Ráda bych našla kamarádku v Ostravě a okolí

mamcasari
4. zář 2015

Ahoj holky, rada bych si nasla nejakou milou a uprimnou kamaradku s detmi na podnikani rodinnych vyletu nebo proste jen fajn prochazek. Mam 8 mesicniho chlapecka a nemam bohuzel kolem sebe moc lidi, kteri uz maji priority jako ja. Pro me je nejdulezitejsi rodina. Jsem sice relativne mlada maminka, ale rodina je pro me jak rikam nejdulezitejsi a uz davno me nezajimaji nejake diskoteky a podobne blbosti. Naopak rada chodim s manzelem a svym milovanym chlapeckem nekam na vylet 🙂 A to je hlavni duvod, proc hledam kamaradku se stejnym zivotnim postojem. Pouze Ostrava a blizke okoli. Budu velmi rada, kdyz se mi ozve nejake fajn mamca 🙂 na veku az tak nezalezi, ale abychom si mely o cem vice popovidat bylo by fajn, kdyby byla v rozmezi zhruba 20-30 let. Mejte se hezky a preji prijemny zbytek vecera 🙂 Jinak pisu na mobilu, tak hacky a carky se mi psat nechcou 🙂 to jen tak okrajove, snad tam nemam moc preklepu 🙂 pise se mi docela blbe na te male klavesnici...

malevil82
9. zář 2015

Ahojky, je mi 33 let, termín porodu začátek října. Vím, jsem mimo Tvé požadavky 🙂, ale i já hledám kamarádku na procházky, popovídání. Takže aspoň jeden bod společný 🙂. Pokud budeš mít zájem, napiš. Buď sem, nebo na mail malevil82@seznam.cz

mamcasari
autor
10. zář 2015

Malevil82 ahoj a jsi primo z Ostravy ? 🙂 rada si popovidam 🙂 jinak drzim palecky k porodu uz to mas za chvili🙂

mamcasari
autor
10. zář 2015

@malevil82 ahoj a jsi primo z Ostravy ? 🙂 Rada si popovidam 🙂 jinak drzim palecky k porodu uz to mas za chvili 🙂

frogie
10. zář 2015

Ahoj, a ze které části Ostravy jsi? Ona je poměrně velká a rozlehlá 🙂

mamcasari
autor
10. zář 2015

@frogie ahoj, z Hrabuvky 🙂

mamcasari
autor
10. zář 2015

Teda spise jezdim tam casto... 🙂 jako do hrabuvky

malevil82
10. zář 2015

@mamcasari Ahoj, jsem z Ostravy, konkrétně z Výškovic. Takže přes Bělský les kousek do Hrabůvky 🙂.
No jo, už se mi to pomalu a jistě blíží 🙂. Moc se na malého těšíme. Jinak s přítelem taky rádi výletujeme. Teď už to moc nejde, jsem ráda, jak dojdu do obchodu a zpět, ale už se těšíme na jaro, až zase vyrazíme, už s maličkým. Ale menší procházku, nebo kafíčko bych dát mohla 😉. Kolik je Ti let?

malevil82
10. zář 2015

@mamcasari Jezdíš často, takže jsi odkud? 🙂