Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

balsiger
16. zář 2008

znam,mam,nemenila bych 😉

elitera
autor
16. zář 2008

Tak to je fajn 🙂

melory
16. zář 2008

cakame na recepty....

sestri
16. zář 2008

poznám...používam a som spokojná. 🙂

lennis
16. zář 2008

taky používám a jsem max spokojená 🙂
Holky, co používáte nejvíc?? Co se vám vyplatilo?

jablonka
16. zář 2008

ku ktorym vyrobkom by ste chceli recepty?
mam skoro vsetko, pouzivam stale a uz by som nevedela bez toho v kuchyni existovat 😅

bubba
16. zář 2008

to su tie vyrobky do kuchyne?
moja mama ma od nich kopu veci dosku na valkanie cesta-obycajna podlozka plastova krasne sa to da ocistit a skladovat,potom ma nejake rucne mixery,ale javiac je spokojna so skrabkou na zemiaky...ale nie som si ista ci hovorime o tom istom opravte ma ak sa mylim 😀

mata.mata
16. zář 2008

jasne...a miska rychlokyska 😀 nemam zadne recepty, nadobi pouzivam na uskladneni potravin a zatim k tomu recept nepotrebuju 😀 😀 😀 tak hodte nejake recepty...inspirace 😉

jablonka
16. zář 2008

v podstate nie je treba speci recepty k TW, ja vela robim klasicke recepty - napr. kysnute cesto tak ako je na beznej recepture...ale napr. taky vseobecny zakladny recept na kysnute cesto, z kt. sa daju robit kolace, zaviny, sladke aj slane rozky....
500 g polohr. muky, soľ, 100 ml oleja, 250 ml vlaž. mlieka, 1/2 - 1 kocka drozdia (ako ktore), 1 lyzicka cukru. postup: do rychlokysky preosejeme muku, prid. sol, olej a kvasok, kt. si pripravujem v Hviezde alebo Hitparade, a spolu v rychlokyske lopatkou zmiesam a uzatvorim v rychlokyske a par minut cakam...a je to 😉
napr. milujeme rychle kuracie prsia -
platky kuracich prs posilim a pokorenim gril. korenim, dam platok sunky a syra, zmotam do rolky, poukladam vedla seba v Ultra Pluse, nepodilevam, len dam na 3+3 min. do mikrovlnky a super chutna kuracinka vo vlastnej stavicke je hotova - vsteko za 10 min. 😉

maruschka
16. zář 2008

mám a používam..Najviac misky na uskladnenie hotových jedál-perfektné ak idem s deckami na prechádzku-nič sa nevyleje,dlhšie to zostane teplé.. 😉 som teda veľmi spokojná 🙂

sestri
17. zář 2008

na šejker nedám dopustiť...v lete som si v ňom robievala ľadovú kávu...vo veľkom...700ml....a rýchlokyska...už si to bez nej ani neviem predstaviť...aj haluškovač je super. 🙂

leninn
17. zář 2008

také mám, ale zatím jen menší misky, ale dávám do hoho jídlo malé a jsem moc spokojená 😉
Rozhodně plánuju si časem pořídit další 🙂

kukona1
17. zář 2008

aj my používame misky na ovocie a zeleninu do chladničky a haluškovač,robí to také malé chutné halušky 😉 tiež určite prikúpime dalšie..

elitera
autor
17. zář 2008

Vidím, že Tupper je celkem oblíbený 🙂
Recepty - je potřeba říct, na kterej produkt ten recept chcete 🙂
jablonka, já do kynutýho těsta nedávám teda rozhodně olej (vůbec ho měnim ve většině tupper receptů za máslo), naopak namícham máslo se sádlem, těsto je pak křehčí. A taky asi půl kelímku kysaný smetany, nadlehčí to. No a citronová kůra to ovoní 🙂

lekno
17. zář 2008

Výrobky TUPPERWARE sú síce dosť drahé, ale sú naozaj dobré. Ja dávam do rýchlokysky napr. aj hotové halušky. Misku som uzavrela, vložila do rúry (STUDENEJ, nie zapnutej! 😀 ) a dlho vydržali teplé 😉

audreyd
17. zář 2008

u nás najviac fičí taká modrá miska (neviem už ako sa volá 😅 ) a robím v nej ryžu!!! už inak ani neviem, je úžasná!!! mám aj haluškovač (ešte nevyskúšaný), misky... som spokojná. len sa mi zdajú dosť nedostupné, neviem, kde dokupovať 😖 tieto mám ako darčeky...

mata.mata
17. zář 2008

audreyd, delaji se prezentace a tam se da nakoupit asi, ja si to tak pamatuju, k nam nabehla nejaka zenska, rozhodila kolem sebe misky a hned zacala rozdavat jidlo, co pred nami pripravila... a pak jsme si objednali, co sme chteli...

