Přístroj na výrobu čokolády a kapučína. Poraďte

zdenicka
13. lis 2008

Potřebovala bych poradit ňáky přístroj na výrobu čokolady a capučína případně.Jakou máte značku a jak jste s ním spokojení .Je toho tolik, že se v tom neorientuji.Dík.

kitty68
13. lis 2008

muzu ti napsat recept na cokoladu jestli chces kterou uvaris v hrnci, ale pristroj nemam

zdenicka
autor
13. lis 2008

Kitty, to klidně můžeš,ráda vyzkouším,ale spíš by mě zajímaly ty přístroje. To víš Ježíšek se už ptá a mě nic užitečnějšího nenapadlo🙂)

miluska.woolley
14. lis 2008

Zdeni, ja mam tassimo, sice ti kava z nej nevyjde zrovna nejlevneji, ale capucino a latte jsou z nej uzasny!!! 😵

sisstin
14. lis 2008

zdeni: my jdeme do Dolce Gusta, vyrábí latte, ledovou kávu, čokoládu, kapučino, malé a velké presso 😀

renda71
14. lis 2008

nám Ježíšek nadělí taky Dolce Gusta,už jsme z něj vyskoušli u známých všechny druhy káv a je senzační 😵

sisstin
14. lis 2008

renda: my si ho chceme koupit s rodičema..ale teda cena těch kapslí mi přijde dost vysoká 😕

sisstin
14. lis 2008

renda: třeba ty na čokoládu..je jich tam sice 16, ale máš vlastně jen 8čokolád..protože to je čokoláda a druhá kapsle mléko..a stojí to 243 😕

kajacz
14. lis 2008

My si chceme tiež kupit na Vianoce Dolce Gusto...
sisstin- ja som pozerala na cenu, balenie 16ks stojí od 109kč na internetu po 130kč v obchodě...nebolo to nejaké dvojbalenie?

sisstin
14. lis 2008

tam píšou 16ks, 8xčokoláda, 8x mléko...což předpokládám, že to tý čokolády musí jít obojí ne..takže vlastně jenom 8čokolád 😕 to si můžu dát rovnou v kavárně 😅

sisstin
14. lis 2008

kajacz: tak to je nářez, jak to můžou mít tak rozdílně drahý? 😅

sisstin
14. lis 2008

kajacz: díkes, už jsem si to dala do oblíbených 😵

renda71
14. lis 2008

je fakt,že kapsle jsou dost drahé ale konkurence je veliká,tak doufám,že za čas půjdou dolů 😉
jako například samotný kávovar,ještě před měsícem jsme ho okukovali v předváděčce v Hypernově za 3990,- a včera jsem ho viděla už za 2990,-kč 😵

sisstin
14. lis 2008

renda: na netu je za 2889, ale ty kapsle jsou nářez..tam stojí 109, a na tom druhym portále 243 😝

kajacz
14. lis 2008

sisstin- tiež tomu nerozumiem...aj ceny prístrojov sú velmi rozdielne...niekde k tomu dávajú aj uvítaciu sadu- balenie 16ks mix kapslí a dve sklenišky, na latte a capucino...
Pozerali sme na ceny v Nemecku, je to tam ovela ovela lacnejšie...asi si to dáme kupit známemu z Nemecka...

sisstin
14. lis 2008

kajacz: tak na tom "mým" drahým portále..je za 2800+ta uvítací sada s kapslema a skleničkama..ale zas ty náhradní kapsle jsou tam drahý 😅

sisstin
14. lis 2008

kajacz: na tom tvym taky 😉

renda71
14. lis 2008

jasně ceny jsou rozdílné jako všude a ve všem 😉 teď narazit na tu nejlevnější 😀

sisstin
14. lis 2008

zatim je nejlepší ten od kaji 😝

renda71
14. lis 2008

tak to budem muset asi všechny kdo po něm touží do Německa,že by zájezd? 😀

sisstin
14. lis 2008

já už se na to těšíííím 😝

kristi
14. lis 2008

dolce je fajn prave jen na to latte a cokinu, jnak to kafe stoji zaprd. Ale zase je to bez prace

sisstin
14. lis 2008

kristi: čau zlato, já stejně moc jiný kafe nepiju..využijem to latte, čokínu a ledový..rodiče to presso..to já nepiju 🤐

kristi
14. lis 2008

vsak jo, rikam, ze na tyhle s mlikem je super....my ale radi presso,tak pujdem do nakyho De Longhi

sisstin
14. lis 2008

¨kristi: maj i nějaký moca jenom, je toho víc než 5druhů 😕

luucia
14. lis 2008

My máme dolce gusto od loňských Vánoc a fakt doporučuju...mě teda chutná i presso 🙂 hlavně je to rychle hotový a nemusí se to furt čistit 😵

sem psala siss, že bych mohla dělat prodejce, kdo u nás ochutnal laté nebo čokoládu si ho kupuje 😀

blka
14. lis 2008

Manžel mi chtěl dolce gusto koupit k narozeninám, ale odmítla jsem 😀 . Dřív jsem po něm toužila, protože se mi hroooozně moc líbí. Jenomže já kafe nepiju, takže bych si v něm dělala akorát tu čokoládu a cappuccino a výjimečně latté. A ani bych si to nedělala moc často. Tak jsem si řekla, že ho vlastně vůbec nepotřebuju. Ale vy tu o něm tak krásně básníte, že bych ho chtěla mít hned teď 😀

blka
14. lis 2008

Zdenicka: vyloženě na výrobu čokolády je toto http://www.elektro-kuchyne.cz/vyrobnik-cokolady... a toto http://www.elektro-kuchyne.cz/vyrobnik-cokolady... . Viděla jsem to i v Datartu.