• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Průzkum úplatků ve zdravotnictví

17. září 2009 
Úplnou náhodou jsem zabrousila na tuto stránku a jelikož je tam dotazníček,tak mě napadlo,že bysme ho mohla každá z nás vyplnit :wink: :
http://www.zdravibezuplatku.cz/Home/Default.aspx

Co vy na to?! :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
velke psmena su zakazaneeeeeeeee! :wink:
17. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
S úplatkama nemám zkušenost, naštěstí :sweat_smile:

lenka, tak otázka nezní...pokud se ti to nelíbí, napiš to adminovi, ale ne do diskuze :wink:
17. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
enkalienka4,..................už jsem to oznámila adminům,neboj se. :wink:
makak21,.....................i tak můžeš vyplnit dotazník.Alespoň to pak s tou korupcí ve zdravotnictví nebude vypadat tak černě. :grinning:
17. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyplnila jsem :slight_smile: sice budu asi jediná bezúplatná, ale neva :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si myslím,že ne.Já na to taky moc nejsem,ale dostávají mě občas některé zdravotní sestry(třeba na rehabce),které koukají,co si všechno vyndaváš z tašky.............co kdyby tam náhodou nebylo něco pro ně. :sweat_smile:
Ale mají smůlu,holky. :grinning:
17. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím jsem se teda naštěstí fakt nesetkala a vždycky s dobrou péčí :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy som nič nedala a neplánujem dať. Keď sa nám narodil drobček, tak sme asi o dva a pol mesiaca zaniesli našej pani pôrodníčke malú bonsaj ako poďakovanie... nepokladám to za úplatok, pretože to bolo dávno po :slight_smile: a tiež posielame pohľadnice do pôrodnice a našej pediatričke :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek