Robotický vysavač. Máte zkušenost?

vrana
23. čer 2009

Ahoj, chci se zeptat, nemáte někdo zkušenost s robotickým vysavačem? Jsou různé druhy, my zatím šilháme po tomto http://www.robzone.cz/cz/roomy-black/
Takhle se mi to docela líbí, jsem zvědavá v praxi, jak to bude účinné. Malá začíná lézt, máme lino a je to na to denně vytírat, luxovat, prostě děs a volné chvíle si dokážu představit jinak než úklidem 😝

Tak jestli máte zkušenost, sem s ní 🙂

Díky

nikka.vo
24. čer 2009

Vrana, tak věřim že roomba je i o něco kvalitnější, než cleanmate a pokud je možnost ho sehnat za tuhle cenu, tak do něj jděte 😉 S tím kobercem bych se nebála 😉

nikka.vo
24. čer 2009

Kubaka, tak roboťák taky hlučí, ale je fakt že míň 😵 😵 😵

nikka.vo
24. čer 2009

S tím namotáváním bych to zase tak neřešila, holt člověk musí dát bacha a nenechat to tam... on se cleanmate taky vypne, když se někde zasekne, nebo se mu zasekne ten kartáč (namotá se na něj něco) 😉 Ale to až potom, co už tam něco namotanýho je! 😉 Jde jen o to, že ti prostě neběží dál a myslim si že je to tak i u Roomby. 6ádnej vysavač nerozpozná na dálku třásně nebo tak, že by si řekl: Ty vole, tam nejezdi, tam by se ti mohli namotat třásně do kartáčů 😀 . Spíš je to o tom, že na tebe pak zahuláká, že je pěkně v pr*eli a ať ho jdeš vysvobodit 😅 😅 😅 😅

vrana
autor
24. čer 2009

tam nejezdi 😀 😀 😀 se pominu 😀 nevím co tím myslej, ale kuk: "Roomba 530 je vybavena vylepšenou technologií proti zašmodrchání třásní koberců a provázků do kartáčů."

u toho roomyho právě ta ženská říkala že když to namotá, tak si zničí kartáč, že bude navíjet a navíjet až to úúúúplně umotá a kartáč v pr... to je blbý. Pes nám kolikrát vytáhne takovej ten vlasec z koberce a to by bylo blbý. Jinak třásně nemáme, tak to je v poho.

nikka.vo
24. čer 2009

Jo tak roomyho asi nebrat 😉 No a si představ, že by najel k spícímu psovi na nacucnul mu chlupy na ocase 😀 😀 😀 Nechci domýšlet, to by byl kvíkot 😅

nikka.vo
24. čer 2009

a ta technologie u roomyby mě teda zajímá, tak se zkus zeptat na modrý střeše a dej vědět...holky ho tam mají, tak ti řeknou, jestli je tááák ééénteligentní 😕 😅

vrana
autor
24. čer 2009

hi, tak náš pes už je skoro plešatej, tak mu to naštěstí nemá co namotat 😀 😀

jj, pošťourám na střeše, popravdě přijde mi vychytanější než ten roomy. Ale fakt by ještě mohli vymyslet něco co pořádně vysává i vytírá, takový roomba a scooby 2v1, ideálně zadarmo 😀

nikka.vo
24. čer 2009

Já myslim, že to nebude trvat dlouho a vymyslí stroj, co bude dělat obojí 😎 Já se jen u té scooby bojim toho, že vytírá hodně na mokro a pak to, jestli nedělá šmouchy 😕 jak kolečkama, tak prostě i ta část co vytírá (tam je asi nějaká plocha na které je nějaká látka, nebo něco takového ne? 😕 Já mám problém i s mopem vytřít tak, aby nebyly na zemi mapy 😠 😠 😠

No a mít baráček a anglickej trávniček, tak bych chtěla tu robotickou sekačku 😎 jen kdo to pak má hrabat 😅

vrana
autor
24. čer 2009

to chce pak tu mulčovací sekačku, která to rozdrtí a rozpráší a to tam může zůstat 😵

mmarketa1
17. črc 2009

Ahojte, já mám Irobot a to roombu 530 a je to s myčkou na nádobí můj velkej kámoš. Je super, vysává stoprocentně. Máme plovoucí podlahu, zvládá i koberec a já ho doporučuju. M.

elucinka
19. črc 2009

Roomba 530 je fakt super věc, mají ji naši a já si ji od nich půjčuju.

vojtisek2007
28. led 2012

obnovuji diskusi a prosím všechny co mají robotíky doma šup sem s informacema - jakou máte značku a jak jste spokojené....děkuji. Budu kupovat, tak ať nekoupím nějaký šunt 🙂

alamo
29. led 2012

@vojtisek2007 Ahoj, my mame Roomba 770 a jsme moc spokojeni. Mame drevenou podlahu, zadne koberce. Je to pro me neuveritelna uspora casu a energie. Dva kolegove v praci maji taky tuhle znacku a jsou spokojeni. Jeden teda rikal, ze obcas je problem s kobercem a ruznejma provazkama, co tam ma na hrani pohazene jejich kocka - roomba se do toho zasmodrcha a museji ji 'vysvobodit'. To my takove prekazky nemame, na parkety nebo plovoucku je to myslim uplne nejlepsi. Jeste bych brala robota na utirani prachu, vareni a zehleni!

veverka24
14. bře 2013

My mame roomba pet series( cislo si nepamatam)
Mamina ma iny typ aj s dialkovym ovladacom🙂 a nahovorila ma, aby som aj ja kupila.. Mame macicku, takze tento moj typ ma vacsi zasobnik na necistoty ako ostatne.. Som spokojna, mam nastavene aby vysavalo kde sa vraciame domov.. Osobne mi vadi ked vysava a pletie sa pod nohy a huci🙂 aj ked oproti hluku klasickeho vysavaca je to prechadza ruzovym saom.. Ale aj tak raz tyzdenne vysavame aj klasickym, lebo tieto roboticke vysavace nemaju velmi saci vykon a skor zbieraju necistoty.. Plus problem mozu byt koberce