Problémy se sousedy. Co delat?

amj
30. kvě 2008

ahoj holky....
začnu od začátku. Mám sousedy teroristy - myslim fakt!!!věčně na mě zvoní, že se jim něco nelíbí, že jim něco vadí atd atd. Dvakrát se mi je povedlo vytopit - Josefínka mi jednou vytáhla hadici od pračky... prostě běžná domácnost. co se může stát. Vyvrcholení bylo dnes - bytové družstvo mi neprodlouží nájem.smlouvu, sousedi si to nepřejí - nechtějí s nikým (mysleli mě a moji rodinu) bydlet v baráku. Celej vchod podepsal petici, že tu s námi žit nechtějí. ☹ Už jsem to tu kolikrát psala - sousedi na mě chodí zvonit, že jim vadí,že moje dítě jezdí doma na odrážedle, že si hraje, že mluví..atd. atd. a vadí jim, že ten můj chlap je afričan. a vadí jim prostě všechno.Dneska mi baba říkala, že kdybych byla sama bez dítěte, tak jim tu vůbec nevadim ale oni (manžel a moje dcera)teda jooo. když čekám třeba na výtah, tak mi řeknou, že s nima teda nepojedu, furt mě zastavujou, a at se uklidníme, že děláme nepříjemnosti, že moje dítě je moc hlasitý - dyt je to normální zdravá a temperamentní holčička!!! jsem v koncích. nájem mi končí za měsíc a já musím honem najít bydlení. obrátila jsem se o pomoc na městskou část, na sousedy asi podám trestní oznámení za rasismus, protože mi stále připomínají - bílý k bílým, černý k černým a podobný nechutnosti. Mám strach, že když nechám dítě spát na balkoně, že mu něco udělají, atd. už jsem měla ve schránce i psí ho*** ...atd atd.
co si o tom myslíte??? ☹

amj
autor
31. kvě 2008

to jsem taky udělala. kolikrát, jenže oni jsou takový, že si stěžujou všem ostatním nájemníkům. to dělaj poslední dobou. já nevim, za co to mám, asi za trest ☹ bydlíme tu rok, ted vytáhla, proč nemáme jinou podlahovou krytinu než lino... no nevim. mě se teda udržuje mnohem líp než koberec, bych řekla. dvakrát třikrát denně to setřu a mam uklizeno. když jsme měli koberec mohla jsem vysávat každou hodinu a furt bylo nadrobeno 😲 prostě hledaj maličkosti, a chtěj nás dostat pryč. já na to nemam nervy. když jsme měli nový auto, bylo věčně ojetý klíčema... jsem si myslela, že to dělá někdo vandal...ale ted zpětně, že by?? kdo jinej 😔

amj
autor
31. kvě 2008

to si pak dáte dohromady 1+1 .... a všechno do sebe zapadá. ☹

nensy
31. kvě 2008

a co jim je do toho jestli tam máš lino nebo co.a oni doma nemaj lino jo.my taky stáhli koberce pač to bych akorát celej den luxovala.a ten byt máte od koho pronajmutý. 🙂

nensy
31. kvě 2008

měla jsi říct lidem v baráku že bolševikum už dávno odzvonilo at se vrátěj do reality 😒

amj
autor
31. kvě 2008

jj, právě proto. protože když byl koberec, tak bylo všechno po zemi, a nebylo to k uklizení. 😖 od majitele, ale je to družštevní spoluvlastnictví, a ty sousedi by tu nejdradši neměli nikoho. prej když si to koupili, tak at tu bydlej. a proč jako? to je snad každýho věc, kde bydlí. mě připadá,že jsou jak z doby kamenný
asi... názory jak z minulýho režimu. se z nich picnu. už se bojim jit i ven, koho zas potkám... to je každej den něco. už sjem to obrečela tolikrát
protože mi moje dítě budí to jejich dítě, tak ráno od 6-30 do 8 chováme, večer od 19-22 někdy 21,30 aby jsme je teda nerušily. nojo, jenže ona chce chovat furt, to nic neudělám... ☹ ☹

nensy
31. kvě 2008

no jasně a co na to říkal majitel už si mu to volala

amj
autor
31. kvě 2008

joo, řikal mi že on mi to prodloužit chce, ale!! to není řešení, že tu budem bydlet dál. bobkama ve schránce to začíná, a čím to skončí???

