• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Problémy se sousedy. Co delat?

5. června 2008 
autor
achalteke - jj, to je humus. přitom ty děti jsou tak krásný :slight_smile:
já potřebuju sehnat něco bez realitky, no fakt nekradu, protože to jsou fakt židáci. ty neskutečný prachy, co si řeknou, za to že ti ukázou byt a vypracujou smlouvu..no hustý :unamused:
1. čer 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nensy - zítra se jdu mrknout, ale fakt nouzovka - podle metrů to je maličky, ale záleží jak to maj vyřešený...uvidím.
:frowning2:
1. čer 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jsi dopadla amj už si se byla na něco juknout a co tam ten co si říkala a co sousedi :slight_smile:
3. čer 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj nensy. sousedi jsou v klidu, manža má od včera a dnes volno. Oni srabíci si dovolej jen když není doma. takže zítra začínáme určo na novo:frowning2: kouknout jsem se byla jednou, ale moc malý - sice velký metrama, ale jen 1 místnost +kuchyn a to už s tím dítětem fakt nejde. kdyby to byla kuchyn s jídelnou, tak bych do toho ještě šla, ale fakt jen ta pidi midi kuchynka bez stolu, to už nejde. by mi to dítě zbořilo celý dům :unamused: tak hledám dál :grinning:
3. čer 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se drž at něco najdeš.já se taky juknu jestli něco najdu :grinning:
3. čer 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, dík - máš krásný dětičky, mají kouzelný kukadla :grinning:
3. čer 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo hlavně malá ta je celá manža.hned jak něco najdu tak ti písnu do IP :grinning:
3. čer 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dík. já hledám furt. už mě i ten internet leze na mozek :grinning:
3. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se ti nedivím. :grinning:
4. čer 2008 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska na to peču, už mi ty fotky lezou pěkně krkem :frowning2:

jsem ted zastavila paní, co bydlí vedle nás - tak říká, že nás vůbec neslyší,a to s náma maj společný stěny od ložnice a kuchyně... a je celej den doma, a říkala, že neslyší ani malou, a podotýkám že není!!! hluchá! tak teda nevim co si myslet :unamused: o tý paní pod náma :wink:
4. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, hodně sil, obdivuju tě, já bych už byla v blázinci.
4. čer 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti věřím já ksem zatím nic nenašla :grinning:
4. čer 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v blázinci budu asi brzy. všechno je na budku, chtěj dopředu šílený prachy... 2 kauce +2 najmy +1nájem...ty jo když je to průměrně 11tis...no fakt na to mam z tý mateřský našetřený :angry:
4. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj nemáte plovoučku?nad nás se nastěhovaly mladí a daly si plovoučku tam kde máme ložnici no tak každý večer slyším pejska jak tam běhá,nebo ještě líp vyje na balkóně bo oni ho tam zavřou :unamused: ,ale že bych si stěžovala..?To nee
Někdy sice zatřískám jako stará důra na topení,ale to jen když si nějaké pako pustí v jednu ráno písničky na plné gule to mě šlak trafí :unamused:
Já mít sousedy jako ty tak je vyliskám všechny na jednu hromadu :slight_smile:
My se chcem stěhovat spíš kvůli tomu prostředí co je venku nějak se nám tu rozmáhají narkoši tmavší pleti i světlejší,no a tak mám strach že budu chodit z Máří do dvaceti ven jako garde :grinning: nebo nafasuje 9mm :rolling_eyes:
4. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne nemáme. máme jen lino, protože s tim malým prasetem se to dobře udržuje.
9 mm bych taky fasovala, a už rovnou v porodnici :grinning:
5. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek