelíšku,jsem vykoukaná 😔
dobrou noc holky

elidule
autor
5. kvě 2010

třeba to ty doktoři vědí - jak na ně 🙂

lamarika
5. kvě 2010

Tak u nás je školek poměrně málo a berou jak se jim to zrovna hodí. Prý by měli upřednostňovat maminy co jdou do práce, ale vím o pár školkách co to dělaj tak, že berou první co přijdou. Takže třeba tady u nás co je školka to tak dělá a třeba synovce švagrovce vzali a to je na mateřský s druhým a jiný známý co musela do práce dítko nevzali, tak je doma bez práce a bez peněz

denisa31
5. kvě 2010

eli, to by ses musela odstěhovat do Ameriky, tam bys uspěla, u nás nic nevysoudíš 😒

dobrou, taky už mažu

lamarika
5. kvě 2010

Itálie je, ale naštěstí jenom sem tam.

lamarika
5. kvě 2010

Dobrou noc holky

elidule
autor
5. kvě 2010

jo a ještě k těm zoubkům: čistíte jenom kartáčkem nebo čistítkem? v lékárně mi říkali,že se nic nedává na zoubky,doktor říkal,že můžu na čistítko stříknout vincentku

lamarika
5. kvě 2010

Jenom namočeným dětským kartáčkem ve vodě 😉

janulle22
6. kvě 2010

dobre ranko...
pasta na zuby je nejaka decka, ale nevim jak se jmenuje...driv jsme cistili holou vou a pak jsme presli na pastu... davam jen pul hrasku...a nekdy jen pomazu ty stetinky... 😉
byla jsem s nim u zubare ve 2 letech, ale rikal, mi, ze to nema smysl ze mu pusu neotevre a zbytecne ho nasilim stresovat nema smysl at prijdem tak ve 3 letech...
eli presne jak pise denca tady nic nevysoudis 😀
tak ada uz je taky vzuhuru...
tady brutalne prsi... celou noc me to budilo... hucelo to v celym baraku...ale ja miluju dest tak se rada prochazim destem... 😵 ale kdyz chcem na vylet tak me to stve...neda se moc co delat... 😒

janulle22
6. kvě 2010

jakej je rozdil mezi kartackem a cistitkem?

elidule
autor
6. kvě 2010

čus baby
my máme na zuby takovej ten náprstek a v některý diskuzi jsem tu četla,že normálně některý maminky kupujou fluor v tabletkách pro dítě 😕

jsem si dělala naděje na zbohatnutí 😀

my jsme dneska spali úplně luxusně,usínání je horor a pak se třeba dvě hodiny po pauzách budí,ale jak usne asi fakt tvrdě,tak spí až třeba do pěti 🙂 pak se nabaštíme a jdem ještě spát,to je jasný

tady taky pršelo,už je jenom hnusně venku ale vzdoušek 🙂

janulle22
6. kvě 2010

eli te fluor napsala dr svagrove i kamosce... 😅 tak ti nevim no...
tady leje jako z konve... 😵

elidule
autor
6. kvě 2010

no nám nic, jen řekl,že můžu čistit večer po jídle,aby si zvykala,že se s těma zoubkama něco dělá a zubařka říkala,až v roce se máme stavit - co doktor to jiný postupy 🙂

janulle22
6. kvě 2010

jj eli to jo... ale kamsce ho napsala dr proto ze i kdyz ji zuby cistila tak se ji lamali a drolily...svagrove nevim proc, ale mala ma hezke zuby... 😉
shanim na netu skrine a komodu a nejaky regal adovi do pokoje ale nic nenachazim...postel je masivni buk a skrine se z toho asi nevyrabeji... 😒

janulle22
6. kvě 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32831615&tab=1
tohle se mi libi na plysaky do pokoje... 😵 ale je to masivni borovice...asi nevite jak mox velkej rozdil je mezi masivnim bukem a masivni borovici ze...? 😅