amj
autor
31. kvě 2008

dyt jsme v civilizovaný zemi..nechápu, že tohle někdo vymysllí, a všichni se tvářej jako že nic... 😲

nensy
31. kvě 2008

tak tam zustante dokud si nenajdete něco lepšího.a co k mamce to by nešlo než si něco najdete

amj
autor
31. kvě 2008

to nejde, bydlí mimo prahu, 150km. Můžem tu zůstat po dobu platnosti smlouvy, tzn ještě měsíc, za tu dobu musim něco najít...tak snad se mi to povede nebo nevim...

moloko
31. kvě 2008

amj, to je fakt hrozný 😢 jako by člověk neměl své starosti a musel řešit takové nehorázné kraviny!!! Jsou to idioti, ale znáš to, nejhorší je srážka s blbcem..tam nic nevyjednáš, takže být tebou, zkusím si fakt něco najít, i když je to hrozný, že ti to takhle zkomplikují rasističtí sousedi..

amj
autor
31. kvě 2008

to joo, hledám. ale ted nějak frčej malý byty 1kk nebo 1+1 -to se fakt nemáme šanci vejít. potřebujem větší, tak budu hledat dneska celej den, stejně jdem ven jen ted ráno, a pak zas večer, tak snad něco najdu.

katharin
31. kvě 2008

Ahoj,vaše malá je fakt nádherná,nechápu jak takovej andílek někomu může vadit a že je jiné pleti,oni sou zas třeba jinýho věku,takový nesmyslný názory fakt nechápu.

A vlastně můžou být rádi,že nemáš plovoučku,to by si teprve užili.Jen klidně jděte,on se jim tam přistěhuje někdo ještě horší,s děckama,se zvířatama a ještě budou dělat bordel a pak si na vás rádi vzpomenou.
Určitě tam nezůstávej,sama za sebe vím,že když tě někdo ze sousedů sere,tak už seš alergická na všechno.Tak hodně štěstí ve hledání.

amj
autor
31. kvě 2008

katharin - dík za podporu. to se fakt bojíš cokoliv udělat, říct... dneska přijede kamarádka,10let jsme se neviděly. radši v tom pařáku jedem za ní do centra a tam si sednem, než aby jela sem, zas by měly trumfy do karet.
já fatk nevim... 😖

majina
31. kvě 2008

No tak z toho mi je špatně!!!!!! 😠 😠 😠 Jen co jsem si to přečetla tak už jsem rozčílená!!! Já bych se z toho bytu ani nehla! Platím si nájem, nikoho neotravuji a to že je manžel jiné pleti neznamená že je špatný člověk který může za všechno zlo na světe!!!! 😠 No mě by prostě z toho bytu nedostali!!!! Obrátila bych se na policii, bytové družstvo no prostě na všechny možné instituce ať si klidně do domu a bytu chodí kdy chtějí podívat že nejsem nijak hlučná a žádné problémy neděláme!!!! A nebo když jsou sousedi tak akční tak ať mi nejdříve seženou stejné podmínky k bydlení a potom odejdu! 😠 😠 😠

V trestním oznámení tě podporuji! Také bych to udělala!!!!

amj.... moc ti fandím a budu držet palce!!!!!!!!!!!!! více pro tebe bohužel udělat nemůžu ☹

amj
autor
31. kvě 2008

majina -dík. já bych tu klidně bydlela, ale to se bojíš cokoliv udělat, koukaj na mě jak na špínu. no nevim, se fakt bojíš cokoliv. celou dobu to bylo celkem v klidu, ted to nejak graduje. přestávám mít sílu to řešit... ☹

aponchie
31. kvě 2008

podej trestni oznameni,zavolej do tv treba to k necemu bude,do novin..klide napis online hned na jejich stranky..a co tak se zviditelnit v tv jako modrej konik a vsichni se zastat? 😀

