Sex ve třech. Jak jste k tomu dokopali protějšek?

5. listopadu 2016 
Ahoj, holky.Chtěla jsem zeptat zda někdo zkoušel sex ve více než ve dvou . A jak jste k tomu dokopali protějšek a v jaké to bylo sestavě?
14. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne.. hlavne ale k tomu nikoho nemuzes dokopat, to je podle me zacatek konce - bud chce nebo ne...
14. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne a ani mě ta představa nebere...Ani můj manžel o to zájem nemá a to se řiká, že každej chlap o tom sní. Bavíme se dost otevřeně, takže by mi v tomhle nelhal, hlavně ví, že kdyby přiznal, že o tom sní, že by mi to nevadilo. Jen by měl smůlu.
14. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych o to měla zájem,ale nechci být manželovi nevěrná láká mě ta představa.
14. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych asi žárlila (v případě dvou žen a jednoho muže). A už jste o tom s manželem mluvili? Jaký na to má názor?
15. čer 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Představa je něco jiného než potom ta skutečnost ... četla jsem kdysi rozhovor s Uzlem a tohle tam zmiňoval, prý je velmi časté že pak jeden druhému vyčítá že si jí / jeho málo všímal, začínají žárlit ... Aby to pak nebyl začátek konce
15. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak toto je sen mého manžela. K jeho smůle mě to ale nebere... Je mu jedno v jaké sestavě, jestli dvě nebo dva.
15. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, doma jsem o tom chtěla mluvit,ale nějak dělal,že mě neslyší :( Takže asi budu mít newsplněný sen
15. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
carol: a o jakou trojku se bude jednat ....ty,. partner a ? ....další ženská a nebo chlap?
ženská? jsi připravena příjmout, že uvidíš, jak tvůj manžel souloží s jinou a třeba má daleko intenzivnější orgasmus než s tebou? jsi ochotna vidět ho líbat jinou a ty budeš na vedlejší koleji?
chlap? opravdu chceš, aby se na tebe musel dívat tvůj životní úpartner, jak hekáš pod někým druhým
dle mého je trojka možná jen ve vztahu nezávazném, kdy od toho nikdo nic nečeká ....s partnerem životním to je dle mého naprostý krok vedle
15. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
no já bych ráda zkusila obě dvě.Nevím lákáme to jak se ženou tak i se dvěma muži.
15. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ráda se připojím do diskuze ..mě i partnera moc přitahovala trojka ve složení já a dva muži... a tak jsme si tento zážitek zopakovali .. každopádně bylo to něco úžasného, moc se nám to oboum líbilo a chceme to zkoušet i nadále samozřejmě, nejtěžší bylo najít vhodného adepta a tak do delším hledání jsme našli muže, který nám vyhovoval. Doufáme že se s ním budeme stýkat i nadále moc se nám to líbilo,, a jestli byli nějaké připomínky ? ano byli ale šlo jen o to že partner si myslel že má malé .. vy víte co a dejme si ruku na srdce ten muž, kterým jsme měli sex měl 20 cm.... ale vše jsem mu vysvětlila že to neí v něm ale ve mě že prostě za to nemohu .. a taky byl v tom adrenalin .. zkoušeli jsme to poprvé a dlouhe debatě jsme došli k závěru .. že v tom budeme pokračovat a možná se dostaneme i dál .. je to zpestření našeho vztahu ....... po porodu jsme měli jen sex z nutnosti ale teď je to i když jsme sami 2 tak je to jako když jsme se poprvé poznali .. mohu vřele doporučit .. a taky chci jen dodat že mě tato představa vzrušovala ale navrhl to sám partner ..
5. lis 2016 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek