Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
10. kvě 2010

Jdu spínat..dobrou

elidule
autor
11. kvě 2010

dobrý ránko 🙂
my máme dudlíků 5 😅 musí mít i v ruce při spaní,u nás odnaučování bode boj 😨

seba
11. kvě 2010

Dobré ráno-u nás dudlík právě nikdy nebyl,obě děti měly palec v puse a v ruce ňuňu-to je plyšák. 😅 U Sáry umřel až ve třech letech,u Sebíka ještě zatím žije 😉
Razíme do školy,tak zatím

janulle22
11. kvě 2010

dobre ranko devcata tak dneska u v pul 7 vzhuru 🙄
eli ja myslim, ze ty deti k tomu dospeji sami... najednou ho vyplivl a tak jsem to zkousela bez nej, ptal se po nem, ale rekla jsem mu, ze ho nechal u katusky.... tak se otocil a spal... 😉 parkrat di jeste vzpomnel, ale pak v poho usl... 🙂 ted taky odmita spat v postylce a tak spi se mnou a myslim, ze dospel do faze, kdyz uz chce spat na posteli... jak dojde postel tak to vyzkousime a uvidime... 🙂
holky jak se rusi pausal?to musim asi na nejakou pobocku ze...?

elidule
autor
11. kvě 2010

tak doufám,že to bude mít u nás taky takový hladký průběh 🙂
já myslím,že stačí zavolat na operátora

janulle22
11. kvě 2010

jas uz pausal nechci neumim se hlidat... a nez psat sms tak radeji zavolam a najednou je 1000v riti...
tak si dobiju kredit a nebudu mit tak mam smulu...honza ma pausal 200 a ja tolik... ale on nikam nevola...

elidule
autor
11. kvě 2010

my máme oba paušál,dostala jsem se párkrát do situace,kdy jsem byla strašně ráda,že si můžu zavolat a kdybych neměla kredit, mám smolíka a budek na peníze je málo nebo mi to tak aspoň připadá 😅 ............. ale štvou mě manželový kamarádi,který mají kredit a aby si ho neplencali,tak ho jenom prozvánějí,aby jim brnknul zpátky 😠 tak to už jsem mu vtloukla do hlavy,ať jim laskavě zpátky nevolá,když něco chtěj,ať zavolají,my ty telefony taky nemáme zadarmo ne? 😝
ale já mám taky účet vždycky hrůznej ☹

janulle22
11. kvě 2010

eli tak to jsme na tom stejne... ale tak kdyz mas kredit zase tolik nevolas a radejipises sms....usetrit se na tom da... jen se naucit aby kredit vydrzel na mesic... to dela moje mama taky jen prozvoni a ja abych zavolala a beda jak nezavolam.. 😒 a pak to skace...

elidule
autor
11. kvě 2010

tak to moje máma dělá naopak 🙂 řekne: neutrácej,prozvoň,já ti brnknu zpátky ...... ale taky někdy volám já,ať je to spravedlivý trošku 😀

janulle22
11. kvě 2010

tak to u nas nehrozi... ona zavola jen kdyz mi hcce nadat a to hovor trva minutu... 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

neplýtvá časem že? 😒 😅
máma ala pak říká: ne aby se to dozvěděl táta,ten by nadával 😀

janulle22
11. kvě 2010

hihi to je hezke od mamky 😀 😀 no neplytva to ne...rekne co je potreba ja to pustim jednim uchem tama druhym ven... 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

u našich je to vůbec zajímavý - máma si třeba objedná knížky nebo něco jinýho,to je fuk a většinou to převezme babča,že je doma a ta to kolikrát řekne před tátou: že jako to si furt něco objednáváte? a máma aby nedostala vynadáno,tak to svádí na mě,že to jsou moje objednávky 😅 a jednou mi už táta řekl,že bych neměla tak utrácet 😝 jsem na něj koukala jak sůva z nudlí,jsem nechápala 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

on jí vyčítá každou kačku 😠 přitom s jeho příjmy mu to může být jedno

janulle22
11. kvě 2010

tak setrina stari no... asi... hans mi taky nadava, ale vetsinou co se kupuju konzultuju s nim... 😀 co je na jemneci zrno?

