• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím pošlite mi vaše svatební oznámení

1. května 2011 
autor
nathalie111 -Tak telefonní karty nemám,já mám paušál :grinning: Ale mám švagrovou v Itálii,tak ji napíšu ať něco zkusí sehnat.

danuska24-Tobě díky.Hodná
23. dub 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Csillo zatím nesbírám, ale mám asi 10 oznámeních, že bych začala? :wink:
23. dub 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
csillo, tak jelikož teď momentálně nemám pohlednice našeho městečka doma, tak jsem jako šla, že nějakou koupím, i teda pro sebe, protože odsud ještě žádné nemám, a oni zrovna tam kde jsem byla, měli takové ty postarší...tak ti posílám 4 pohledy, dva ještě z druhého města...tak zítra je odešlu :slight_smile:

a skuli, tobě posílám to oznámení :wink:
23. dub 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuili,ja ti poslem nase oznamko :wink: a aj nejake co najdem....nezahadzujem ich,ale odkladam,tak ich pohladam a poslem..oki?
a ja mam tiez pausal... :grinning: o par rokov budu asi telefonne karty raritou.... :sweat_smile:
23. dub 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonisek dakujem,potom dam vediet kedy pride :slight_smile:
23. dub 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se mi to holky líbí.Všechny si navzájem něco posíláme.Tak to má být. :wink:
24. dub 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím vás, kde máte ty svoje sbírky uskladněný, jste mě nahlodali s těma oznámeníma, mám jich sice asi 10 ale i to už by se dalo označit za sbírku. Jsem to včera prohodila, že asi začnu sbírat oznámení a prej klidně, ale kam to proboha dáš? Včera jsem si vytáhla těch pár a pročítala si je a jedna kamarádka už je rozvedená a takovej krásnej text měli :grinning:
24. dub 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli dnes odchazim slavnostne na postu s tim segrinym
24. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
macanet -Jestli ti můžu poradit,tak je nesbírej,ale pošli mi je :grinning: Je to strašně náročné na čas,peníze a místo :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
macanet-Kecám :grinning: Mám je ve sklepě v krabici.Musím pro ně dojít a přepočítat to všechno a pokochat se zase.Pak budou mít místo pod postelí.
25. dub 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska byla sranda.Zvonila na mě pošťačka,ať jdu dolů,že mám hodně pošty a že se to nevejde do schránky :grinning: Přišly 4 obálky s oznámením a ještě 2 velké obálky reklamní od Nutricie a Sunaru.Pošťačka se ptala,jestli mám narozeniny,že mi chodí tolik pošty ,tak jsem ji to řekla,že to teď bude asi dlouho chodit.Tak měla ze mě radost :grinning:
V té jedné obálce jich bylo 5,takže dneska celkem 8 oznamek.Díky moc holky.Mám z vás radost.
25. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
csilla, díky za pohledy :wink:
25. dub 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sonisek-Od tebe taky přišlo.V pondělí pošlu ten pohled,mám cestu na poštu.
25. dub 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se divím, že to přišlo takhle rychle, včera s ním byl na poště manžílek :grinning:
25. dub 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sonisek-Tak že mu moc děkuju :grinning: Mimochodem moc krásné písmo.To psal on nebo ty?
25. dub 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonisek tak sa tesim ze ti to prislo :grinning: a tebe skuli tiez?
26. dub 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuli:neco málo mám doma tat ti je privezu,napsala jsem to i na spoluzáky jedna holka tam má fotku sv.oz.-moc hezké,ale zatím se me nikdo neozval :fearful:
26. dub 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli, jako myslíš písmo na obálce?? No nevim co na něm vidíš :grinning: :grinning: , to jsem psala já. On zrovna musel na poštu, tak jsem mu to dala, ať mi to pošle :slight_smile: Tak mám aspoň důkaz, že to poslal :slight_smile:
26. dub 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
csilla76-Ježiši já nevím jestli přišlo od tebe.Asi jo.Obálky jsem už vyhodila.Napiš jméno nevěsty a já ti hned řeknu :wink:
26. dub 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zbylo mi pár oznamení ke svatbě tak když mi pisnete do Ip tak vám je pošlu do sbírky ( mám jich asi tak pět)
26. dub 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a nezbyl ti nějaký pohled Brna, či okolí?? :grinning: :grinning: Že bych rozšířila sbírku :dizzy_face:
26. dub 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
misicka455 -já se hlásím.Adresa je na první stránce diskuse tady.Děkuji moc předem
26. dub 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka taky pohled by som aj ja priala :wink: skuli tesi ma ze ti to prislo,ked este nieco zozeniem tak urcite poslem :grinning:
26. dub 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,tie telefonne karty nemate nikto??? :sweat_smile:
26. dub 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali aké karty?
26. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
telefonne....zbieram..
26. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathalie tak keby som to vedela skôr ja som ich asi 30 vyhodila :frowning2:
26. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no elise vies co??!! :angry: :grinning: no nemohla si vediet...
26. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda ale popýtam sa známich či niečo ešte nemajú :wink:
26. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
si zlata..ale ved to ty vies...:slight_smile: ty nezbieras nic??? :wink:
26. dub 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek