Sestavení jídelníčku na míru. Kdo mi poradí?

kudynovaveronika
4. pro 2019

Prosím znáte někoho kdo mi může sestavit jîdelníček a poradit jak zhubnout? Potřebuji 10kg dolu!!!

areh
5. pro 2019

Najdi si nutričního terapeuta s VŠ vzděláním na lékařské fakultě a poraď se s ním. Pozor na obyčejné výživové poradce, které nemusí mít žádné odpovídající vzdělání.

jituli84
5. pro 2019

U mě tenkrát nejvic zabralo, když jsem začala chodit do fitka s trenerem , kterej mi ten jídelníček i sestavil, jako dřina, ale kila šla v pohodě dolu snad sama 🙂

kudynovaveronika
autor
5. pro 2019

No jsem po porode dva mesice a uz se na sebe nemuzu divat 😅 tak ze posilovna ta je u me na nejakou dobu tabu🤔

jituli84
5. pro 2019

@kudynovaveronika No nepsala ste , že ste dva měsíce po porodu 🙂

jituli84
5. pro 2019

@kudynovaveronika Navic pokud kojite, tak racionalní jídelníček se nedoporučuje

kudynovaveronika
autor
5. pro 2019

No to ja vim ze se nedoporucuje ale u maleho jsem taky nejak nejedla a kila šli dolu 😀

jituli84
5. pro 2019

@kudynovaveronika tak každej odborník vam řekne, že pokud chcete zhubnout tak nejist je vždy špatná volba, kouzlo je právě v tom jíst správně. Samozřejmě je to na vás

eithelwing
5. pro 2019

Pokud víte, že to prostě nedáte sama, tak se vyplatí investovat do nutričního terapeuta. Jak bylo řečeno, musí mít VŠ vzdělání na lékařské fakultě. Takový člověk dokáže zohlednit, že jste těhotná, bude si vědět rady i s jinými zdravotními problémy, aby vám sestavil jídelníček na míru.
U toho cvičení - i dva měsíce po porodu se dá cvičit. Ostatně pokud není císař, dá se cvičit hned. 🙂 Zaměřila bych se na řešení diastázy, která bývá po porodu častá. Prospěšná bude určitě chůze, posílení pánevního dna.

kudynovaveronika
autor
5. pro 2019

@jituli84 ja to nemyslela do slova ze jsem nejedla ale omezila to jidlo a kokina 😂

zelenaesmolda
5. pro 2019

@kudynovaveronika
dva mesice po porodu je jeste brzo ne?telo se teprv srovnava hormonalne,vzdyt je to pro nej velky napor tehotenstvi a porod.dala bych mu jeste cas a pak resila hubnuti