• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Problém s psaním na ICQ

4. dubna 2009 
Holky potřebuji radu. Dnes můj šikula šáhl na notebook a způsobil to, že teď na icq píšu zprava do leva. Nevíte jak to změnit, abych zase psala zleva do prava. Všem moc díky :slight_smile:
10. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalerat, co máš za klienta? icq 6 nebo něco alternativního (miranda, qip)?
10. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalerat aj môj malý to urobil :grinning: :grinning: a ja sa všemožne snažím to nejako opraviť a nejde mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my máme ICQ6
10. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj nasa mala to urobila...uz 2x :grinning: manzel nato pozeral dost dlho,ale nakoniec icq preinstaloval :grinning:
10. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to jednou udelala mala a nejak uz nevim jak sem na liste klikla a dala prehodit a slo to ,ale neporadim jak to bylo..kurniksopa..ale je to desne jednoduche :angry:
10. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si neviem zistiť heslo na icq ide ma z toho trafiť
10. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
shift a ctrl zároveň
10. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencici ja taky nemuzu najit heslo na jednom icq z dom minulejch a mam dalsi a dalsi :grinning: pro jistotu to mam napsane a kdyz jde do tuheho zavolam kamosovi co dela v PC firme a on mi to vyhleda ,ale zase si muze precist vsecko :grinning:
10. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky nobody už to mám upravené :wink:
10. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zaco
a teď to musíte odinstalovat a hopnout quip nebo trilian :grinning: :wink:
10. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
apochine my sme si dnes kupili notebook a neviem sa prihlasiť...ja to na....
10. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody-prepac ale zaujimalo by ma co robi chlap na tekejto stranke :grinning:
10. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
masiruje si ego penelope :grinning: :grinning: :grinning:

lencici jako ty nemas jeste zrizene icq nebo uz ho mas a zapomela jsi heslo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie-myslis? :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
penelope ..masíruju si ego
ne, je to složitější .. ale už mizím, neměj strach :wink:
10. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved ja ta nevyhanam,viem ze sem chodis uz dlho :slight_smile: :slight_smile: .mna to len tak napadlo a chcela som vediet dovod :wink: :wink:
10. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyslim ja to vim :grinning: :grinning: ho trosku uz znam :grinning:
10. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nobody moc díky :slight_smile: pomohlo to :slight_smile: Teda ten můj syn je teda šikulka. Já ho dneska celý odpoledne vyslíchala, ale on mi jen říkal grrr bababa eeee atd. :grinning:
10. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj syn mi to dělá taky běžně... :grinning: ...taky mi zvětšil koníka...jen tahle stránka mi jde několikrát zvětšená...jak pro slepý...jsou na to nějaký zkratky...to jsem hledala minule, když mi koníka zmenšil, tak že ty písmenka nebyla vidět vůbec :grinning: :grinning: ...teď mi to už tak nevadí...
11. lis 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne zas mala nieco stlacila a mala som to hore nohami :unamused: . Tak som si prevratila monitor a mala ho na nohach, kym som zistila co s tym. To potesi taketo veci :wink:
11. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem ani netusila, jak jsou deti pres pocitace.... :grinning:
a vy si nad tim pak lamete hlavu :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
apochine mam icg len sme kupili novy počitač a na stariom som bola vždy prihlasena a tu sa neviem...nepamätám si heslo
11. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ved ked zabudnete na icq heslo tak vam vygeneruje nove nie? treba si len cislo zapisat niekam
11. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, no to by se zneužívalo jako ---- :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nějak to určitě půjde.. nějaká odpověď na otázku nebo kdovíco ... aby měl systém jistotu
11. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako? aj na konikovi si mozes nechat vygenerovat nove heslo
11. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já to blbě pochopil, já myslel, že jen tak si to můžeš vygenerovat bez žádných údajů
tak pardon :slight_smile:
11. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne :grinning: zadas cislo a vygenerovane heslo ti zasle na email, ktory si udal pri registracii, rovnako to funguje aj tu, len miesto cisla zadavas login
11. lis 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak mám další problém s icq. Když chci někomu napsat, tak se mi zpráva napíše, ovšem už se neobjeví v tom horním políčku. Stejně tak jako když mi někdo napíše, tak se mi nic neukáže :frowning2: Nevíte co s tím?
16. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, a zkusila jsi to zapnout a vypnout? Mně to často pomáhá na plno věcí :grinning: Občas se mi stane, že se mně ani tomu dotyčnému nezobrazují odkazy, které posílám... tak na to to třeba funguje :wink:
16. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci zkusila, bohužel to nepomohlo :frowning2:
16. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek