Quiet book, jak na to? Máte návod?

reziinnka
17. bře 2017

Dobrý den maminky,
Nevím jestli jsem to dala do správný kategorie 😀
Mam 15 měsíční holčičku a chtěla bych ji ušít quiet book. Jdu si k vám pro radu, jak na to? Zdálo se mi to dobrý. Ale po pár článcích jsem ztracená. Řeknete mi jak sijete? Jak děláte postavičky? Jak kapsičky u nějakých postavičkach? Jak děláte stranky? Díky za tipy a rady 🙂

evazchleva
18. bře 2017

Ahoj, planuju taky zacit, mrkni na fb na skupinu Quiet book cr a sr, a dobry prehled, hlavne co se tyka materialu k vyrobe, je na latkyuzizalky.cz. Spoustu inspirace cerpam na pinterestu a youtube, a sablonky si hledam na google obrazkach. 🙂

ladyhacek
18. bře 2017

ja se psalo jdi na FB tam je opravdu skvělá skupinka hodně si radíme a je tam i inspirace. nebo doporučuji videa od My Craft Irina sorokina na YT šije QB a dělá i návoda na stránku a vazbu.

darkwitch
18. bře 2017

Tady je taky skupina Quiet book a holky ti tam určitě poradí. Nejdůležitější je rozhodnout se co tam chceš mít, pak už to jde samo
záleží na tom jaké postavičky chceš, když jsem dělala oblíkací panenku dceři, jenom jsem sešila dva kousky filcu ve tvaru postavičky našila sucháč a filcové vlásky, pár stehy udělala oči nos a pusu. Neteři jsem dělala postavičku jako malou látkovou panenku.
Stránky jsem dělala úplně jednoduše vystřihla jsem si velikost s filcu, našila vše co jsem chtěla a pak sešila dvě hotové stránky k sobě, ale ty pečlivější používají bavlnu, vlizelín a šikmý proužek na obtáhnutí...
obrázky hledám na pinterestu, ale je to hrozné strávím tam mraky času a stejně se němůžu rozhodnout co udělat :D

reziinnka
autor
18. bře 2017

Díky, tak až malá bude po obědě spát, jdu se tam mrknout 🙂 😀