Přítel se nám vyboural v autě

rova
7. pro 2006

Před 2 hodinama jsem se vrátila od přítele z nemocnice, kde leží na chirurgii s několika šitíma (obočí, tvář), rozsekaným kolenem a lehkým otřesem mozku - dnes k večeru se vyboural, prý mu tam vlítlo nějaké zvíře, tak zabrzdil. Jsem úplně mimo..mluvila jsem s nim, že prý za dvacet minutek bude doma, po třičtvrtě hodiny mu nasraně volám: "Kde séšš??" a on mi říká že naboural a že má v p*deli koleno a někdo vzadu říká, aby sebou nehejbal..Šmarjá já začala plašit. Pak musel končit, že přijela sanitka, pak volal nějakej policajt, že ho odvezli do nemocnice, a že má nějaké šrámy a otřes mozku..a že je auto na šrot a mám zařídit odvoz.
Tak jsem jela v 7 večer k našim, uřvaná jak debil, máma volala do nemocnice, naštěstí nám řekli vše, i když nejsem "rodinný příslušník"! Pak volal přítel, že chce abych přijela (bylo asi 9 večer), tak máma pohlídala malou (nemohla jet s náma, sedačku měl v autě přítel). Návštěva proběhla rychle, jen jsem přivezla pár věcí, uklidňovala přítele a rozdala pár pusinek..strašně mi chybí a chtěla bych vedel něj usínat.jsem úplně mimo..při představě, že to mohlo dopadnout hůř..nevím proč to tady píšu, asi se vykecat a taky vzkázat, aby si člověk vážil každé hezké vteřiny ve svém životě, protože nikdy nevíte, kdy skončí ☹

hanka274
9. pro 2006

dorotka-asi zlepsi psychika nie? v poslednej vete... 😀
si sa pomylila.
rova-super, budete spolu, drzim palce.
No a dorotka ma pravdu, autosedacku uz nepouzivaj ked bola v tom aute co havarovalo. Aj ked jej naoko nic nieje, je uz nebezpecna pre pouzitie !
Stoji to za tie prachy kupit novu! To ale urcite vies.

rova
autor
9. pro 2006

Bianca: Jo, já vím, že jsou občas přecitlivělý 😉 Ale opravdu jsem ho v životě neviděla takhle..na dně no..byl fakt dost v šoku, ale asi to bylo taky těma oblbovákama a tak. Hlavně aby měl tu hlavu v pořádku a my si ho pak doma doléčíme! 🙂 Mě by zajímalo, jak se vypořádáváš s tím, co v práci vidíš..já všechno strašně prožívám a asi bych za branou nemocnice nedokázala najednou jít do svého života a nemyslet na ty lidi v nemocnici. Asi bych skončila u psychiatra! 😒
Ale naštěstí s Míšou neseděl žádný spolujezdec, prý by měl po nohách ☹

0401
9. pro 2006

Rova, moc držím palce, ať se přítel brzy zotaví 🙂

rova
autor
9. pro 2006

Jo, holky s tou sedačkou mi to sice došlo později, ale naštěstí došlo. 😒 Děkuju za upozornění! 😉

bianca
10. pro 2006

rova:clovek si zvykne na vsetko.Je to pravda.Zacinala som na detskom a skoncila som na ARE.Ale nie som stroj ako to vyznelo s toho co som napisala.Us mam zaziadane o ine miesto 😖

rova
autor
10. pro 2006

Bianca: Vůbec to nevyznělo, tak že jsi stroj..ale člověk asi musí být psychicky dost odolný, aby si zvykl..ještě,že jsou takový lidé, kteří to zvládnou.. 😉

bianca
10. pro 2006

rova:dik.

terra
28. pro 2006

Ahoj Rovo - po čase jsem si na tebe vzpoměla a chci se zeptat,jak se vede příteli? Strávili jste vánoce spolu? Věřím,že je už vše v pořádku 🙂

rova
autor
29. pro 2006

Ahoj Terra! Děkuju za optání! Mišku nám pustili domů myslím 18.12. Vánoce jsme naštěstí strávili spolu (máme na fotečkách 😉 ), jinak by nám bylo dost smutno. Jinak všechno by snad mělo být celkem v pořádku. Jen mu zjistili na cétéčku nějaké zvětšené kanálky, či co, ale to už by mělo být dlouhodobější. No a teď byl přes noc zas v nemocnici kvůli tomu kolenu, něco mu s tím dělali, ale snad ho dnes pustí. Pokud mu to nezačne dobře srůstat, tak mu budou muset dát železné koleno..Zatím chodí o berlích, tak uvidíme, jak to bude pokračovat.. 😉

draga
29. pro 2006

rova přeju hodně štěstíčka a zdravíčka 🙂) moc ti to na fotečkách sluší a "tatínkovi" držíme palečky ať je v pořádku, hlavně, že to dopadlo tak jak to dopadlo. Mějte se a krásný rok 2007

rova
autor
29. pro 2006

Draga: Děkuji mockrát a Dalimilkovi přeji bezproblémový příchod na svět, hodně zdravíčka a jeho rodičům vše, co si jen přejí do Nového roku! 😉

draga
29. pro 2006

rova už se pomalu chystáme ale to víš chvíli jsou obavy chvíli se těšíme 🙂) tak moc děkujeme a určitě dáme vědět a vy se držte a pěkně si užívejte

terra
30. pro 2006

Díky Rovo za info 🙂 Je moc fajn,že jste si vánoce užili jako rodina,i když to co tomu předcházelo bylo hrozné.
Koukala jsem i do albíčka a viděla jsem na nich spokojenou rodinu 🙂
Moc Vám to přeji 🙂 A také přeji veselého silvestra a do Nového roku co nejméně starostí a hromadu radostí 🙂

luluniky
8. led 2007

Rova je mi to hrozně líto co se stalo,ale uvidíš vše špatné se v dobré obrátí musíš věřit a ted mít sílu za dva pro malou a pro svého přítele ktry tě ted bude moc potřeboval,určitě alespon psychycky.Tak držím palečky 😉

janinka23
8. led 2007

rova přeji aby se přítel rychle zotavil, jinak je mi moc líto , co se stalo!!

monca4ever
17. čer 2009

mne sa snúbenec zabil na aute 😔 v 2006-tom
stále to bolí ☹

suki
17. čer 2009

tohle jsou smutná témata 😔 a může se to stát každému, tak to mějme na paměti 😔
monco, přeji ti, aby ti co nejdřív bylo líp...