• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přístroj na výrobu čokolády a kapučína. Poraďte

3. prosince 2008 
Zdenicka: a co to je za přístroj? To je teda ten na výrobu čokolády? Oni si v tom jen nechají ohřát mléko a pak si ho nalijí do hrnečku? Asi se ptám, jak pako, ale moc tomu nerozumím :sweat_smile:
16. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, asi ohrat a nepenit, ale s rozpustnou kavou to rozhodne neni cokolada....spis capucino?
16. lis 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to ňáky Spidem, prý už se nedělá.
Jo oni dají jen ohřát a napěnit mlíko a pak to nalejí do hrnečku s rozpustným kafem.Nevím co to víc umí, oni dělají jen tohle, koupili to někde v bazaru.
Nám to chutnalo jako čoklada, a mělo to fakt super pěnu.
16. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrkněte na testy kávovarů http://www.dtest.cz/kavovary-dobre-sparena-kava
třeba vám to pomůže ve výběru. :wink:
18. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Tak včera nám došiel Dolce Gusto, síce je to darček od našich na Vianoce, ale museli sme ho hned vyskúšat, či vobec funguje a potom sme ho vrátili do krabice...urobili sme latte a chococino a bolo to fakt výborné... :dizzy_face:
Takže ja vrelo doporučujem! :dizzy_face:
21. lis 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, monža uvažuje, že by mi ten kávovar Dolce Gusto koupil pod stromeček a já nejsem proti, ale...
ty kapsle jsou jaké druhy? A na internetu jsem našla Dolce Gusto různé druhy, máte teď na mysli ten nejnovější KRUPS KP 2006 NESCAFÉ:registered: Dolce Gusto??
Díky moc za rady a tipy :slight_smile:
2. pro 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já moc neporadím. Já jsme si nakonec přála jen přístroj, který děla čoko, tak uvidíme.
Dolce Gusto se mi líbilo,ale odradili mě ty drahý náplně.
2. pro 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak už tu někdo psal, dají se na internetu-jsem se dívala-pořídit něco málo přes 100Kč a člověk si to zase nebude dělat každý den, ale občas na chuť :wink: A návštěva si pošmákne :slight_smile:
Já si na kávě opravdu moc pochutnám, takže to využiji.

Zdeni, díky :wink:
2. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a koukám že máš o malinkato starší Barunku :grinning: a :grinning: nebyslíš daleko :wink:
Úžasné jméno, že? :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo koukám. My jsme ze Lhoty pod Libčany , jestli neznáš. Je BArunka je krásný jméno a hlavně se dá dobře skloňovat. Od Barunečky až po Barunu:slight_smile:)
3. pro 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek