Sen. Mám se bát?

6. únor 2020

Ahoj..dnes jsem měla sen ve kterém mi přítel vyprávěl o pánovi který již zemřel a nastěhovala se po něm pak do bytu jiná paní jenže ten mrtvý pan ji chtěl vyštvat jakože ji v tom bytě strašil atd..tak ta paní na něj poslala kočku a on ji zabil... mě se při tom vyprávění vše vybavovalo v hlavě jak se to asi stalo a tak.no a když mi přítel řekl o té kočce že ji zabil se mi v hlavě vybavila ta mrtvá kočka viděla jsem ji jen ve své představě ..rozumí někdo snům???

zavodnice
6. únor 2020

Nestačilo to jednou publikovat na epipi?

not_blond
6. únor 2020

Sis zase nevzala léky co?

lenickamimi
6. únor 2020

Ahoj tak to asi máme podobné protože já mám živé sny a do teď co se mi zdá se vždy nakonec stane 😶začínám se už bát sama sebe a ptám se proč se to děje proč za nějakou dobu se vše opravdu stane je to boží vize co to znamená 🤐

mourovatakocka
6. únor 2020

@lenickamimi Holky, nestrašte, já mívám děsné sny, jelikož jsem milovnice postapo žánrů 😁

aselluska
6. únor 2020

Měla jsem noční můry, pořád mě někdo honil a já nemohla utéct. Plazila jsem se po zemi, nemohla se zvednout. Nejhnusnější byl sen, kdy na mě někdo upřeně kouká vykulenýma očima, to bylo fakt hnusný 😱 pak mi máma říkala, že ona si své sny ovládá. Já tomu samozřejmě nevěřila, ale od té doby mám pokoj. Ve snu si sama vysvětlím, že to je sen a dokončím si ho podle sebe 😁 je to luxus 😁

martiina_k
6. únor 2020

@aselluska já mám tyhle "honící" sny ve chvíli, kdy jsem ve velkém stresu a nebo ještě když jsem ve stresu vidím vzlétat letadla, která po chvilce vybouchnou, nebo zřítí nebo tak a buď je v tom letadle někdo mě blízký, nebo je to nad vesnicí rodičů nebo tak a cítím strach. A vím, že tyhle typy snů mám při velkém stresu.
Ale jinak to "ovládání" snů jsem měla v pubertě, vždycky jsem sama sobě řekla - prosím tě, je to jenom sen, probuď se a probudila jsem se.

cilkat
6. únor 2020

Z tohohle popisu to zní spíš na předražené nervy/ blbej film před spaním, než cokoliv jiného...

kulisek_28
10. únor 2020

Ošklivé sny jsou ubíjející, ale i to ke spánku patří. Nemůže být všechno růžové

lenickamimi
11. únor 2020

Tak potom kdo vysvětlí sny které se později opravdu stanou 😭

zavodnice
11. únor 2020

@lenickamimi Před dvěma dny se mi zdalo, že budeme mít medaili ze smíšené štafety v biatlonu na MS. Tak schválně 😉.

lenickamimi
11. únor 2020

@zavodnice ale to není legrace třeba u vás sny nic neznamenají ale u mě vše co se mi zdá se vždy nakonec stane dobré i to velmi zlé 😣😭je to jako boží vize to nemají všichni je to opravdové cítím bolest když vidím auto nehodu a tam lidé umírají cítím že se něco stalo a pak se dozvídám přesně to co jsem ve snu viděla například před 10 lety moje babička přišla za mnou do snů a řekla mi dávej na sebe pozor nikdy neodpustím aby ti někdo ublížil i když zítra už tu nebudu vzbudila jsem se přesně v 1 v noci a ráno mi volala máma že babičku v půl 1 odvezla sanita bohužel ve 00:30 zemřela na zástavu srdce 😭😭😭😭😭

zavodnice
13. únor 2020

Evidentně mám taky sny, které se plní, medaile tam je 😉. A ne, fakt bych si na to nevsadila, protože mi to přišlo velice nepravděpodobné.