• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sedm etap mateřství - kniha. Fakt doporučuji snažilkám

20. května 2008 
Holky tak tuto knihu jsem měla objevit už v těhotenství... Není o tom, jak se starat o dítě, takových knih a pojednání jsem přečetla velké množství. Je o nás, o pocitech, o obavách, nenávratných změnách, ztrátě osobnosti ve prospěch mateřství, o rodičovství, partnerství, manželství. Nejen že mi mluví přímo z duše, ale také jsem se dozvěděla, že jsem vcelku normální :sweat_smile: , řeším to, co řeší každá matka - partnerka a hlavně jsem pár vybraných kapitol dala přečíst manželovi a on konečně pochopil, co jsem se mu pokoušela už tolikrát vysvětlit. Jenže v tom bylo příliš osobních pocitů. Když si to přečetl takhle objektivně, teprve mu to došlo. A já jsem si uvědomila moudrost rčení - Co je psáno, to je dáno :wink: Fakt doporučuji snažilkám (třeba se přestanou na chvíli snažit :grinning:), nastávajícím maminkám, novopečeným maminkám, maminkám dětí každého věku :slight_smile:

http://www1.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01325254&sAlliance=zbsevl
19. kvě 2008 ve 23:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,, nevies nieco o autorke?
20. kvě 2008 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic dalšího jsem od ní nečetla, jen je to redaktorka, novinářka, psycholožka. Víc nevím :slight_smile:
20. kvě 2008 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadiii, to vypadá dost dobře, asi řeknu Ježíškovi :grinning:
20. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dřív nic nemáš jo? :grinning:
20. kvě 2008 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek