Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

zuzana0612
1. čer 2010

ahojte. madonnka, tak ty dávaš samé zaujímavé informácie.... 😉

madonnka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
madonnka
3. čer 2010

Oprava:nie 3l je v akcii ale 2l ultra plus.

lyongirl
3. čer 2010

Ahojte, chcem sa spýtať, či máte niektorá nádobky Prima klima a aké sú...zvažujem ich kúpu a neviem sa k tomu dokopať 😀

madonnka
3. čer 2010

Ahojte.
Lyongirl urcite sa oplatí do prima klimy investovat nakolko v nej dlho (4 tyzdne aj viac) vydrzí cerstvo zeleninka aj ovocie.
Má to taká impegrované obrazky na bocnych stranach a podla toho sa da riesit co ako skladovat.
Su v objemoch 1l,1,6l,2l,3,6l,4,2l.Podla toho aké chces, 😵

aveline
3. čer 2010

ahojte,
mne vzdy zelenina v prima klime splesnivie:( neviete kde moze byt problem? dakujem

lyongirl
3. čer 2010

@madonnka ďakujem 😉

má ešte niekto osobnú skúsenosť a lepšiu ako aveline???

anielik
3. čer 2010

ahoj,

@lyongirl ja som sa teraz dokopala a zatial som spokojna, mam ich cez mesiac, su velmi fajn 🙂 takze hor sa na nakup 🙂 len by som si teraz uz objednala aj vyssie paprika sa a baklazan je problem niekedy tam dat 😉

lyongirl
3. čer 2010

@anielik dík za radu 🙂

madonnka
4. čer 2010

Ahojte 🙂

avelin moze byt ze sa Ti zeleninka zaparí a tym vznikne na spodku prima klímy trosku vody-treba tú vodu odstranit,utriet do sucha nádobu a najlepsie je ked sa nieco dlho skladuje ze sem -tam otvorís ,skús a uvidís ci pomoze-malo by to zabrat.

anielik 🙂

aveline
6. čer 2010

@madonnka skusala som sem-tam otvorit, ale nepomohlo.....asi by sa malo kazdy den otvarat. Ide sezona ovocia a zeleniny, tak budem skusat.
Inak s ostatnymi vyrobkami som spokojna, este rozmyslam, ze kupime chlebnik ked bude v akcii.

madonnka
6. čer 2010

@aveline a este som ti zabudla povedat ze dávaj pozor aby sa nádobka prima klima nedotykala strany chladnicky a aby mala tie ocká správne nastavené-podla potreby co v nej skladujes.
Chlebnik je tiez dobrá vec 🙂

zuzana0612
15. čer 2010

kedy budeme vedieť čo je v letáčiku na nové obdobie?... 🙂

mizulienka
15. čer 2010

ahojte, chcela by som sa spytat....mate niektora chlebnik od tejto firmy? a ste spokojne? dakujem

madonnka
16. čer 2010

@zuzana0612 novy letácik bude pravdepodobne bud.tyzden az.Teraz je predlzená ponuka na 2l ultra plus.
@mizulienka ja chlebník zatial este nemám,ale kamoska má a minule sme sa akurát bavili o tom ,ona je spokojná,chlebník má tu condes control mriezku ktorá odvádza prebytocnu vlhkost,vdaka tomu ostane pecivo cerstvé a chutné.

zuzana0612
16. čer 2010

madonka, vďaka za info... 🙂

kaya60
21. čer 2010

@mizulienka ja mam chlebnik, je nielen krasny, ale aj vynikajuci. zo spodu ma take malicke prisavky, takze sa pri otvarani ani nepohne, ale co je hlavne, chlieb v nom vydrzi dlhsie cerstvy. A samozrejme sa ovela lepsie udrziava ako dreveny, kt. som mala predtzm.

kaya60
21. čer 2010

@mizulienka a este co sa tyka peciva - na to mam inu nadobu, taka vacsia s vrchnakom, myslim ze sa vola velky pekar. ta je tiez vyborna

mizulienka
21. čer 2010

@kaya60 dakujem za odpoved 🙂
na chlebnik som uz pocula aj pozitivne aj negativne veci, tak sa neviem rozhondut ☹

kaya60
21. čer 2010

@mizulienka ja som ho kupovala v akcii, tak to asi rozhodlo 🙂 , ale mam len dobre skusenosti s nim

madonnka
9. črc 2010

Ahojte 🙂 prisla som kuknút trosku co nové 🙂

Od budúcého tyzdna bude tuperware mimoriadna ponuka 🙂 🙂 🙂

elitera
autor
13. črc 2010

Já jsem s chlebníkem taky maxi spokojená 🙂

madonnka
13. črc 2010

@elitera ja si tiez plánujem kúpit chlebnik 😵 len pockám az bude v akc.ponuke 🙂

daniela_tw
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cetera
26. zář 2010

Ahojte baby, pracuje tu niektora s Tupperware? Chcela by som vidiet katalog a takisto aj cennik tych vyrobkov. U kamosky som videla casopis ale bol stary z roku 2008-2009 uz ani neviem. Ma aj nejake vyrobky a pochvalovala si tak aj ja by som mala zaujem ale nejako sa mi neozyvaju.(som tam pisala cez ich stranku)

petrachroma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cetera
21. říj 2010

Nejaky kontakt na niekoho z vychodneho slovenska kto pracuje z Tupperware?

cetera
21. říj 2010

Nejaky kontakt na niekoho z vychodneho slovenska kto pracuje z Tupperware?

cetera
21. říj 2010

Nejaky kontakt na niekoho z vychodneho slovenska kto pracuje z Tupperware?

bebebrumik
28. říj 2010

dievcata, kto ma skusenost s valčekom a podložkou? a nie je nahodou nan teraz akcia???

madonnka
29. říj 2010

@bebebrumik ahoj ja uz dost dávno pouzivám podlozku aj valcek a nemenila by som,som spokojná.
este do nedele je akcia na podlozku v chili farbe 🙂

smarti
29. říj 2010

aj ja mám podložku, je to super vec.