Shein. Je spolehlivé platit kartou?

26. kvě 2023

Máte někdo zkušenost? Je spehlivy platit kartou předem na jejich aplikaci?

zrzinda
26. kvě 2023

Je to mimo tema, já vím. Ale dopředu bych si zjistila, co je Shein za sracku.

budouci_maminka
26. kvě 2023

Celkem jo. Jak aliexpress

zrzeckas
26. kvě 2023

Právě čekám na dodání první objednávky 😃 ... objednáno v neděli, posláno úterý (prý poslání trva 1-3 dny) doba doručení od odeslání mně píší 7-9 dní... standardní doprava 😃

lucyruckova
26. kvě 2023

@zrzeckas já jsem objednávala zatím jednou a vše v pohodě 🙂 i rychlé docela

titina12
26. kvě 2023

Vždy mi vše přišlo 🙂 a platba proběhla v pohode

pampelina18
26. kvě 2023

Kupuji pravidelné obvykle věci dojdou do 2 týdnu. Když nepřijde nejpozději do data uvedeného u objednávky. Napišete na shein, že vám balík nedorazil a oni vrátí peníze. Již mi takto vraceli, když mi PPL ztratil balík.

helen_h
26. kvě 2023

Vše v pořádku, objednávky chodí tak za 10 dní

mamora
26. kvě 2023

Já nemám moc zkušeností s platbou kartou přes internet, tak se vždycky domluvím se švagrovou a ona mi objedná, co si vyberu spolu s tím co si vybrala ona. Zatím vždy vše přišlo a v pořádku. Ale vybírám jen takové "jednoduché" věci jako ochrany na rohy stolu apod. Takže jsem spokojená i s kvalitou. Švagrová si objednala i šaty na ples a vypadaly přesně jako na obrázku a kvalitně ušité. Ale je potřeba vybírat podle recenzí

teryem
26. kvě 2023

Objednávám už roky a nikdy žádný problém..co se týká kvality, treba kalhoty pecka, trička krásný, ale prostě umělý, když si nenajdeš bavlněný..ale co si budeme, teď jsem byla např v new yorkeru, a za dvakrát takovou cenu naprosto příšerný umělohmotný srany...shein je skvělej a dostupnej.. když necekas super kvalitu, ale tak to asi za takový ceny těžko

aarriel
26. kvě 2023

@zrzinda proc? Premyslim, ze bych zkusila prvni objednavku

pampelina18
26. kvě 2023

@aarriel nemyslím si, že to je sracka, dost oblečení je i kvalitou lepší jak nějaká Zara atd.. navíc tam jsou reálné fotky a recenze od lidí, takže když člověk pečlivě vybírá tak najde. Mám x šatů že sheinu a ženský se ptají kde jsem kupovala, že jsou skvělé... Koupila jsem šaty z abou you za 4 tis a po 3 vyprání hadr na podlahu. Ze sheinu mám šaty za 300 už 2 roky a pořád vypadají jak nové.

martt
26. kvě 2023

Objednávám pravidelně něco je dost kvalitní u něčeho se mi stalo , že to byl hadr , ale nosit se to dalo . Jinak platím normálně kartou.

vladi88
26. kvě 2023

Ahoj, přes Shein jsem si objednala už mockrát, platba kartou proběhla vždy bez problému, nic nezneužito. Zboží dorazí tak za týden, 10 dní.

jarla
26. kvě 2023

@zrzinda co tím myslíš?

zrzinda
26. kvě 2023

@aarriel @jarla Prosím, vygooglete si něco o škodlivosti obleceni ze Shein.
https://www.ekonews.cz/cinsky-obchod-shein-prod...

zelenaesmolda
26. kvě 2023

@zrzinda
A taky je to levna,rychla moda,ktera zaplavuje denne cely svet stovkami tun odpadu.
Radsi si koupim mene ale kvalitni nez tyhle hadry,ktere jsou levne a sijou je ve fabrice deti v otresnych podminkach.

zrzinda
26. kvě 2023

@zelenaesmolda No jasný. To už beru jenom jako takovou tu “tresnicku na dortu.” 😢

alubif
26. kvě 2023

Ano, třeba poslední nákup 20. 5. objednáno a včera 25. doma.

zrzeckas
31. kvě 2023

Dnes dorazilo 🙂