S miminkem meziměstským busem

mikiva
26. čer 2017

Zkousela jste nektera z Vas cestovat s mimcem a kocarkem mezimestskym autobusem typu Student Agency? Jak jste to zvladly? Premyslim, jestli by bylo realne obcas tak zajet za babickou. Malemu je 6 mesicu. Diky za zkusenosti 🙂

babanci
27. čer 2017

Pohoda, jezdíme běžně. Složíš, řidič ho uloží do zavazadlového prostoru a frčíme. Jezdíme i vlakem celkem často. Zatím jsme teda veřejnou nejeli dál než 100 kiláků, ale to proto, že dál nepotřebujeme. 🙂

mikiva
autor
27. čer 2017

@babanci Jezdis se Studentem nebo s jinym dopravcem. Nehroti, ze kocar ma byt zabaleny, aby neumazal dalsi zavazadla? A resis nejak autosedacku nebo tak neco? Ja mam sestimesicniho, tak jsem zvazovala, ze ho budu mit v nositku, takze bude pripasany ke mne, a ja pripasana na sedacce.
Vlak mame na te trase jen ten "stary". Kdyz tam nacpu kocar do kupe (pokud teda projdu dverma do vagonu), tak ho zaberu z poloviny - to me asi vypakujou 🙂
Diky za tipy 🙂

babanci
27. čer 2017

@mikiva Jeli jsme Studentem a kočár jsme nebalili, nechtěli to po nás, byl ostatně čistší než zavazadlový prostor. 🙂 A vnučku jsem měla na klíně, zapnuly jsme se do pásu dohromady. Vlakem jsme jeli jen tím nízkopodlažním a tam je na kočár místo. A měli jsme podvozek a autosedačku na něm. V létě letíme do Řecka, to bude teprve zážitek. 🙂

mikiva
autor
27. čer 2017

@babanci Diky, tak ja se k tomu asi taky odhodlam. Babicka bude mit radost - splhneme si! 😉