neeve
31. kvě 2008

Ježiš to jsem se zase rozčílila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kreténi!!!!!!!!!!!!!!!!! Bože, nechápu, fakt nechápu. Amj to je případ pro TV, určo po tom skočí!
Bydlím od Prahy 50km , takže Ti taky asi s bydlením nepomůžu. Ale známé v Praze mám, můžu se zeptat. Jaký byt si představuješ? Ovšem nejdřív bych jim to pořádně osladila! Ale pořádně!!! Bojuj! Jen pro ten pocit zadostiučinění. Ale dál už bych tam s nimi bydlet nechtěla 😠

amj
autor
31. kvě 2008

aponchie - něco podniknout chci, ale až budu mit najitý jiný bydlení, aby se to třeba natočilo a já se mezitím už stěhovala. jinak mě tu zničej!

neeve - 2kk, 2+1 nebo tak za rozumný peníze.

dodám - my teda africky moooc nevaříme, já to neumim - teda něco málo umim, ale vařim klasiku českou - mi říká, já vás teda nešpehuju, ale dost mi vadí, že vaříte večer ve 20 hod. no vařim, no, abych měla uvařeno na další den, a mohla jsem se co nejvíc věnovat dítěti, a aby se tatínek večer něco pořádnýho najedl.

neeve
31. kvě 2008

Amj zeptám se 🙂 A Api má dobrý nápad 😀 Modrý Koník taky může sepsat petici pro Tvou podporu 😀

amj
autor
31. kvě 2008

jj, a ve finále zjistíme, že sem sousedka taky chodí co 😀 😀

aponchie
31. kvě 2008

amj no tak to by byla dobra dilina v tom pripade 😀

neeve
31. kvě 2008

třeba si to přečte 😀

amj
autor
31. kvě 2008

nooo, s nima nikdy nevíš... oni maj už třeba vsugerovaný, že to fakt děláme... že slyší, cítí, vidí atd. jen aby se nás zbavili...já fak nevim. 😖

amj
autor
31. kvě 2008

pro vaše pobavení - sem si ted vzpoměla - jejich dítě mělo otřes mozku a papír od doktora, že to bylo způsobeno nadměrným hlukem 😀 😀 😀 😀

amj
autor
31. kvě 2008

neeve - přečte a udá mě ☹

helcah
31. kvě 2008

Amj - tak radši při nejbližší příležitosti pryč z takovýho cvokhousu. No jenom doufám, že na takové vydařené sousedy už nikdy nenarazíte, protože to snad ani neni možný, že takový rádoby lidi ještě dneska existujou. Tak hodně štěstí při hledání a taky pevný nervy Tobě i manželovi. Jo a určitě bych to nějak zveřejnila - jak radí holky.

majina
31. kvě 2008

amj... chápu tě! ale nedej jim to zadarmo!!! 😠 😠 😠

Já bych z toho udělala aféru na kterou by nezapomněli!!!!! Nejdříve článek v novinách, potom Na vlastní oči!!!! Petice proti rasismu! A od této chvíle pokud by mi něco chtěli říct tak pouze pod tou podmínkou že si to budu natáčet na kameru nebo diktafon, všchno bych si fotila a dělala dokumentaci!!!!Jáááá bych jim dala hajzlům!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

amj
autor
31. kvě 2008

helcah -dík. snad to dopadne co nejdřív a hurááá pryč.!!!

majina- nic jinýho mi nezbyde. jen nevim, jestl ten můj chlap to bude chtít zveřejnit.. no uvidim. musim ho přemluvit. začalo to nevinně, a je z toho halooo efekt. jsme se nastěhovali, tak do nás ryly, že je to byt, kterej furt někdo vykrádá, že tu někoho zabili...atd. a když si dáš dohromady 1+1 tak to vlastně zkoušej od začátku, ale méně drastickými metodami

majina
31. kvě 2008

amj... no tak to je úúúplně jasný! prostě vás chtěli vyštvat jakoby v dobrém úmyslu ale když viděli že jim to nejde tak zašli až takhle daleko!!!

přemluv tvého manžela nebo přítele ať něco dělá a nenechá se takhle ponižovat a ani vaši malou! Tohle je hnus, já se za náš národ (jako za takovéhle chování) děsně stydím!!!!! 😠 ☹