mata.mata
17. zář 2008

...coze??? delaji uz i detske lahvicky 😕 tolik novinek, to cumim 😕

zuzkaprofant
17. zář 2008

super tema 😀 😀 ja som maniacka do toho stale si nieco kupujem a skoro uz mam vsetko co potebujem a aj co nie 😀 😀 😀

kometa
17. zář 2008

ja tupperware poznám, používam, v podstate som aj spokojná, ale mám pocit, že je dosť tažko udržovateľný, síce odkedy používam umývačku riadu je to lepšie 😉 . Máte niektorá tiež taký pocit? Inak v rýchlokyske tiež robím všetky kysnuté cestá, nielen recepty typu "lacný langoš, lacná šiška". Rovnako mixík je dobrá vec, i keď som ho už reklamovala, ale preto, že sa mi zmazali odmerkové dieliky, ale argumentujú doživotnou zárukou, tak vymenili 🙂 . Pre mňa sú dosť praktické desiatníky do školy. Ďalšia výčitka, čo na tupperware mám je rozhodne cena!!! 😠

zuzkaprofant
17. zář 2008

to su dost dahe vyrobky ale podla mna su super, ja mam vela veci ako darceky a vela mam od svagrinky ona stym robila par rokov 🙂

inac ale ked som pozerala slovenske ceny tak to su poriane polozky ,mi velmi vyuzivame obedar a dozy na potraviny tie su velmi super

zanab
17. zář 2008

Ahoj tiež mám výrobky ktoré sú tu už spomínané ale so silikonovou formou mám málo skúseností pečenie v mikrovlnke sa mi nepáči, ja som ten koláč mala zadrhnotý a nikomu nechutil ,knedlu som neskúšala nemám recept na take malé množstvo. Poradte ahoj

eva7780
17. zář 2008

ja som spokojna s doskou na pecenie,hned ju umyjem nie ako drevenu,a mam aj valcek,velmi oblubenym je u mna ani neviem ako sa to vola asi mixik,je to podobne ako sejker,a mam kopec misiek,mama ked nevie co by mi kupila tak ma zasobuje a som rada,ja by som si to asi nikdy nekupila,kedze je to dost drahe,aby som nezabudla mam aj kysku,aj ked kysnute robim velmi malo

eva7780
17. zář 2008

lekno aj ja davam do kisky halusky,inak by bola malo vyuzita 😉

elitera
autor
17. zář 2008

mata.mata, lahvičky jsou docela "starej" sortiment 🙂 Dětských výrobků má Tupper víc. Pokud chceš, můžu ti poslat katalog.
Jinak pokud nemáte svou poradkyni, obraťte se na nejbližší distribuční středisko (jejich seznam je na webových stránkách), nebo tam vyplňte kontaktní formulář, někdo z poradkyň (nebo poradců) se ozve.
kometa - špatná údržba? Nezdá se mi, a to mam výrobků fakt hodně. Co ti nejde/nešlo umýt a od čeho? Já si naopak myslím, že na těch plastech neulpívají leckterý věci tak ochotně.
Na starým mixíku se ty stupnice občas mazaly a proto se v rámci záruky mění. To je standardní postup. U nových modelů už je stupnice pálená laserem.
No a cena - v ceně máš péči své poradkyně, doživotní záruku, kvalitní materiály, které nepoškozují zdraví...

zanab, na stránkách českýho (možná i SK Tuppru) jsou nějaký recepty, mám pocit, že i nějaký knedlík. Nemám s sebou v práci recepty, takže teď fakt nenapíšu asi nic 🙂

eva7780
17. zář 2008

este mam jednu cukornicku na mlety cukor,ale malo ju pouzivam vzdy na nu zabudnem

mata.mata
17. zář 2008

elitera, ja pehled teda moc nemam, mam to, co jsem uloupila mame asi pred 5 lety a jako klidne bych doplnila sbirku, asi usporadam "sezeni" 😀

kometa
17. zář 2008

Elitera, nechcem aby to tu vyznelo že neviem umývať riad alebo čo 😀 , ale časom zo spodnej časti som mala napr. kysku takú zanesenú, mám pocit, že majú také záhyby, kde sa ťažko dostaneš, ale ako som spomenula umývačka riadu to zachránila 😉 . A ešte, to sa však nestalo len mne, keď som dlhší čas nepoužila nejakú misku, tak zostala akoby lepkavá....nespomeniem si však, ktorá to bola....teraz mám v obehu všetky, tak nemá čas sa ulepiť 😀 . Ja som všetky výrobky väčšinou podostávala od mamy a mám toho požehnane, sama som si kúpila tuším len dózy na múku, cukor atď...

elitera
autor
17. zář 2008

mata.mata, škoda, že jsi z Prahy, nabídla bych se 🙂 Ale kontaktuj distribuční středisko v Praze, oni se ti ozvou 🙂
kometa, já jsem teď byla na prezentaci u jedný paní a když jsem viděla její víčka od hitparád, tak jsem se zděsila - úplně zašedlý. Docela by mě zajímalo, co v tom měla... Já se teda při mytí soustředím zejména na ty kousky, kde jsem měla těsto/potraviny atd. U mísy na míchání je fakt, že pod ten lem se možná dostává blbě, ale popravdě jsem to nějak víc nezkoumala. Schválně se doma podívám. Co mám určitě "špinavý, je jedna mísa na míchání, protože jsem v ní měla nakrájenej meloun. Tak je taková začervenalá. Ještě jsem nezkusila všechny fígle, jak to z toho dostat, tak snad nebudu zklamaná. 🙂

ough
17. zář 2008

pořád čekám, že se objeví něco co bude umět nastrouhat mrkev (na nitky) a pořád nic 🙂 Teď jsem koupila dva mixérky .. ten s kličkou a ten menší do dlaně v naději, ale dělá to taky z mrkve ty drtky co lezou do zubů .. Nemáte nějakou vychytávku?
JInak ten vetší mixérek s kličkou používám na jabka do štrůdlu, drtila jsem na něm černý jeřáb pro syrup a teď na něm dělám domácí termix .. docela praktické to je 😉 😉