Řemeslníci. Jaká je vaše obecná zkušenost?

jop
30. zář 2011

Zdravím všechny, možná to nepatří uplně na web o dětech, ale trochu to souvisí. Rekonstruujeme byt a k tomu využíváme služeb různých řemeslníků. Chci se zeptat, jestli je opravdu mezi řemeslníky normální, že přijdou pozdě na domluvenou hodinu, příp. že nepřijdou vůbec a mají tu drzost se ani neomluvit??? Mám jenom já smůlu, nebo je to běžné? Jsem z toho už dost otrávená, protože třeba půl dne sedíme s malým doma na zadku a čekáme, až někdo zavolá a dotyčný se na nás slušně řečeno vykašle a když mu naštvaně třeba druhý den zavolám, tak se tváří, proč že se to ta blbá ženská rozčiluje? Opravdu je normální, že se musí všichni pořád uhánět, aby udělali práci, za kterou dostanou zaplaceno?? Před MD jsem pracovala ve službách a domlouvala si běžně klienty a NIKDY bych si nedovolila přijít pozdě bez předchozí omluvy no a už vůbec by mě ani nenapalo neomluvit se a nepřijít vůbec! Proto mě ten jejich přístup tak překvapuje a rozčiluje.

mamkamarketa
30. zář 2011

@jop zkus modrastrecha.cz tam ti poradi.
ale pokud se takhle chovaji zakazku rusim 😠
jednou jsem mela remeslniky a ti po hodine prace si prisli objednat ke me kafe,pak sami (bez dovoleni ) sli na wc a pak leteli 😅

jop
autor
30. zář 2011

@mamkamarketa no problém je, že jsem nabyla dojmu, že takhle se chovají skoro všichni a že si jejich výměnou nepomůžu, navíc dost s tou rekonstrukcí spěcháme (musíme se rychle přestěhovat), takže nemám prostor na shánění a domlouvání nových lidí. Já fakt nevím, jestli je to specialita našeho kraje, ale teď jsem se bavila s jednou paní z našeho městečka a ta má naprosto stejné zkušenosti. Tak nevím. Musím asi zatnout zuby a vydržet 😠

jop
autor
30. zář 2011

@mamkamarketa díky za ten odkaz, to jsem netušila, že něco takového existuje 🙂

mamkamarketa
30. zář 2011

@jop urco,tam mrkni (nick+heslo je stejne jako na konika) urco ti pomuzou i s konkretnima firmama z tveho okoli 😉