denisa31
6. kvě 2010

ahoj holky,
u nás je teda taky pěkně hnusně 😝
jani, bohužel neporadím, ve dřevu se nevyznam, ale radši bych to nekombinovala. Já budu teda na plyšáky časem vymýšlet spíš poličku na zeď, máme málo prostoru
ohledně zubů, tak my čistíme normálním kartáčkem s dětskou pastou Elmex a co mi říkala zubařka, tak fluor předepíše jen když by byl nějaký problém, viz co psala jani, jinak prý po něm jsou žlutý skvrny na zubech, taky jsme začínali s tím čistítkem na prst bez pasty, ale už mi malá párkrát rafla, takže už jen klasicky. A když jsme doma, tak se teda snažim po každým jídle, ale je to boj

elidule
autor
6. kvě 2010

jo aháá,no vidíte,člověk se dovídá furt něco novýho 🙂

tady byla bouřka a slejvák jak blázen,ale už jen prší,dneska se ven nedostanem

jsem žehlila a malá se na mě koukala a furt se smála,tak nevím,co jí na tom přišlo směšnýho 😀 asi že musím makat 😀

no nábytek - my obejdem všechny nábytky v okolí a něco nám padne do oka určitě,ale taky se v tom Jani nevyznám 😔

janulle22
6. kvě 2010

ja myslim, ze v tom asi velky rozdil nebude v tech odstinech... tak hold postel bude malinko svetlejsi a zbytek tmavsi... 😀 uz ma vybranej regal a svetlo do pokojika.. ted jen sehnat penize... 😀 😀

elidule
autor
6. kvě 2010

vymyslet,to je hned 😀 ale ty prachy 😝
aspoň bude v tom pokojíčku barevný kontrast

janulle22
6. kvě 2010

kdyz ej to jen postel tak to se da prezit...vidis jakej jsem ja snilek...?to budem kupovat az do pristiho leta... 😀

elidule
autor
6. kvě 2010

tak máte aspoň program na rok dopředu 😀

janulle22
6. kvě 2010

tak jsem to predbezne spocitala na 7000 na pokojik... 😒 tak to fakt mame tak na rok... 😝 😀 no snad to nebude tak dlouho trvat...dluzi mi bracha, ale s tim uz se asi neshledam... 😠

denisa31
6. kvě 2010

pěkná sumička, prachy lítají , to je hrozný

jani, ty máš mateřskou na 4 roky? Nebo už hledáš nějakou práci na stálo?

elidule
autor
6. kvě 2010

to jo ,to je furt tisícovka sem,tisícovka tam ☹ ale když to chce mít člověk hezký
my budem zařizovat taky postupně,vždycky musí zůstat nějaká hotovost pro "strejčka příhodu" (a že se jako naschvál něco vyvrbí vždycky,když to nejmíň potřebujeme) ............. minulý rok to byla manželova pokuta za rychlost - byla to tisícovka,on na to zapomněl a vyšplhalo se to na deset tisíc za tři roky!!! 🙄

denisa31
6. kvě 2010

ty jo, to je slušná pokuta, brrr!
jani, ale IT berou dobrý prašule, ne? Jsem taky dělala v IT firmě, ale normál v kanclu
holky, já teda někdy zírám když vidim oblečky na prcky třeba Replay za 1000 Kč a víc, si říkám kdo to kupuje, já teda taky malou parádím jak šílenec, ale v trošku jiný kategorii, aby nám zbylo na jídlo 😀

denisa31
6. kvě 2010

eli, jak jsi psala včera o těch financích, vy jste si vzali nějakou nevýhodnou hypošku? My to budeme řešit asi za dva roky, až nám skončí stavebko, ale už teď z toho mám hrůzu.

janulle22
6. kvě 2010

deni jo na penize si nestezuje, ale on si plati pokoj v brne 4000+ 6000 ma na benzin a jidlo na mesic+ ja tady platim 3000 a jeste pujcka atd.. zbyde tak 12tis na mesic...jeste jako usetrime, ale dalsi mesic se rozsoupnem a je to v riti zase... jj shanim uz praci v cervnu mi konci materska... 😒 ale nic nenachazim...