Růst vlasů - jak ho podpořit?

romes91
26. črc 2021

Holky, ženy, dámy a muži, mám dotaz.
Co používáte na podporu růstu vlasů a máte výsledky?
Čím to podpořit?

mamikry
26. črc 2021

@romes91 Pouzivam sampon na podporu rustu vlasu od 100% pure. Obecne by melo stimulovat vse, co obsahuje kofein.

romes91
autor
26. črc 2021

@mamikry používám čístý kofein v tabletách, ale chtěla bych změnu, něco zkouším, ale zajímá mě co kdo používá právě a zda to funguje. Jinak šampóny jsem zkoušela a změnu jsem teda nepozorovala bohužel

mamikry
26. črc 2021

@romes91 On je sampon a sampon. Ty chemicke spis pokozku hlavy presusuji a zacpavaji, takze asi rust moc nepodpori, prirodni by v tomhle smeru mely byt lepsi, nevim teda, jake pouzivas ty. Ale na pokozku je jinak dobra i maska z kavove sedliny.

romes91
autor
26. črc 2021

@mamikry já jsem zkoušela klasicky alpecin 🤷🏼‍♀️. Teď jedu ty tablety a gel. Ale ty tablety bych už ráda vyřadila tak hledám právě alternativu

mamikry
26. črc 2021

@romes91 Alpecin je cista chemie, co obsahuje SLS. Jestli chces zlepsit kvalitu vlasu, tak bych doporucila prejit na prirodu. Sice je ten prechod delsi, ale vlasum to pomuze. Obecne je dobre nedavat na vlasy nic, co obsahuje SLS a silikony.

pginka
26. črc 2021

@romes91 ja používám sampon značky Nuskin s kofeinem umyju a pak je přelijí koprivovym vyluhem

romes91
autor
26. črc 2021

@mamikry tak já se v tom tak jako úplně neorientuju, o silikonech jsem slyšela, ale co je to to SLS prosím?

romes91
autor
26. črc 2021

@pginka kopřivy jo? Aha, to jako že je natrhám na louce a sama si je vyvařím, nebo se to dá už koupit?

mamikry
26. črc 2021

@romes91 Soduim Lauryl Sulfate, je to tenzid, co rozpusti necistoty a v chemicke kosmetice se dela z ropy, odmastuee a casto vysusuje.

romes91
autor
26. črc 2021

@mamikry aha, takže úplně blbě, to je teda skoro ve všem co mě má umejt? 😁🤔

mamikry
26. črc 2021

@romes91 V chemickych vecech se SLS pouziva hodne, je potreba cist slozeni. V prirodnich se nahrazuje kokosovym olejem, ten neni tak agresivni.

pginka
26. črc 2021

@romes91 kupovali je na 💩😁, natrhas mladé kopřivy a jen nechat začít vroucí vodou a necháš luhovat. Ja nechávám 20 min a pak ještě tak půl hodky nechám vychladnout ,

pginka
26. črc 2021

@romes91 ono si to píše co chce😁, ja používám koprivy protože mám zvané vlasy ale jestli mas blond , tak bych spis použila vyluh z hermanku

romes91
autor
26. črc 2021

@mamikry aha, děkuju, zase jsem chytřejší a vím co sledovat

romes91
autor
26. črc 2021

@pginka ne, blond ne, bruneta 💪🏼😁. Děkuju

pginka
26. črc 2021

@romes91 😁