Prosím o tip na plavky pro plnoštíhlé

simmonazana
7. kvě 2015

Prosím o tip na plavky pro plnoštíhlé, mám i větší prsa, potřebují vyztužené košíčky a nějaký zeštíhlující vzor, aby byly kvalitní. Bonprix, prosím, ne, mám s nimi nedobré zkušenosti. Děkuji moc 🙂

veverka.terka
7. kvě 2015

Ja taky bonprix nemusim, i kdyz konkretne s plavkama zkusenost nemam. Mne perfektne sedi Triola jak plavky, tak pradlo. Krasne drzi prsa, delaji moc hezky vzory a az do velkych velikosti. Akorat ta cena je vyssi. Ja si kupuju kosicky 80E a konfekcni vel.mam 44,46, jak co. Takze za me jedině triola 😉

kaalla
8. kvě 2015

A co F&F? Já si tam jednou koupila plavky narychlo na dovolenou, byly za pár korun, tak jsem si říkala, ze když se po dovolené rozpadnou nevadí a mám je už kolik let, jsou dost pouzivane a furt drží. A velikosti mají i velké.

alboo
8. kvě 2015

děkuji za otázku 🙂 nemáte někdo náhodu zkušenost s nějakejma plavkama, který jsou v celku a mají zároven v sobě něco jako podprsenku? mě totož klasický vcelku plavky, co mají jen jakoby vyztužený košíčky nevyhovují, prsa mi prostě nepodrží. Do teď sem nosila 2dílný, ale ted po porodu na to fakt nemám odvahu... jinak ty 2dílný sem měla poslední od Triumphu a supr i v tý větší velikosti, vydržely dlouho