elidule
autor
11. kvě 2010

my doma taky všechno proberem,většinou mi stejně mužík řekne,že ať se rozhodnu sama,ale já mám čistý svědomí,že to ví 😀

plivnutí do oka nebo úlek 😀 fakt,jednou jsem četla takový článek,čemu lidi dřív věřili a třeba,když ženská otěhotněla a nechtěla mít dítě,tak šla k rybníku a musela třikrát za sebou plivnout žábě do huby 😀 😀 😀 postupem času už porodní báby věděly co s tím 🙂
já nevím,mastička oční nějaká,mě většinou zrno samo zmizelo po pár dnech

janulle22
11. kvě 2010

no ja mela anhore a ted se prestehovalo dolu... hruza... 😠
elit o jako fakt jo? by me zajimalo jak se trefovaly a jak na to reagovaly zaby... 😀 😀 😀

seba
11. kvě 2010

jani nej je oční framykoin
Tak malý už spinká-vstává kolem půl šesté,takže chodí spát takhle brzo a já jdu na kafe a rychle něco udělat-např.zabít kocoura-něco hledal u Sáry na stole a vylil jí tam pití. 😠

janulle22
11. kvě 2010

budu muset neco koupit pac to mam docela casto... 😒
taky mate kocicaka...? 😵

elidule
autor
11. kvě 2010

on je přímo oční framykoin,jo?
Jusťule už taky usíná
mě se třeba nikdy nedělaly opary,v těhu se mi jednou udělala a od tý doby se mi vrací,mám pak pysk jak havajskej domovník 😠

janulle22
11. kvě 2010

tak to ja mam s okem a ver ze me to uz stve vypadam jak kdybych dostala pesti... 😀 😝
sme rikavali ze ma nekdo pysky jak havajskej bubenik... 😀 se mi to strasne libi...a jeste ze rvu na decko jak fanousek na hokeji a stejne k nicemu... 😀 😀

seba
11. kvě 2010

JJ-kocoura máme,ale já mu většinou říkám jinak 😀 Teď se odstěhoval do ložnice-hlídá malýho 😎
Jo framykoin je přímo oční nebo ophtalmoseptonex ten je taky dobrej

elidule
autor
11. kvě 2010

to je dobrý s tím fanouškem 😀 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

sebo,nebojíš se,že by na něj vlezl? u babči byla kočka a ta lezla do kočárků a náš kočičák k nám kolikrát skočil do postele a samozřejmě jeho prdelí k naší hlavě 😅 😝 😀

seba
11. kvě 2010

ze začátku jsem se bála,ale on leží na mé posteli a kouká do postýlky-když byl Seba mladší a začal brečet,tak kcour přiběhl z ložnice a číhal,jestli už jdu ho utišit 😀
Jinak v noci spí kocour normálně se mnou ,akorát přikrejt nechce 😉

elidule
autor
11. kvě 2010

ten je vychovaný 🙂 já se vždycky hrozně lekla,když k nám skočil do postele 😀 nebylo to tak častý,ale pak byl schopnej se na nás půl hodiny uvelebovat a pak mě třeba začal škrábat do krku,jak přešlapoval 😀 myslel to dobře,ale nepochodil

janulle22
11. kvě 2010

jj to dela i ten nas... hlavne na zadech je moc prijemne... 😀

denisa31
11. kvě 2010

ahoj holky, mám prvního zájemce na sedajdu a jsem štastná jak blecha 😀 😀 😀 😀 😀

janulle22
11. kvě 2010

ty jo deni tak to je supeeeeeeeeeer 😵 gratuluji... 😉

janulle22
11. kvě 2010