Při stěhování mě přepadla úzkost

ircas1978
27. črc 2014

ahojte holky.... tak stehovani zacalo ...z bytu do domecku...dnes jsme byli pro klice a zitra navazime veci...tak jsem aspon vzala kuchyn a koupelnu omyla atd...a kdyz jsem tak myla tu kuchyn prepadla me nejaka uzkost ci co.. ☹ sama v baraku s prckem a tehotna ...bylo to takovy divny..ted jsem bydlela v byte par kroku od nasich...a ted budu cca 15 km neni to daleko ja vim ale ten pocit no 😖

habeta
27. črc 2014

My se nastehovali vcera. Ted me ceka druha noc. Chvilema se mi chce brecet, chvilema jsem stastna. Akorat kdyz tu jsem sama, tak se tu bojim. Cizi zvuky, pachy.....pred chvili jsem byla ve vane a fakt jsem si byla jista, ze slysim otevreni dveri do bytu. Co jsem si predstavovala, kdo to je a co se mi vsechno stane asi nemusim popisovat ☹

samasa
27. črc 2014

já to cítila stejne...až na ty kilometry... my jsme 400km od všech 🙂 ale neboj...za chvilku si zvykneš 🙂 všechno to je v hlavě 😉

ircas1978
autor
27. črc 2014

jeee no to se mam na co tesit :-/ ach joooo

maxinkaa
2. bře 2015

Holky, když se přestěhuji do jiného města, budu těhotná a na neschopence, nechá mě na neschopence i nový gynekolog nebo se může stát,že mi ji zruší? Děkuji