Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sen o nenarozené dceři

ejdys
5. únor 2017

Ahoj dámy, ženy, maminky,

Stalo se vám někdy že by se Vám zdál sen o Vaší dceři, viděli jste jí totálně naživo, i jak byla podobná vašemu partnerovi, jeho oči, slyšeli jste v tom snu jak Vám říká maminko? Mě ano, tuhle noc a jsem z toho totálně rozhozená.. 🙂 O miminko se snažíme, to je fakt.😍

kackacka37
5. únor 2017

Mě se zdalo o synovi, byla jsem asi tak druhy mesic tehotna, uz potvrzeno od doktorky, hrozně jsme chteli holku, a v tom snu prisel malej kluk a rika mi ahoj mami😀..no rano jsem se probudila a rikam bude to kluk..a taky že jo😀

ejdys
autor
5. únor 2017

@kackacka37 tak to je hustý 😀 To je pěknýý 🙂 Snad to taky tak budeme mít.. mám nutkání si teď běžet pro těhotenský test :D

pet359
5. únor 2017

@ejdys tyhle sny jsem mivala casto, kdyz jsme se snazili...🙂 nebo snazili...nechavali jsme tomu volnej prubeh, ale podvedomi je podvedomi....snad kazdy tyden jsem mela takovy sen...

ejdys
autor
5. únor 2017

@pet359 Aha, děkuji 🙂 to bude nejspíše tím. 🙂 Je fakt že se snažíme, ale nemáme to jako úkol, ale necháváme tomu volný průběh. Několikrát jsem i slyšela že když se dva snaží, často se spíše nedaří počít a když se nesnažíte, jde to většinou levou zadní 😀

pet359
5. únor 2017

@ejdys tak to tak byva v zivote se vsim, ze kdyz uz prestaneme doufat, snazit se, tak to jde samo....jak rikam, my jsme se taky snazili, nemeli jsme to jako ukol, proste kdyz se stane, tak se stane a budeme moc radi...no a po 4 mesicich se na nas usmalo stesti 🙂 ale co tak slycham a ctu, tak jsme stistkari, protoze snazit se treba rok je normalni...

snehurka22
6. únor 2017

Mě se zdálo už dávno o dceři, byl to tak živý sen a byla podobná mě i manželovi. Nedávno se mi zdálo i o synovi, ale to si moc nevybavuji.

Sem začni psát odpověď...

Odešli