Nákupy v Zittau, je lepší platit kartou?

6. června 2016 
Ahoj zítra jedeme na nákupy do Zittau.Jak je lepší platit kartou nebo si vyměnit???A jaké obchody jsou poblíž?Budu moc ráda za jakékoliv postřehy moc děkuji Sandra
1. kvě 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny222 v zitave se v kaufu neda platit kartou. jenom za eura. pak je tam jeste toom a tam se mi to zda drazsi, ale jak co.
1. kvě 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aneta0707 takže opravdu radši vyměnit teda
1. kvě 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny222 jo. kdyz sme byli poprvy, tak sme to nevedeli a to byla ostuda. berou totiz jenom nejaky jejich karty. ale v nejhorsim je primo tam smenarna
1. kvě 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aneta0707 díky a asi se tam dá dobře nakoupit,že?
1. kvě 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi takhle. kolikrat si rikam, ze kdybych se narodila o 20km dal, tak se ma o hodne lip. nechapu, jak je mozny, ze v nemecku muzou mit skoro vsechno o tolik levnejsi. maso teda ne, to tam je drahy, ale to maj zase levny ve sinawce v polsku v tescu asi 5km od zitavy.
v zitave stoji velky baleni detskyho mlika od 180kc! detsky kase dvojbaleni od 75! prikrmy, kosmetika, prasky na prani, jogurty. a hlavne je to uplne jina kvalita nez tady. jeste se mi tam nestalo, ze bych nasla natluceny nebo nahnily ovoce nebo zeleninu. vsechno tam hlidaj a nedovolej si to co tady u nas
1. kvě 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aneta0707 já už přes rok si nechávám dovážet drogerku a teď jsme se rozhodli,že pojedeme sami si nakoupit s kámoškama,prášky perou jinak a o avivážích nemluvím to je tady jen obarvená voda..
1. kvě 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aneta0707 tak jsme doma,ale to co je tam a tady se nedá srovnat ceny úplně šílený jinde,výběr obrovský nechala jsem 3litry v kaufu a litr v toomu mám v tom teda ještě pro holky věci asi za litr,ale zůstali jsme s hubou dokořán a to doslova...
2. kvě 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny222 Ahoj, jezdíme pravidelně a už i v Kauflandu berou karty, jen musí být embosovaná- vystouplé údaje na kartě.
Nakupujeme v Kauflandu a Toomu, vaškerou drogerii, jogurty, sýry,těstoviny, vlastně skoro všechno. Teď koukám, že jsi už po nákupu...
3. kvě 2013 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mahulka75 no i když to máme 150km tam tak jsme říkali,že se nám to furt vyplatí tam jet ve 4lidech to je prd za benzín a kvalitou se to nedá srovnat a každopádně furt ušetříme
3. kvě 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny222 jo ze zacatku sem mela problem se udrzet, ted uz v pohode, i kdyz mi to taky nekdy ujede a necham tam o dost vic
@mahulka75 tak to je dobra zprava. aspon nebudu muset u sebe nosit eura. jezdim tam casto a jeste sem si toho nevsimla
3. kvě 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aneta0707 v kaufu jsme měli radši vyměněno,ale toom nám naši visa electron vzal páč už peníze nebyli hotově
3. kvě 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
V žitavském kauflandu už bez problémů berou karty VISA (ne Elektron) a Master Card. Jezdíme tam skoro každý týden. Leták německého kauflandu je třeba tady: www.nemecke-letaky.eu.
1. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vím, že v neděli je v Německu zavřeno, ale jak je to v sobotu...dá se tam nakoupit??
12. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu normálně od rána do večera (odpoledne).
O nákupech v Žitavě se můžete dozvědět více třeba tady: http://www.nemecke-letaky.eu/news/zitava-zittau/
18. lis 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvky zde, nejsou aktální, jsou zastaralé, karty se běžně v Kauflandu v Zittau berou, tedy alespoň VISA, není problém a nákup se rozhodně vyplatí, bereme co je v akcích a to, : olejovky /chilli/, rybí výrobky /z Baltu/ párky ve skle, ztužené tuky, těstoviny, vína, 1 kg jogurty, různé jog. v akcích, čočku, obalovaný sýr /v mrazáku 4 ks 2,-Eura, řízky mini, sýry, mléčná rýže, okurky, sušenky, pytel hranolků 1 kg 1,-Euro atd. prostě spousty. Nebát se ničeho, vysoká kvalita bez "éček" v Německu jsou zakázána, standa
13. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máte všichni pravdu,jelikož jsme starší rádi tam jezdíme nakupovat,hlavně do Kauflandu.Na všem se ušetří a je to kvalitní.I věci ,které s v Praze prodávají jako německé,nejsou té kvality jako v Německu.Nakupujeme hlavně drogerii,jídlo t.j. salámy, kávu,čokoládu,ryby,sýry,no prostě vše co v Praze je drahé a nekvalitní.Nakupujeme už pátý rok k plné spokojenosti .Doprava je rozdílem zaplacena a ještě ušetříme celkem asi 25% nákladů.Je dobré se podívat i na kvalitní voňavky.Je to smurné ,ale je to pravda.Nejsme tak bohatí,abychom důležité věci pro normální život kupovali tady,nekvalitní a drahé. :- )
26. kvě 2016 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíte, oblečení a boty pro děti tam jsou , v zitave?a kde?
6. čer 2016 v 11:57  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek