Problémy s přítelem.

4. kvě 2020

Krásný večer přeji. Potřebuji se asi vypovídat nebo já už nevím.
Opravdu ale opravdu mě už ty chlapi serou!!! Měl jsem dlouholetý vztah a odešla jsem z něj, protože jsem to už nezvládala. Dřív byl dělník a pak ho povýšili na vedoucího směny a začal se chovat s prominutím jako hovado. Doma měl vše - naklizeno, uvařeno, postaráno o zvěř a ještě jsem mu pomáhala tahat cihly na zahradě a jiné těžké práce..Tohle vše jsem zvládala..A na oplátku? - pořád blbý kecy, že nic nedělám. Žádná logika jako. .To je jedno, prostě toho bylo už na mě moc a ukončila to, protože se ze mě stala troska.Když se někomu snažíte zavděčit a děláte na 200% ale stále je to málo tak prostě jednou musíte skončit.No nic. Po tom co jsem nenáviděla všechny chlapi, jsem si našla nového přítele, který byl úplně zlatý první rok, ale pak začali ty klasický chlapský moresy. Já lítám a on je vyvalenej.Něco rozdělá a já po něm pak uklízím.Už mi začíná hrabat.Jsem pak hnusná a hádáme se. Miluju ho ale fakt mě ty chlapi serou!!!!! Přijde mi, že ženský prostě tu jsou od toho aby chlapům sloužili nebo já nevím. Že tohle si oni myslí. že jsou něco víc asi nebo co. Mám takový vztek a nejradši bych ho hnala svinským krokem, ale jinak jako je skvělej :D ale jsou to takový ty klasický chlapský věci co mě serou a ty vado to je takový každý??? Jako já vím že bez chlapa by mi bylo skvělě. Měla bych naklizeno, nikdo by neremcal, nikoho bych neobskakovala ale je to zase takový že člověk je sám no. Takže se s tím budu jako muset asi smířit, že chlapi takový jsou?? Je to vyčerpávající, jak mít velký dítě kolikrát. Taky máte chuť je někdy praštit do tý jejich kebule 😂 Pardon muselo to ze mě alespon někam ven :D

marketanova
6. kvě 2020

Dobrý večer, myslíte, že by pomohl sex nebo je to nesmysl?A třeba to oživit nějakými hračkami?

kitycat
6. kvě 2020

Sama sa vv tych vztahoch degradujes na nejaku handru...veci sa maju robit spolocne nie "pomahat si"