• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Presovač do 5000 Kč, ne na kapsle. Poraďte

23. června 2010 
Ahoj,
chci si vybrat presovač do této částky, ale nechci na kapsle.Máte někdo doma mašinku, s kterou jste spokojené :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.zbozi.cz/p20110-siemens-tk-52001/?q=siemens&sId=RhDc-hH-wi0XHqDKQ5L_&prevItemType=new&maxStockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&paymentType=&r=zbozi1&order=cheap&oldShire=&shire=

ja mam tenhle a spokojena jsem moc, zkus zvazit jestli se nyvplati pridat na penezich, ono to je pak hodne znat, kazdopadne by mel mit integ. mlynek a jednoduche cisteni...
21. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky, ale na ty moje 2 kafe za den se mi bude stačit pákový :wink:
22. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si delam kafe 1x denne a vyplati se to :grinning: na ty pakovy pozor, kdyz nejsou kvalitni tak to stoji za prd a musis to desne cistit, je na to spesl roztok, takze myslim ze udrzba je ve finale drazsi nez stroj :confounded:
a vim o cem mluvim, delala jsme s tim denne v praci 8 let :wink: a to byl "stroj" za ctvrt mega :wink:
22. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pokud se nepletu,tak ten automat se sám čistí a proplachuje při za pnutí a vypnutí,takže toho asi taky dost spotřebuje(voda, čist.prost., elektřina)
22. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se proplachne, ale urcite min nez to budes myt ty :wink: prostredek se tam nedava, jen odvapnovaci tableta a cistici tableta - mam ho rok a signalizace na cisteni se mi zatim zapla 2x, a to h opuzivam kazdy den, navstevam kafe.. atd..

jetli ho mas zapnuty cely den, nahriva se nebo si ho zapnes/vypnes na 1 kafe si volis sama.. jinak nic nezere :wink:

fakt mam s tim zkusenost, delej jaky myslis ale do 5000,- zadnou kvalitu nekoupis, natoz pakovou...
22. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sporilek.cz/kavovary-espressa/rucni-pristroje-na-espresso/krups-xp-400030?utm_source=Zbozi.cz&utm_medium=placene&utm_campaign=KRUPS+XP+400030

tak my máme už třetím rokem tento a jsme maximálně spokojeni, používáme ho denně (průměrně na 4 kávy) dokonce byl vydán na pospas cca 50-ti lidem na svatbě a přežil :slight_smile: ...
23. čer 2010 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek