Řidičák. Je pravda dřívější vyzvednutí za poplatek?

kathrinepierce
7. čer 2020

Dobrý den chtěla buch se zeptat, manžel děla záverečky pristi tyden.
Řidičak si muže hotovy vyzvednout za 2 az 3 tydny normalně
Slyšela jsem ale, že existuje predplaceny vydej. Za 500kc a mete to za 5 dni. Je to pravda a jak to funguje?

tasimia
7. čer 2020

@kathrinepierce ano je a už to stojí 700,-.

kathrinepierce
autor
7. čer 2020

@tasimia a jakpak to funguje. Az dodela zkousku ma to rict na urade ci instruktorovy? A kam ma jit?

lachtanice86
7. čer 2020

@kathrinepierce instrujtorovi je to jedno. Nahlásí to na úřadě že chce to zrychlené vydání

kathrinepierce
autor
7. čer 2020

@lachtanice86 a kdypak tam ma jit pred zkouskou ci po?
Asi po že? Az bude vedet ze ma ridicak

tasimia
7. čer 2020

@kathrinepierce nevím či to hlásí instruktor na úřad, ale jakmile jsem dostala papír ohledně dokončeni řidičského průkazu - musela jsem si ho vyzvednout u komisaře, šla jsem na magistrát a tam jsem si přímo požádala o zrychlené vydání řidičského průkazu. Jinak se tam chodí až po zkoušce, samozřejmě. Nebo už máš jako jistotu, že to udělá?

lachtanice86
7. čer 2020

@kathrinepierce před zkouškou? Jak může vědět že to udělá, samozřejmě že až potom

kathrinepierce
autor
7. čer 2020

@lachtanice86 ptala jsem se jen tak. Neni jistota nic, to je jasny.

kathrinepierce
autor
7. čer 2020

@tasimia a za jak dlouho jsi ho.mela tedy?

tasimia
7. čer 2020

@kathrinepierce žádala jsem v pondělí a v pátek jsem si pro něho šla 🙂

kathrinepierce
autor
7. čer 2020

@tasimia ok diky za info

meganx
7. čer 2020

Myslím, že to je zbytečné. Pokud nejste z velkého města, tak to bude za týden hotové.

tasimia
7. čer 2020

@meganx to bych zase netvrdila, Hlučín má málo obyvatel a ex čekal na řidičák skoro 20 dní, jak mají dáno..

meganx
7. čer 2020

@tasimia ahaa. Já jsem prave čekala na obcanku a řidičák tak max 10 dní, mozna ani to ne

ella95
8. čer 2020

Urychlené vydání jde pouze pokud šlo o rozšíření, nově vydané průkazy urychlit nejdou

ella95
8. čer 2020

Pokud jde o to rozšíření, tak jakmile to udělá na magistrátu mu dají na výběr 🙂