• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prodloužení vlasů. Máte? Jste s nimi spokojené?

18. prosince 2009 
autor
kubíček pomáhá ze začátku to bylo těžký,protože ho chtěl pořád chovat a to nešlo,myslel jak si s ním bude hned hrát,ale bohužel.
ted už jsou kluci kamarádi,pořád se pusinkují,kubíček ho učí chodit za ručičky,hrají si spolu,ted je to paráda,jen když měl tobík teď rok a dostal dárečky tak mu je kubíček všechny bral i knížky o které dřív nejevil vůbec zájem :slight_smile:
taky jsi už pěkně zhubla,děti opravdu dělají zázraky a to kojo taky :grinning:
15. pro 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:

my byli včera v Praze omrknout stromeček, tak sjem na vás ani nemrkla :wink:

Koukám, že probíráte váhu..tak já v těhu přibrala 13kg a těch 10 bylo dole hned, ale 3kg jsem nemohla za nic dát dolů :frowning2: až když jsem začla sportovat..ted chodím pravidelně na spinning a je to super..děsně mě to baví a i na postavě je to dost znát :dizzy_face: Je fakt, že jsem kojila jen 3 měsíce, tak kojením mi toho dolů moc nešlo :frowning2:
15. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia ty jsi se zmohla ještě na sport? :fearful: Já měla taky pokusy chodit večer jak malej usne plavat, ale velice brzo moje pokusy zkončily. . . :unamused: Večer jsem ráda, že si sednu a mám klid :sweat_smile:
Dneska je malej nějakej rozmrzelej, asi nám roste zub nebo co. Nedaří se mi ho dostat do postýlky, tak snad brzo :unamused:
15. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamar, jj, chodila jsem a chodím pořád :wink: já na sport vždycky dost byla..před těhu jsem cvičila i 3 hodiny denně :sweat_smile: Ale zas na druhou stranu musím říct, že Anetka byla do roku fakt děsně hodný dítě..v noci se budila jen na mlíko, jinak spala a přes den byla taky moooc hodnáza to ted je to ďábel :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla hodně na sport asi do 15-ti, pak mě to hoooodně rychle přešlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem asi lenoch nebo fakt nevím. Každá mamina ráno vztane navaří, nakrmí, poklidí, o manžu se postará a pak jde ještě večer si zasporotvat :fearful: Není nějakej recept jak se to všechno zvládá? Já snad nestíhám (nezvládám) ani polovinu z toho co bych měla a to už je malej dost velkej a pořád si né a né najít systém. . . :rolling_eyes:
15. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamar, joo, v tomhle neporadím :sweat_smile: já jsem zase až moc na uklízení :sweat_smile: jak vidím smítko, tak ho musím sebrat...ale to už je úchylka :stuck_out_tongue_closed_eyes: vaření mě taky moc nebere..vařím spíš kvůli malý, ale taky ne každý den...spíš tak 4x v týdnu včetně víkendu :sweat_smile: no a ten sport je pro mě relax...na to se po celým dni kolem malý fakt těším...úplně vypnu :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vaření baví, ale jsem doma pořád sama a vařit si sama pro sebe mě moc nebere. Malej moje vařený jídlo zvrací, takže ani tam neuspěju. . . :confounded: A jinak jsem šílenej bordelář :frowning2: Sice okolo malýho mám uklizeno a čisto, ale jinde radši nekoukat. . . Udržovat doma pořádek mě donutí jenom návštěvy a nebo když je manža doma, jenže to jsou výjmky :unamused: Jsi mně připomnělo moji tchyni, ta vytírá 4x denně :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamar, každej je jinej noooo :sweat_smile: my to uklízení máme v rodiněmamka je to stejnýa taky to je možná tím, že jsem zdr. sestra...všechno doma dezinfikuju :grinning: :grinning: :grinning:

malá mi do 2 ůet domácí jídlo taky skoro nejedla...a ted jí docela jede..to přijde :wink:
15. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to zatím nehrotím, svým způsobem je pohodlnější dát malýmu skleničku než pro něj vařit :sweat_smile: Až bude větší, tak to budu mixovat s vařeným a pak už snad na těch vařených zůstanem :wink: S tím úklidem musím jít do sebe a začít pořádně makat. Přece jenom se malej už za chvilku bude pohybovat po celým bytě :wink: Luucia žijete v bytě nebo v baráku?
15. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co to narovnání metodou nějak jako " brasilien" něco? Nemáte to někdo? Tohle by lákalo mě, mám hrozný krepáky a žehlím, ale vlásky jsou už z toho trochu unavené. :frowning2:
15. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
knobloska: To myslíš jak ti daj nějakej ten přípravek do vlasů a pak je máš rovný dokud neodrostou?
15. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, něco takového. Prý se to musí dávat každé cca 4 měsíce.
15. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jsem na tom stejně jako lamar,vůbec bych se asi nedonutila cvičit,jsme ráda když tobiášek spinká že můžu sedět a odpočívat,kubík je už v pohodě toho člověk doma hlída t nemusí aby nešel tam nebo onam,aby se nespálil o krb atd.
16. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že nejsem takovej "lenoch" sama :wink: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale vy cvičit nemusíte..podle toho, jak jste psaly, jak vám šlo rychle hubnutí po porodu, to nepotřebujete :wink: mě to fakt dolů jinak nešlo :unamused:
16. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kila dolů šli to je pravda,ale tělo je nějaké rosolovité a vytahané :grinning: chtělo by to cvičit na pevnější postavičku :slight_smile:
16. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně jak píše marselina :confounded: Kila jsou dole a i nějaký na víc, ale ten rosol. . . :rolling_eyes:
16. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se ten náš dareba ke mně připlazil a z ničeho nic mě kousnul do břicha a strašně se tomu řehnil. . . :grinning: Ani jsem mu za to nemohla nadat, odzbrojil mě úsměvem :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo to znám,ten náš malej smrádek tky hryže ale tak až máme zelený modřiny na těle a kubíčka tahá pořád za vlasy a bije do zad,dacan jeden nevychovanej :grinning:
18. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek