Proč byla moje diskuse odstraněna?

17. dub 2024

proč byla moje diskuse, kde jsem si ptala názor na moji postavu odstraněna? nerozumím co se stalo, nevím jak to tady funguje ale najednou mi píše, že jsem porušovala kódex stránky, čeho si nejsem vědoma

levandule_k
18. dub 2024

Nebyly tam hanlivé komentáře zavánějící šikanou?

te_reza
18. dub 2024

Taky jsem koukala proč tu není 🤔

levandule_k
18. dub 2024

Ještě mě napadlo, že to někdo vyhodnotil jako trolling.

Jestli je ti 16 a řešíš problém se vzhledem, že si připadáš dětská a máš pocit, že o tebe nemají kluci zájem. Nauč se přijmout taková jaká jsi, najdi svoje přednosti a zvýrazni je. Je to banální a asi i těžké zároveň, ale když se budeš cítit dobře, budeš spokojená se svým vzhledem, budeš to vyzařovat na venek a bude to víc vidět, budeš sebevědomější a hezčí než, když se nebudeš mít ráda a budeš se cítit pod psa.

Teď máš milion videí, tutoriálů, ze kterých čerpat inspiraci, jak se nalíčit a zvednout si tak svoje sebevědomí. Jsem malá, moje výška přestala být problém, až jsem ji přestala vidět jako problém já. Dost mi pomohlo, že jsem potkala muže, kterým se líbilo jaká jsem a moje výška jim vůbec nevadila a líbilo se jim to. Teď si připadáš možná jako dítě, ale až budeš starší tak tě potěší, že ti lidi tipují méně let. 😉